Christopher Columbus, papaya’yı “meleklerin meyvesi” olarak adlandırdı ve gerçekten de öyle. Pembemsi-turuncu renkte armut biçimli, tatlı yumuşak bir tada sahip bir meyve olan papaya, henüz farkında olmayanlar için. Bir zamanlar meyve elde etmek için egzotik olarak kabul edilen şey, şimdi bir ev ismidir. Ancak papayanın sıradan insanlara aşina olmasıyla birlikte, papayanın çeşitli işlevleri de ortaya çıktı..

Diğerleri arasında, diyet gözlerimi yakaladı. Besinler açısından zengin olan bu meyvenin muazzam bir kilo verme özelliği vardır ve bu çağın güncel trendi olduğunu ekleyebilirim. Herkes sıkı karın ve zayıf ince vücudun peşindedir ve buna fazla zaman ayırmadan daha kısa sürede bunu başarmak papaya yemektir..

Papaya Diyeti

Kilo Kaybı için Papaya Diyet Planı:

Nasıl Yardımcı Olur:

Papaya, şeftali pembesi veya turuncu tonuyla yumuşak, yapışkan ve etli görünebilir, ancak besinleri paketlemeye gelince, sadece güzel bir görünüm değil, aynı zamanda oldukça faydalı bir meyvedir. A ve C vitamini açısından zengin olan potasyum, kardiyovasküler problemlere yardımcı olan lifler ve potasyum gibi mineralleri de içerir. Sonra kolesterolsüz özelliği var, yani bu, doğanın “şekersiz” olmasıdır. Ticarileştirilmiş olanımız gibi, bu da tatlı ama yağsız. Efsane ayrıca proteinleri nasıl parçalayabileceğini ve vücudun metabolizmasını nasıl artırabileceğini söylüyor. Bu şekilde kilo vermek için mükemmel bir meyvedir..

Diyet Başlıyor:

Astronomik bir hızda kilo kaybı? Kilo verme prosedürünü daha büyük bir vücuda açıklarken bu makaleyi okumaya devam edin.

Bu papaya tüketimi için olgunlaşmamak, gençleşmemek gerekir. Bu diyetle ilgili en iyi şey, sorunsuz olmasıdır. İster zar atın, ister dilimleyin, ister harmanlayın, ister başka yiyeceklerle karıştırın, papaya çok yönlü bir meyvedir ve her şekilde tüketilebilir. İşin püf noktası, taksitle ve papaya ile çok yemek yemek. Aşırı yemek ya da ağzına kadar yemek asla tavsiye edilmez, çünkü ilk etapta papaya tüketmenin ilk noktasını mahveder. Diyet. Bu nedenle, her seferinde biraz papaya ile birleştirilen biraz yiyecek bulmacaya mükemmel uyum sağlar..

Ardından, diyetin devam ettiği sonraki birkaç gün boyunca mümkün olduğunca yüksek olması gereken su alımı gelir..

Bu diyet her öğünde papaya içermesine ve genellikle herhangi bir şey tüketmesine izin verilmesine rağmen, sağlıklı ve uygun olmayan yiyecekler arasındaki temel çizgi net bir şekilde çizilir..

Sadece besleyici gıdalar tüketilmelidir. Tatlılar, çikolatalar veya tatlandırıcılardan kaçınılmalıdır..

Sabah kahvaltısı, içinde papaya bulunan basit salatalardan oluşmalıdır. Ya da sadece bir parça papaya dilimleyin ve tuzlayın. O zaman bu şekilde tüketin. Cennet gibi tadı dışında, fazla kilolarınızı vermenize de yardımcı olacaktır. Veya herhangi bir tahıl veya yoğurt papaya ile birlikte tüketilebilir. Yine ağzına kadar dolu bir yemekten kaçınılmalıdır. Öğle yemeği sırasında pirinç ve sebze gibi normal besleyici yiyecekler papaya ile birlikte tüketilebilir. Aynı şey akşam yemeği rutini için de geçerli. Papaya meyve salatası için birkaç yardım arasında arzu edilir ve tavsiye edilir. Papayanın en güzel yanı çöl yemeği olarak da kullanılabilmesidir..

Ipuçları ve Püf noktaları:

  • Bu saatlerde bol su içilmelidir..
  • Biraz yemek yemek ve yemek vardiyasını ikiye katlamak ödüllendirici.
  • Her seferinde pişirilip kaynatılıp karıştırılmasına gerek yoktur. Bir kaşık dolusu papaya iyi bir fikirdir. Tüketim miktarı düşülmemesine rağmen.
  • Ev yapımı besleyici gıdalara sadık kalın.

Bütün bunlar önemli olsa da, hatırlanması gereken bir diğer önemli şey de düzenli bir egzersiz yapmak ya da en azından kilo vermeyi hızlandırmak için kendini iş ile meşgul etmektir..