Jokios parodomosios kojinės yra nuostabi koncepcija, leidžianti dėvėti batus taip, lyg nenešiojate kojinių. Jie yra tyliai paslėpti batų viduje ir vis tiek suteikia jums visą įprastų batų komfortą. Šios rūšies kojinės yra plačiai prieinamos tiems žmonėms, kurie mėgsta prie savo aprangos naudoti skirtingo modelio kojines.

Naujausios ir geriausios be parodų kojinės:

Čia yra mūsų 15 geriausių vyrų ir moterų kojinių be parodų. Pasirinkite savo mylimą žmogų iš žemiau pateiktos kolekcijos.

1. Stilinga kojinė be parodų:

Stilinga kojinė be šou

Čia yra keletas puikių kojinių be parodų, kurias galite įsigyti savo sportbačiams ir kitiems pėdų drabužiams. Kojinės paprastos, bet stilingos. Juos galite įsigyti įvairių spalvų, o geriausios kojinės leidžia jaustis patogiai. Kojinės puikiai tinka dėvėti ir basomis kojomis.

2. „Full Front No Show“ kojinės vyrams:

„Full Front No Show“ kojinės vyrams

Tai patogios vyrams be parodų skirtos kojinės, turinčios visą priekį. Jie puikiai tinka dėvėti virš sportbačių, batų ar net valčių batų. Spalvos paprastai būna juodos, pilkos ar net baltos. Pilna priekinė kojinė be parodymų yra gana palaikanti ir taip pat suteikia jums platų aprėptį.

3. „Shoe Liner No Show“ kojinės moterims:

„Shoe Liner No Show“ kojinės moterims

Taip pat visada galite įsigyti moterims nerodomų kojinių internete. Šios tobulos kojinės be šou suteikia galimybę dėvėti jas ir basomis. Batų įdėklai paprastai yra ploni ir tai padeda moterims. Kojines taip pat galima dėvėti ant siurblių ir stiletų.

4. Žemiau Ankle No Show Sock:

Žemiau Ankle No Show Sock

Šios geriausios be parodų kojinės puikiai tinka vyrams ir moterims. Jie padeda išlikti žemiau kulkšnies lygio. Tai suteikia galimybę dėvėti juos ant bet kokių batų. Kojinės žemiau kulkšnių be parodų yra populiariausios tarp žmonių. Laisvė, kurią ji suteikia dėvėti bet kokius batus, daro šią kojinę geriausia.

5. Plonos kojinės moterims be parodų:

Plonos kojinės moterims be parodų

Šios itin plonos, be parodų linijinės kojinės yra gera idėja dėvėti aukštakulnius. Kojines dažniausiai dėvi modeliai ir moterys, dėvėjusios plonus stiletus. Paprastai jie yra gana ploni priekyje, todėl batai matomi labiau. Galite dėvėti tokias spalvas kaip juoda ir balta, tačiau populiariausias yra nuogas.

6. Kojinės be šou:

Kojinės be šou

Peržiūrėkite šias nerodomas kojines butams, kuriuos gali dėvėti moterys ir vyrai. Ploni batai, kuriuos dėvi moterys, kartais gali būti šiek tiek nepatogūs. Kojinės be parodų suteikia jums norimą komfortą ir lengvumą. Jie pasirodo už butų ribų ir taip tampa praktiškai nematomi. Net vyrai gali dėvėti šias kojines, kai dėvi plokščius batus.

7. Storos kojinės be parodymų:

Storos kojinės be parodų

Šios žiemos dienomis šiltos ir jaukios kojinės vėsią dieną gali paversti kažkuo šviesiu. Stora medžiaga, iš kurios gaminamos kojinės, suteikia komfortą. Jų gamybai naudojama rankšluosčio tipo medžiaga, vadinama kilpine, ir tai suteikia jiems gerą storį. Jūs netgi galite juos dėvėti ištisus metus, nes jie puikiai tinka sportinei veiklai sugerti prakaitą.

8. Juodos nerodomos kojinės:

„Black No Show“ kojinės

Viena iš juodų be parodų kojinių rūšių yra bekojų. Tai kojinės, kuriose matomi pirštai. Priekinė dalis yra nupjauta pirštų galuose, kad pirštai galėtų išlipti. Tai suteikia jums laisvę judėti ir puikiai tinka balerinoms. Tai puikus būdas sulenkti kojų pirštus į aptemptus batus.

9. Spausdintos kojinės be parodų:

Spausdintos „nerodomos“ kojinės

Dauguma moterų mėgsta, kad ant jų drabužių būtų spalvos ir atspaudai. Medvilninės kojinės be parodų atspausdintos gražiais vaizdais. Paprastai spaudiniai yra maži ir nedideli. Jie yra atspausdinti visame centre su vaizdu į kulkšnį. Galite pasirinkti įvairius spalvų derinius, kuriuose norėtumėte šių kojinių. Jie tiekiami pakuotėse po 3 ar 6.

10. Firminės kojinės be parodų moterims:

Firminės „No Show“ kojinės

Kai kurie prekės ženklai visada laikomi geriausiais tarp moterų. Šios geriausios moterų parodos be parodų kojinės yra pasirinkimas. Jie būna įvairių spalvų ir blokuoja spalvas. Paprastai prekės ženklo logotipas spausdinamas ant kojinių šalia kulkšnies. Firminės kojinės yra aukštos kokybės ir ilgaamžės. Kojinės pateikiamos poromis arba rinkiniais. Galite pasirinkti galimus stilius ir modelius.

11. „Nylon Peds“ kojinės:

„Nylon Peds“ kojinės

Pabandykite naudoti nailoninių pedalų porą, kai dėvite stilingus batus ar skaudančius batus. Dėvėtos kojinės suteiks sukibimo ir jausis patogiai. Jie padeda neleisti batams suspausti vietomis. Valtiniai batai su kojinėmis taip pat yra geras būdas avėti valties batus. Jie būna įvairių spalvų ir raštų ir dažniausiai yra ploni.

12. Vilnonės kojinės be šou:

Vilnonės kojinės be šou

Vilna yra vienas iš gerų pasirinkimų perkant vidinius drabužius žiemai. Žiemos gali būti žiaurios, todėl labai svarbu turėti keletą šiltų kojinių. Laikydami kojas šiltas, likusi kūno dalis lieka šilta. Vilnos be šou kojinės yra pagamintos iš puikios kokybės vilnos ir yra nudažytos iki tobulų spalvų.

13. Kojinės:

Kojinės

Čia yra nuostabios batų kojinės, kurias galite dėvėti darbo ar atsitiktinių išvykų metu. Kojinės be parodų papildo jūsų stilingą išvaizdą. Jei nerimaujate apsieiti be kojinių, kurios taip pat yra madingos, jūsų geriausias pasirinkimas būtų šios kojinės be parodų. Jie leidžia jaustis patogiai ir atrodo madingai.

14. Sneaker kojinės:

Sneaker kojinės

Sportbačiai yra puikus būdas sportuoti ir kasdien vaikščioti. Jie padeda išlaikyti jūsų formą ir sveikatą. Pratimai, kuriuos atliekate su sportbačiais, suteikia laisvę lengvai judėti. Kojinės, dėvimos su sportbačiais, yra geras pasirinkimas, nes padeda sugerti prakaitą. Paprastai tai yra storos kojinės, sugeriančios prakaitą ir nešvarumus.

15. Pom-Pom kojinės:

Pom-Pom kojinės

Miela ir stilinga kojinių pora yra baltos kojinės be parodų, kurių pabaigoje yra šiek tiek pompomos. Ši maža pompona leidžia atrodyti mielai ir dailiai. Rožinės ir baltos kojinės yra populiariausias moterų pasirinkimas.

Jokios parodomosios kojinės nėra geras būdas tapti stilingais, neleidžiant jų matyti. Jie būna įvairių stilių ir storio. Pasirinkite tuos, kurie puikiai tinka vasarai, ir kitus, kurie puikiai tinka žiemai.