Krepšinio kojinės yra našumo kojinės, paprastai sudarytos iš medvilnės, esterio, nailono ir spandekso. Šiandien gryną medvilnę retai buvo galima pamatyti kojinėse. Medžiagos, tokios kaip poliesteris ir nailonas, pašalina drėgmę ir gali išlaikyti savo formą daug ilgiau. Tai galima laikyti patvariomis kojinėmis. Spandekso lankstumas suteikia elastingumo ir daro kojines patogias; jis yra labai minučių santykiu. Krepšinio kojinės yra įprastos kasdieninės kojinės, kurios turi būti storesnės, kad būtų efektyviau. Jis pagerėja, kad atitiktų batus.

Naujausios ir šauniausios krepšinio kojinės vyrams ir moterims:

Čia yra 9 geriausių krepšinio kojinių sąrašas.

1. Vyrų apatinio ketvirčio kojinės:

Vyrų apatinio ketvirčio kojinės

Šios vyriškos krepšinio kojinės turėtų būti aukščiausios kokybės, nes jos dažnai būna ant batų. Šios kojinės yra gana mažos. Tai yra ketvirčiu supjaustytos kojinės arba žemesnės nei įprastos įgulos kojinės ir baigiasi virš kulkšnių. Galima dėvėti raudonos spalvos apatinio ketvirčio kojines.

2. Medvilninės įgulos kojinės:

Medvilninės įgulos kojinės

Tai berniukų krepšinio kojinių kolekcijos, kurios yra tvirtos ir patogios medžiagos. Medvilninės kojinės dažniausiai teikiamos pirmenybės kitoms, nes jos lengvai sugeria drėgmę ir leidžia patogiai žaisti kojas. Tą patį gali pasirinkti ir merginos.

3. „Under Armour Heat Gear“ kojinės:

„Under Armour Heat Gear“ kojinės

Šios kojinės yra pagamintos iš 77% poliesterio, 20% medvilnės ir 3% elastano. Šių medžiagų mišinys daro jį patvarų ir lankstų. Kojinės turi suspaudimo juostą aplink pėdos vidurį, kuri yra skirta išvengti nuovargio. Baltos spalvos kojines galima pasirinkti kaip geriausias.

4. „Hyper Elite“ kojinės:

„Hyper Elite“ kojinės

Hiper elitinės įgulos kojinės turi labai gerą amortizaciją, todėl jas patogu dėvėti žaidžiant krepšinį. Be to, jis turi sintetinio jausmo mišinį, todėl jį labiau tinka pasirinkti berniukai. Jie gali būti laikomi ilgomis krepšinio kojinėmis.

5. „Black Crew“ kojinės:

Juodos įgulos kojinės

Tai įvairovė iš juodų krepšinio kojinių. Kojines šiandien keičia modernios kompresinės kelnės. Buvo laikas, kai žmonės dėvėjo ilgas kojines iki kelių. Įgulos kojinės puikiai tinka pasirinkti pagal ženklą. Sintetinis mišinys suteikia jai apdailos išvaizdą.

6. Elitinės universalumo kojinės:

Elitinės universalumo kojinės

Universalios kojinės yra labiausiai pasirinktos kojinės šiais laikais tiek vyrams, tiek moterims. Universalios kojinės yra trijų skirtingų ilgių. Tai labai patogi medžiaga vyrams žaidžiant krepšinį. Geriausias pasirinkimas gali būti baltos krepšinio kojinės.

7. Kojinės iki kelių:

Kojinės iki kelių

Kojinės iki kelių dažniausiai naudojamos kaip merginų krepšinio kojinės. Kojinės mergaitėms išlieka ilgesnės iki kelių, todėl jos yra patogios pagal jų reikalavimus. Tas pačias kojines galima išbandyti ir futbolui. Geriausias pasirinkimas gali būti violetinės krepšinio kojinės.

8. Dryžuotos krepšinio kojinės:

Dryžuotos krepšinio kojinės

Tai kojinės, skirtos tiek vyrams, tiek moterims mados požiūriu. Kitos kojinės, palyginti su šia, išlieka paprastos. Dryžuotos kojinės suteikia jai madingą išvaizdą, kuria galima grožėtis. Juos gali išbandyti ir berniukai, ir merginos. Geriausias pasirinkimas gali būti raudonos krepšinio kojinės.

9. „Encounter Kid“ kojinės:

„Encounter Kid“ kojinės

Vaikų krepšinio kojinės, skirtos susidurti, yra specialiai sukurtos vaikams pagal dydį, medžiagą ir patogumą. Kojinės yra gana mažo dydžio, palyginti su kitomis, jas gali dėvėti tiek berniukas, tiek mergaitė. Geriausias pasirinkimas gali būti oranžinės krepšinio kojinės.

Kojinės turi atitikti batų patogumo kokybę. Geros kojinės turi sugerti drėgmę ir išlikti vėsios. Vyriškos kojinės gali būti universalios ir hiper -elitinės, merginos gali dėvėti kojines iki kelių, o vaikams tinkamiausios kojinės. Be to, tai taip pat priklauso nuo batų, padengiančių kojines. Balta spalva tiktų kiekvienai veislei.