Paminkštintos kojinės dėvimos siekiant suteikti papildomo komforto ir lengvumo atliekant įprastą veiklą. Dabar jie yra prieinami kiekvienam tikslui. Jie yra pagaminti pagal užsakymą tik tam tikslui. Turite kulkšnies ilgį, sportinį poreikį ir medicininį komfortą, o taip pat norėdami, kad žiemą jaustumėtės šiluma, yra labai minkštos kojinės vaikams ir suaugusiems.

Geriausios įvairių modelių kojinės:

Čia yra keletas iš 9 geriausių tikslingų kojinių, skirtų jums.

1. Unisex varinės minkštos kojinės:

„Unisex“ varinės paminkštintos kojinės

Šiose sunkiose kojinių pagalvėse esantis varis pagerina kraujotaką ir suteikia odai sveikesnę išvaizdą. Jis turi anatomines kulno ir pirštų kišenes, užtikrinančias maksimalų komfortą. Tai taip pat užtikrina vidutinį suspaudimą, kuris sumažina patinimą. Šio tipo kojinės yra labai naudingos tiems, kurie žiemą susiduria su pėdų problemomis

2. Ketvirčio kulkšnies minkštos kojinės:

Ketvirčio kulkšnies paminkštintos kojinės

Šią kokybę sudaro apie 65%„Hydro tech“ poliesterio. Šios juodos paminkštintos kojinės užtikrina neįpareigojantį tvirtumą su pasukta viršutine dalimi. Šios paminkštintos bėgimo kojinės padeda pavargusioms ir skausmingoms kojoms ir pėdoms jaustis patogiau.

3. Minkštos sportinės kojinės vyrams:

Minkštos sportinės kojinės vyrams

Šios vyriškos paminkštintos kojinės turi atletišką kirpimą be šou dizaino. Jį sudaro kvėpavimo tinklelis, užtikrinantis pakankamą oro srautą. Jis turi papildomą amortizaciją kulne ir pirštuose, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga.

4. Moteriškos minkštos žemo kirpimo kojinės:

Moteriškos minkštos žemo kirpimo kojinės

Jis yra itin minkštas ir patogus su papildoma pagalvėlės atrama ir žemu pjūviu. Šios moteriškos minkštos kojinės dažniausiai tinka bėgimui, vaikščiojimui ir bėgiojimui. Jame yra drėgmę laižančios kvėpavimo angos, dėl kurių jūsų kojos išdžiūsta visą dieną. Žinoma, jis yra patvarus ir pagamintas iš aukštos kokybės medvilnės medžiagos.

5. Bėgimo minkštos kojinės:

Bėgimo minkštos kojinės

Jis pagamintas iš kokybiško sauso audinio, kuris pašalina visą prakaitą ir prakaitą. Pateikta kulno pagalvė suteikia papildomo komforto Achilo sausgyslėms. Šios paminkštintos sportinės kojinės neleidžia jai nuslysti rankena, kad būtų patogu dėvėti.

6. Moteriškos minkštos kojinės nuo kvapo:

Moteriškos minkštos kojinės nuo kvapo

Šios lengvos, storos pagalvėlės yra su drėgmės valdymo technologija. Kojos viršuje yra kvėpuojantis tinklinis trikotažas, kad ji jaustųsi sausa ir sveika. Jame taip pat yra modernios anti-kvapo ir antistatinės technologijos, apsaugančios mus nuo bet kokio diskomforto.

7. Vieno skirtuko moteriškos minkštos kojinės:

„Single Tab“ moteriškos minkštos kojinės

Šios daug adatų pagamintos moteriškos paminkštintos kojinės yra su megztu tinkleliu ventiliacijai. Jame yra lanko juosta palaikymui ir Y kulnas, skirtas gore tinka. Jis pašalina didelių gabaritų pirštų siūlę, nes turi vientisą pirštų dizainą.

8. „Invasion no Show“ minkštos kojinės:

„Invasion no Show“ minkštos kojinės

Šios moteriškos kojinės su minkštomis kulkšnimis turi minkštą padą be silueto. Jis pagamintas iš 98% poliesterio su kvėpuojančiu tinklinio audinio dizainu. Jis turi drėgmės valdymo galimybes ir nepriekaištingai priglunda prie pirštų.

9. Geriausios bėgimo kojinės:

Geriausios bėgimo kojinės

Jis tiekiamas su ranka sujungtu besiūliu pirštų užsegimu. Šios kojinės su pagalvėlėmis turi naują ir patobulintą elastiną, kad būtų labiau struktūrizuotos. Jis turi papildomą pagalvėlę, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga. Tai geriausias pasirinkimas, jei esate treniruoklių mėgėjas.

Šios paminkštintos kojinės yra visų dydžių ir įvairių spalvų. Jei esate labai išrankūs norimam atspalviui, turite daug pasirinkimų. Audinys yra platus: nuo 100% medvilnės iki poliesterio ir spandekso iki elastino. Taip pat galite rasti sprendimą, susijusį su bet kurio asmens asmenine medicinine problema.