Drabužiai yra asmens padėties, nuotaikos, skonio ir stiliaus barometras. Mūsų asmeninis drabužių pasirinkimas daug daugiau atskleidžia apie mūsų asmenybę ir proto būseną. Ypač kojinės yra universalus drabužis, kuris gali būti naudojamas labai subtiliai ir sumaniai, kad atspindėtų kiekvieną nuotaiką ir progą. Yra įvairių rūšių aukštų šlaunų kojinių nuo kulkšnies iki šlaunies aukščio.

Geriausios šlaunų kojinės su nuotraukomis:

Be grožio faktoriaus, šlaunų kojinės turi daug naudos sveikatai, ir čia yra 9 geriausi ilgų šlaunų aukštų kojinių pasirinkimai..

1. Aukštos juodos šlaunų kojinės:

Aukštos juodos šlaunų kojinės

Juoda yra stipri ir galinga spalva. Tai įkūnija galią, paslaptį ir jausmingumą. Tas, kuris pirmenybę teikia šlaunų kojinėms, pats savaime yra unikalus žmogus, tačiau dėvėdamas juodą šlaunų aukštą kojinių spalvą stumia jį į kitą aukštį.

2. Balta šlaunų aukšta kojinė:

Baltos šlaunų kojinės

Baltos kojinės yra tradicinės. Tai vis dar yra pageidaujamas spalvų pasirinkimas daugeliui verslo pasaulio. Šlaunų kojinės suteikia reikiamą komfortą ir puikiai tinka dėvėti žiemą.

3. Raudonos šlaunų kojinės:

Raudonos šlaunų kojinės

Raudona spalva yra galios padažo sinonimai, taip pat yra energijos, valios ir šilumos spalva. Asmuo, dėvintis raudonas šlaunų kojines aukštai kaip verslo ar atsitiktinio ansamblio dalis, yra pasitikintis savimi.

4. Rožinė šlaunų aukšta kojinė:

Rožinės šlaunų aukštakulnės

Rožinė spalva yra raudonos ir baltos spalvų mišinys ir išlaiko geriausias abiejų šių dominuojančių spalvų savybes. Nors tai paprastai siejama su moterimis, tačiau rožinės šlaunų aukščio kojinės vienodai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

5. Pilka šlaunų aukšta kojinė:

Pilkos šlaunų kojinės

Pilka yra atsiskyrimo spalva ir nereikalauja dėmesio. Dėvėkite šią spalvą, kai reikia maišyti valandą. Pilkos kojinės su šlaunimis taip pat puikiai tinka dėvėti uždarose patalpose lietingą dieną arba jaukinantis prieš židinį.

6. Vilnonės šlaunų aukštakulnės:

Vilnonės aukštakulnės kojinės

Kojinės yra pagamintos iš įvairių audinių, tačiau vilnonės kojinės yra geriausios. Vilna sulaiko ir išskiria šilumą priklausomai nuo oro sąlygų, taip pat atstumia vandenį, todėl tai yra geriausias audinys, kurį galima dėvėti žiemą. Viskas pasakyta, kojinės su aukšta šlaunimi turi turėti drabužių spintos elementą. Be to, storos šlaunų aukščio kojinės yra labai patogios ir žiauriai šiltos, kad būtų galima dėvėti žiemą.

7. Dryžuota šlaunų aukšta kojinė:

Aukštos dryžuotos šlaunų kojinės

Ryškūs atspaudai ir dryžuotos kojinės puikiai tinka kiekvienai progai. Dryžuotos šlaunų aukščio kojinės sulaužo monotoniją, nes kitaip vienspalvis verslo drabužis. Jie taip pat daro linksmą stiliaus pareiškimą su bet kokia kasdienine ar sportine apranga, todėl juos būtina turėti.

8. Šlaunų aukšto vamzdžio kojinė:

Šlaunų aukšto vamzdžio kojinės

Vamzdinės kojinės egzistuoja nuo seno, o kojinės su šlaunies vamzdeliais yra profesionalios sporto dalis nuo seniausių laikų. Tradiciškai balta su komandų spalvų juostelėmis ir šios kojinės yra sportinis kolekcionuojamas daiktas. Šiandien vamzdinės kojinės nuo sportinių drabužių tapo biuro ir kasdieniais drabužiais.

9. Plius dydžio šlaunų aukšta kojinė:

Plius dydžio šlaunų aukštakulnės kojinės

Kojinės paprastai yra vieno dydžio visiems, tačiau yra vyrų ir moterų, kurių pėdos yra didesnės, o mūvėti įprastas kojines būtų didelis trūkumas ir vargu ar jos pasitarnautų. Vyrai, kurių pėdos dydis didesnis nei 12,5, ir moterys, kurių dydis didesnis nei 10, visada turėtų rinktis plius dydžio šlaunų aukščio kojines, o ne įprastas. Plius dydžio drabužiai šiandien yra didelė rinka, ir šiame segmente yra daugybė pasirinkimų.

Yra įvairių tipų ir ilgio kojinės nuo kulkšnies iki kelio ilgio, tačiau kojinės iki šlaunų yra kitokia kategorija. Šios kojinės yra labai patogios, yra įvairių modelių, spalvų ir palengvina įprastus pėdų negalavimus. Būtinai nusipirkite kai kuriuos iš šių vyrų ir moterų šlaunų aukščio kojines.