Kolyeler hem erkek hem de kadınlara yönelik takıların en göz kamaştıran süslerinden biridir. Günümüzde, kolyedeki kalp şekli giderek daha popüler hale geliyor ve erkekler ve kızlar arasındaki büyük popülaritesi nedeniyle, çok çeşitli tasarım ve stillerde geliyorlar, ancak doğru olanı bulmak size kalmış, yani sana en çok yakışacak.

kalp kolye

Fotoğraflı Kalp Şekilli Kolye Tasarımları:

Bazen piyasada bulunan sayısız tasarım ve desen nedeniyle en iyi kalp kolyeyi seçmek oldukça zordur. Burada en iyi 9 kalp kolye tasarımının listesini tanıtarak size yardımcı olacağız..

1. Gümüş Kristal Kalp Kolye:

Gümüş Kristal Kalp Kolye

Hepimizin bildiği gibi, kristal mücevherlerde yaygın olarak kullanılıyor ve burada da kalp kolyede özel bir yer tutuyor. Kristal kalp kolye, kişiliğinize parlaklık ve güzellik katmak için ideal bir mücevherdir..

2. Kabarık Kalp Şekilli Altın Kolye:

Kabarık Kalp Şekilli Altın Kolye

Kabarık kalpli kolye ucu, kalpli kolye tasarımları kategorisinde yaygın bir tasarım olmakla birlikte, yaygın bir stil olmasına rağmen tasarımın asla modası geçmiyor. Bu tasarımda çeşitli boyut ve şekiller kolayca bulunabilir. Kabarık altın kalpli kolye, sevgilinize vermek için mükemmel bir hediyedir..

3. Gümüş Kalp Ok Kolye:

kalp-ok-kolye

Sade gümüş kalp kolye ile yeni bir şey denemek istiyorsanız, kalp ok kolye sizin için mükemmel bir parça olacaktır. Oklu gümüş kalp kolye, insanların dikkatini kolyenize çekecek ve sizi şovun şovu yapacak. Bu madalyon deseni çiftler için mükemmel bir kalp kolye olabilir.

4. Zincirli Çift Kalp Kolye:

Zincirli Çift Kalp Kolye

İki kalbi bir arada taşıyabilecekken neden bir tane olsun ki. Çift kalpli kolye ucu, zincirinize kalpli kolye takmak için benzersiz bir stildir. Çiftler için bu kalp kolyenin çok çeşitli tasarımları ve desenleri mevcuttur. Yani, iki kalbi tek bir zincirde bir araya getirin ve kendi stil ifadenizin tonunu sergileyin..

5. Örgü Tasarım Altın Kalp Şekilli Kolye:

Mesh Tasarım Altın Kalp Şekilli Kolye Ucu

Tasarım, kabarık kalp şeklindeki kolyeden çok etkilenmiştir, ancak kolyenin kendi tarzında farklı bir yanı vardır ve bu da ağ tasarımıdır. Tasarımcı altın kalp kolye, erkekler ve kadınlar tarafından da giyilebilir. Bu örgü kalp kolye ile kendinizi süsleyin ve insanların güzelliği hakkında söylemesine izin verin.

6. Kızlar için Kalp Şekilli İnci Kolye:

Kızlar için Kalp Şekilli İnci Kolye

İncilerin zengin ve klasik bir görünüm verdiği kabul edilir. Bir kalp kolyeyi inci boncuklarla eşleştirmek, lüks ve şık görünümünü başkalarına göstermek isteyenler için ideal bir seçim olabilir. İncilerin parıltısı ve kalbin tasarımı, boynunuzun etrafındaki zincirinizin güzelliğini artırabilir..

7. İsimli Oyulmuş Kalp Kolye:

İsimli Oyma Kalp Kolye

Sözlerin veya isimlerin olduğu kalp kolyeyi oymak, sevdiklerinize verebileceğiniz özel bir şeydir. Bu tür kolyeler, kendi kişiselleştirilmiş kolyelerinizi oluşturmanıza olanak tanır. Bu yüzden kolye ucuna sevdiğinizin adını veya bazı özel kelimeleri kazıyın ve bırakın kolyenin aşk sözlerini söylemesine izin verin..

8. Çiçek Kalp Kolye Tasarımı:

Çiçek Kalp Kolye Tasarımı

Çiçek kalpli kolye ucu, bazı özel günlerde takmak için sevimli bir takı süsü. Kristal çiçekli son derece işlenmiş kalp kolye, tarzınıza zarif bir dokunuş katıyor.

9. Anahtar Kalp Kolyeli Gümüş Zincir:

Kalp Anahtar Kolyeli Gümüş Zincir

Anahtar kalp kolye, modernlik ve sınıfın mükemmel bir karışımına sahip güzel bir mücevher parçasıdır. Güzel anahtar kalp kolye, herhangi bir özel durum veya etkinlikte takılabilir. Anahtar kalpli kolyeyi boyun zincirinize alın ve içinizde yeni bir tarz sergilemeye hazır olun..

Kalp, “aşk ve zevk” sembolüdür ve bu nedenle kalp kolye, sevdiklerinize sevginizi ve ilginizi göstermek için doğum günlerinde veya yıldönümlerinde hediye etmek için mükemmel bir öğedir. Kalpli kolyeler, bazı özel günlerde takılabilen komple bir kolye yapımında kullanılabilir. Farklı ve şık görünmeye hevesli biri varsa, bu kalp kolye bu ihtiyacı karşılayabilir. Bu nedenle, kişiliğinizde gür bir görünüm elde etmek istiyorsanız, kalpli kolyelerden herhangi birini seçebilirsiniz ve etrafınızdaki insanların dikkatini çekmeye hazır olacaksınız..