İnci, canlı bir varlığın içinde bulunan tek değerli taştır. İnci kolye takılar sade bir görünüme sahip oldukları için her zaman çok şık görünürler. İnciler, taşın saflık ve masumiyetin öneminden dolayı düğün gibi özel günlerde çok sevilir. İnciler farklı şekil ve desenlerde bulunur ve bunları zevkinize göre seçebilirsiniz. İnciler ayrıca siyah, mavi, beyaz ve pembe gibi farklı renklerde mevcuttur..

inci kolye

En Yeni İnci Kolye Tasarımları: (Tekli ve Çoklu Gerçek İnciler) Mavi, Beyaz ve Siyah:

Her biri benzersiz bir anlamı simgeliyor ve çok çekici görünüyor. Gelin ve günlük giyimde kadınlar için gerçek inci kolyelerden bazılarına değinelim:

İnci Kolyeler, Hindistan’ın ve dünyanın diğer bölgelerinde en çok tercih edilen mücevherlerden biridir. Bunun temel nedeni, geniş çeşitlilikleri ve herkese uyma yetenekleridir. Aksesuar olarak birlikte gitmek için hemen hemen her giysi parçasıyla özel olarak üretilebilir veya tasarlanabilir ve eşleştirilebilirler..

İhtiyacınıza uygun en iyi 40 inci kolyeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Altın İnci Kolye:

Altın İnci Kolye

Bu altın inci kolye, çoğu Hint geleneksel festivalinin/fonksiyonunun favorisidir. Kolyeyle birlikte gelen küpelerle eşleşebilir ve salwar kurta veya sari gibi herhangi bir geleneksel kıyafetle eşleştirilebilirler..

2. Mavi İnci Kolye Seti:

Mavi İnci Kolye Seti

Bu mavi inci kolye, bir partide veya etkinlikte görkemli görünmek isteyenler tarafından takılabilir. Hafif olmasına rağmen, gerçekten ağır görünebilir ve tüm görünümünüzü yenileyebilir. Amerikan pırlantaları ve incilerinin karışımı olan bu kolye, kontrast oluşturan ve normal inci kolyelerden farklı bir görünüm kazandırıyor..

3. Gümüş Çiçek İnci Kolye:

Gümüş Çiçek İnci Kolye

Bu kolye çağdaş bir tasarıma sahiptir ve batı kıyafetleri üzerinde giyilebilecek bir kolyedir. Yaprak ve çiçek taban tasarımına yerleştirilmiş küçük parçalara sahiptir. İnci kolye tasarımlarında benzersiz bir parçadır..

4. Dize İnci Kolye:

Dize İnci Kolye

Bu sade inci kolye, sofistike görünmek isteyenler için. Bu dize inci kolye, resmi kıyafetlerle aksesuarlanmak ve çivili inci küpelerle eşleştirmek için en iyisidir. Hafiftirler ve görünümleri minimaldir.

5. İnci Çinko Kolye:

İnci Çinko Kolye

Bu kırmızı inci kolye, 21 ayar altın kaplama ile birlikte gelir. Ortasında büyük parça gibi bir kolye ucu vardır. Geleneksel kıyafetlerin üzerine takılmak, küpeler ve uyumlu bileziklerle takılmak en uygunu olacaktır. Beyaz ve kırmızı kontrast bu kolyeye zarif bir görünüm kazandırıyor.

6. Tek İnci Kolye Kolye:

Tek İnci Kolye Kolye

Bu kolye inci kolye, partideki diğer kolyelerden biraz farklı. Çok basittir ve en az aksesuara ihtiyaç duyduğunuzda tercih edilir. Genel görünümü tamamlamak için bir bilezik veya inci saplamalarla eşleştirilebilir. Kolye, ince bir ipten ve uzun bir kolye ucu olarak takılan bir inciden yapılmıştır..

7. Üç Katmanlı Çok İnci Kolye:

Üç Katlı Çok İnci Kolye

Bu tatlı su inci kolye, birden çok kez ve birden çok kez kullanılabilen bir kolye arayanlar için en iyisidir. Tatlı su incisinden dolayı inciler parlak ve parlak görünür. Üç katman, kolyeyi bağlayan bir menteşe ile birleştirilir..

8. Gerdanlık Kolye İnci:

Gerdanlık Kolye İnci

Bu, modayı eski ve modern tasarımların bir karışımıyla denemeyi seven çağdaş kadınlar için en uygun antik inci kolyedir. Bu kolye ister sari ister uzun etek olsun farklı kıyafetlerin üzerine takılabilir. Görünümü tamamlamak için küpelerle eşleştirilebilir.

9. Tahiti Kolyesi:

Tahiti Kolye

Bu siyah inci kolye, özellikle incilerinin rengi nedeniyle partiden biraz farklıdır. Bu siyah inciler, görünümlerine benzersiz bir boyut katmak isteyen kadınlar tarafından süslenebilir. Saplama küpeler veya sallantılı küpeler ile de eşleştirilebilir. Batı kıyafetleri için en uygunlar.

10. İnci Kolyeli Kültürlü Kolye:

İnci Kolyeli Kültürlü Kolye

Bu Southsea inci kolyesi, her yaştaki kadının süsleyebileceği bir kolyedir. Sizi zarif gösterirken size minimal bir görünüm kazandırmak için herhangi bir kıyafetle iyi gidebilir. Tek bir güney denizi inci kolye ile metal ipten yapılmıştır ve taşıması kolaydır.

11. Strand Kolye:

Strand Kolye

Bu pembe inci kolye, inci kolye kategorisinde yenidir. Aksesuarı odak noktasında tutarken onlara minimal bir görünüm kazandırabilecek kolyeler arayan birçok kadın tarafından talep edilmektedir. Bu pembe incilerin görünümü farklıdır ve hem resmi hem de resmi olmayan kıyafetlerle iyi gidebilir..

12. Renkli Kolye:

Renkli Kolye

Bu yeşil inci kolye, kadınların sade kıyafetler üzerinde ağır bir görünüm vermek için süsleyebilecekleri bir kolye. Minimal mücevher değildir ve bu nedenle çok ağır olmayan kıyafetler giymek zorundadır. Pırlanta ve yeşil incilerin ve sarkan küpelerin birleşimidir. Genel olarak, bu kolye insanlara daha dolgun ve görkemli bir görünüm verebilir..

13. Gümüş Kolye:

Gümüş kolye

İnci kolyeler ya gümüş ya da altın ile eşleştirilir. Altın inci kolyeler en çok davetler ve düğünler için tercih edilirken, gümüş kolyeler resmi bir kurulumda kullanılacak aksesuar denilince kadınların tercihi oluyor. Kadınlar, bu gümüş inci kolyeyi, resmi bir işlev için kıyafetlerini süslemek için kullanabilirler. Çağdaş bir görünüm vermek için yerleştirilmiş tasarımlar ve incilerle metal alaşımdan yapılmıştır..

14. Taş Kolye:

Taş Kolye

Bu yarı değerli taş inci kolye gerçek bir güzelliktir. Altına inci iliştirilmiş kolyenin her yerine renkli yarı değerli taşların detaylı yerleştirilmesi ile tasarlanmıştır. Hint kıyafetleri ve büyük işlevlerde giyilmeye uygundur. Küpelerle kombinlendiğinde tarzınıza uygun zarif bir görünüm kazandırabilir..

15. Mezun Kolye:

Mezun Kolye

Bu klasik dereceli uzun inci kolye, zarif beyaz görünümü nedeniyle birçok kişinin takmayı sevdiği bir kolyedir. Aksesuarlı görünümü korurken kıyafetlerinizde ağırlaşmaz. Görünümü geliştirmek için sari veya lehnga üzerine giyilebilir..

16. Karışık İnci Kolye:

Karışık İnci Kolye

Bu kolyeyi benzersiz kılan, beyaz ve siyah incilerin karışımıdır. Bir sari, resmi kıyafet, takım elbise vb. Üzerine giyilebilir. Görünüşte gerçekten basit ama zariftir. Görünümü tamamlamak için saplama küpelerle eşleştirilebilir..

17. Tasarımcı İnci Kolye:

Tasarımcı İnci Kolye

18. Oval Şekilli Kolye:

Oval Şekilli Kolye

Bu oval şekilli altın inci kolyenin modası asla geçemez. Sade ama çekici tasarımı nedeniyle dünya çapında kadınlar tarafından seçilmiş ve tercih edilmiştir. Hem geleneksel hem de resmi kıyafetlerin üzerine giyilebilen bir dizi altın incidir..

19. Mavi Lapis Kolye:

Mavi Lapis Kolye

Bu küçük inci kolye, mavi lapis ve beyaz incilerden yapılmıştır. Bu renk kombinasyonu, bu kolyeyi partide benzersiz kılar. Sade sarelerde ve ayrıca şalvar takımlarında çok iyi gidebilir. Görünümü tamamlamak için sarkan küpeler veya saplamalarla eşleştirilebilir..

20. Akoya İnci Kolye:

Akoya İnci Kolye

Akoya inci kolye, kadınların geleneksel günlerde süsleyebilecekleri, ancak minimal görünümü nedeniyle resmi günlerde giyilebilecek tek inci bir kolyedir. Kıyafet ile birlikte gitmek için bilezikler ve saplama küpeler ile eşleştirilebilir. Taşıması kolaydır ve modaya uygun ve moda görünmenizi sağlayabilir..

21. Kahverengi İnci Kolye:

Kahverengi İnci Kolye

Bu kahverengi inci kolye, diğer kolyelerden farklıdır. Bu kolye, iyi uyum sağlamak için açık renkli giysilere takılabilir. Tek ip üzerine kahverengi incilerden yapılmış sade bir kolyedir. Resmi kıyafetlerle giyildiğinde size sofistike bir görünüm verebilir..

22. Sarı Altın Kolye:

Sarı Altın Kolye

Bu sarı altın barok inci kolye, en yeni inci kolye tasarımıdır. Modaya uygun ve birçok durumda giyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Üç sıralı bir kolyedir ve giyildiğinde gerdanlık kolye gibi görünür. Görünümü tamamlamak için sarkan küpeler ve saplama küpeler ile eşleştirilebilir..

23. Teneke Bardak Kolye:

Teneke Bardak Kolye

Bu kolye mavi barok Akoya inci kolyeden yapılmıştır. Bir sari, şalvar elbisesi veya resmi olmayan kıyafetler üzerine de giyilebilir. Görünümü minimaldir, ancak size şık bir görünüm de verebilir. Bir aksesuar olarak çok ağır görünmeyecek ve çok basit görünmeyecek şekilde tasarlanmıştır..

24. Gelin Kolyesi:

Gelin Kolye

Bu gelin kolyesi, bir gelini görkemli ve cömert gösterebilecek olanıdır. Gelinlerin ağır kıyafetleriyle uyum sağlaması için özel olarak tasarlanmış üç sıralı bir kolyedir. Altın kaplamadır ve bu nedenle parlak ve ağır bir görünüme sahiptir, ancak taşıması ve yönetimi kolaydır ve gelinliğinizi tamamlayabilir..

25. Gül Altın Kolye:

Gül Altın Kolye

Kolye söz konusu olduğunda altının modası asla geçmez. Ancak inci kombinasyonu ile pembe altın, modaya geçmenin en iyi yoludur. Bu son moda pembe altın kolye, modern kadınların kendi rahatlık alanlarında aksesuar olarak kullanmaları için tasarlandı. Resmi kıyafetlerle çok iyi gidebilir ve geleneksel kıyafetlerle de iyi taşınabilir. Pembe altın inci saplama küpelerle eşleştirildiğinde görünümü tamamlayabilir..

İnci kolyelerin modası asla geçmez; onları birden fazla vesileyle ve birden fazla kıyafetle giyebilirsiniz. Hafif ve taşıması kolay, bir kadının giyebileceği en iyi aksesuar olabilirler. Herkesin ihtiyacına uygun farklı tasarım ve renklerde gelirler.

26. Basit Beyaz İnci Kolye:

Sade Beyaz İnci Kolye

Basit mücevherler buna bakmak her zaman benzersiz ve harikadır. Aynı şey bu basit inci kolye için de geçerli. Harika görünmesi için beyaz incilerin ışıltılı etkisini eklemek çok basit. Sadelik her zaman hayranlık uyandırır ve bu inci kolyeyi takan kişiyi de süsler. Bu tür kolye orta yaş ve yaşlı kadınlar tarafından giyilir ve her durum için takılabilir..

27. Altın Küçük İnci Kolye:

Altın Küçük İnci Kolye

Altın çok hayırlıdır ve altınla asla yanlış gidemezsiniz. Altın kolyeyle süslenmiş bir inci çok güzel görünüyor ve kullanıcının boynuna büyüleyici bir görünüm kazandırıyor. Bu kolye türleri, on yıldan beri ve hatta tüm yaş grupları arasında kadın halkı arasında çok popülerdir..

28. Düğün için Antik İnci Kolye:

Düğün için Antik İnci Kolye

Bu, çiçek şeklinde tasarlanmış beyaz incilerin eşsiz birleşimidir. İncinin karışımı ve uyumu kolyeyi harika kılıyor ve düğünlerde ve partilerde takmak için mükemmel bir seçim. Bu tür bir madalyon, birinin görünüşü nasıl taşıdığına göre bir stil ifadesi olabilir..

29. Kızlar için İnce Küçük İnci Kolye:

Kızlar için İnce Küçük İnci Kolye

Cazip ve geniş mücevherler takmayı sevmeyen insanlar. Bu uygun seçim, ince bir inci kolye. Bu kolyede, altın zincire çivilenmiş incilerin ince ve daha küçük boyutu kullanılmıştır. Hatta bu küçük ince incileri tercih ettiğiniz herhangi bir metale işleyebilir, sade ve zarif görünebilirsiniz..

30. Kurdele Tarzında Gri İnci Kolye:

Kurdele Tarzında Gri İnci Kolye

İnciler gri, siyah ve tabii ki beyaz gibi farklı renklerde mevcuttur. Kolye kurdele tarzında düğümlenmiştir ve aralarında gri inciler kabartma yapılarak farklı ve çekici görünmesini sağlar. Bu kolyenin işçiliği sözsüzdür ve kolyeye göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırır. Bu kolyeyi taktığınızda gerçekten göze çarpabilir, kişi hakkında çok şey söyleyebilir.

31. Gümüş Metalden Sade İnci Kolye:

Gümüş Metal Sade İnci Kolye

Gümüş metal her zaman talep görmektedir ve her türlü değerli taş veya inci onunla jelleşir ve süslemenin sonucu akıllara durgunluk verir. Gümüş rengi bu inci kolye kadınlarda çok beğeniliyor ve onları modaya uygun ve şık gösteriyor. Bu tür kolyeler sevdiklerinize de mükemmel bir hediye olabilir..

32. Pırlantalı Tek İnci Kolye:

Pırlantalı Tek İnci Kolye

Pırlantanın göz kamaştırıcı etkisi gözlerinizi kocaman açmanızı sağlar ve eğer o güzel inci takılırsa nefes kesici bir kolye yapılır. Bu kolye tüm zamanların en çok arananıdır ve kullanıcının kişiliğine çekicilik katar ve kendisine doğru akan yorumları durduramaz..

33. Gelin İnci Kolye Takı Seti:

Gelin İnci Kolye Takı Seti

Kadınların hayatındaki en değerli ve önemli gün olan düğün, özel gününde de ayrıcalıklı görünmek ister. İnci kolye, yüzüne ışıltı ve ışıltı verdiği ve ona tam bir gelin görünümü kazandırdığı için onun için mükemmel bir seçim..

34. Altın Zincirli Çok Telli İnci Kolye:

Altın Zincirli Çok Telli İnci Kolye

Kadınlar ayrıca bir kolyeyi katmanlar halinde veya çok sıralı olarak takmayı severler. Zincirler gümüş veya altın metalden yapılabilir. Bunda inciler altın zincirde kabartılır ve ışıltılı beyaz inciler kolyenin görsel etkisini artıran şık bir desende kabartılır..

35. Gençler için Güzel Tasarımcı İnci Kolye:

Gençler İçin Güzel Tasarımcı İnci Kolye

Kadınlar moda konusunda oldukça bilinçlidir ve mücevher kutularındaki tasarımcılara ve modaya uygun süslemelere her zaman bayılırlar. Altın metallerin oval bir şekle dönüştürüldüğü ve aralarında siyah, gümüş ve altın incilerin çivili olduğu yeni bir kolye konsepti, kolyeye çarpıcı ve tasarımcı bir görünüm kazandırıyor. Bu kolyeyi takan kişi tarzıyla gösteriş yapacak ve kendi moda ifadesini yaratacaktır..

36. Kadın için Üçlü İnci Kolye:

Kadın Üçlü İnci Kolye

Bu inci kolye, en sade ve eşsiz kolyelerden biridir ve tasarımı ve deseni asla eskimez. Basit zincire asılan parlayan inciler, kalabalığın içinde zarif ve en güzel kadın görünmenizi sağlar. İyi bir ofis kıyafeti olarak ve ayrıca basit hangout’larda giyilebilir..

37. Kolyede Bükülmüş Çoklu İnci:

Kolyede Bükülmüş Çoklu İnci

Bu kolye tipinde, kolye yapımında küçük ve büyük boy inci kullanılmaktadır. İnciler, özel bir görünüm vermek için özel bir desende bükülerek harika görünmenizi sağlar. Kolyeler boynu güzelce süslüyor. Bu kolyeler çok hassastır, bu nedenle ağırlıkları çok hafiftir..

38. Siyah Boncuklu İnci Kolye:

Siyah Boncuklu İnci Kolye

Mücevherat kişinin kişiliği hakkında çok şey anlatır ve bu nedenle bir kadının taktığı kolye o kişinin genel kişiliğini iletebilir. Bu tür kolye, kadının kıyafetini güzelleştirir ve size asil ve klas bir görünüm kazandırır. Çok sıralı kolye mükemmel bir düğün kıyafeti olabilir ve siyah boncuklar beyaz incilerin parlaklığı ve parlaklığı ile mükemmel uyum sağlar..

39. Lacivert İnci Kolye Seti:

Lacivert İnci Kolye Seti

İnciler farklı renklerde gelir ve bu nedenle çarpıcı bir görünüm verir. Mavi inci takan kişinin aşkını bulduğu söylenir. Bu kolyede beyaz ve mavi inciler güzelce kullanılmış ve üst kısmında kabartmalı kundanlar kolyeye antik ve özel bir görünüm kazandırmıştır..

40. Kadınlar için Şık İnci Kolye:

Kadınlar için Şık İnci Kolye

İşte size en şaşırtıcı ve özel, şık kolye parçası. Siyah ve beyaz incilerin kristallerle karışımı ve uyumu, içindeki kraliyet sembolü ile kolyesinin modern görünmesini sağlıyor. Zanaatkarlık ve kombinasyon harika, bu kolyeyi takan kişiye muhteşem bir görünüm kazandırıyor..

İnci kolye, her durumda, ofis giyiminde veya partilerde sorunsuz bir şekilde takabileceğiniz bir kolyedir. İnci kolye basit görünüyor, ancak kalabalığın içinde güzel ve çekici görünmenizi sağlıyor ve kullanıcı iltifatlarla dolu olacak. İnci kolye, sariler, westernler ve hatta resmi kıyafetler gibi herhangi bir kıyafet üzerine giyilebilir. Genç kızlar bile masumiyetlerini sergilediği ve onları saf ve güzel gösterdiği için inci kolyeye bayılır..