Erkek aksesuarlarının en dayanıklı türlerinden biri olan erkek kolyeler son yıllarda çok ilerleme kaydetti. Erkekler için kolyeler, bir gömlek veya tişörtün altına kolayca sıkıştırılabildiği için ideal bir “çalışma oyunu” aksesuar türüdür. Diğer erkek takıları gibi, erkek kolyeleri de en çok paslanmaz çelik, titanyum ve tungsten karbür gibi çağdaş malzemelerde görülür. Platin zincirler günümüzün moda erkekleri arasında büyük bir hit.

platin kolye

Resimlerle Güzel Platin Kolye Tasarımları:

Bu platin kolyeden birini doğru kıyafetle takın ve herkesin cazibe merkezi olacaksınız. İşte görünümünüzü yeni bir zirveye çıkaracak en iyi 9 platin kolye ve zincir türü..

1. Platin Örgü Kolye:

Platin Örgü Kolye

Bir dizi veya zincir için bir araya gelen birkaç küçük telden oluşan bir zincire örgü zincir denir. Zincir, gündelik kıyafetlerinize gösterişli bir görünüm için yay veya tel tipi bir görünüm verir. Bu tip platin kolyeler istenilen görünüme göre farklı uzunluklarda takılabilir..

2. Pırlantalı Muzaffer Platin Kolye:

Pırlantalı Muzaffer Platin Kolye

Platin ağırlığı 34.454 civarında olan bu zarif platin Evara kolye, yaklaşık 93 pırlantadan oluşan ve renkli taşsız elektrikli tasarımı ile hayatınıza bereket katan bir kolyedir. Bu muzaffer kolye her kadının gardırobunda olmasını isteyeceği bir parçadır..

3. Platin Kraliyet Çiçek Kolye:

Platin Kraliyet Çiçek Kolye

Bu yuvarlak kolye, geleneksel olarak giyildiğinde boyunda harika görünecek şekilde üretilmiştir. Bu platin kolyeler çok popüler, çok yönlü ve hafiftir. Royal Bloom kolyeler, üzerlerine ağırlık eklemeden kullanıcıya gösterişli bir görünüm sağlar..

4. Platin Yönlü Küme Kolye:

Platin Yönlü Küme Kolye

Bu cilalı kolye, göz alıcı bir tasarım oluşturmak için küçük cilalı boncuk kümeleriyle birbirine bağlanan yönlü boncuklardan oluşur. Boyun parçası, resmi işlevler veya küçük etkinlikler için uygun gündelik kıyafetlerde yaygın olarak giyilir. Sade bir görünüm için kraliyet kadınlarının ilk tercihidir..

5. Platin Haçlı Zincir Kolye:

Platin Haçlı Zincir Kolye

Noel, doğum günü vb. gibi herhangi bir temalı partide veya durumlarda ikonik bir görünüm arıyorsunuz. Erkekler için çapraz uçlu platin kolye deneyin. Kolye, kablo zincirinden oluşur ve bu güzel platin zincirden sarkan bir çapraz kolye. Kıvrımlı tasarım benzersizliğini artırır. Sallanan bir görünüm için gündelik kıyafetlerde deneyin.

6. Platin Venedik Kolye:

Platin Venedik Kolye

Süs olarak geometrik şekiller giymeyi seviyorum! Kare şekilli boncuklardan yapılmış bir tasarım alın. Partilerde, kurumsal etkinliklerde, evliliklerde, vs. gündelik kıyafetler için birleşik bir görünüme sahip olmak isteyenler için tek clack harika görünüyor. Çoğunlukla yaşlı insanlar tarafından seçilen, aynı zamanda gençlerin de görünüşüne incelik kazandırmak için tercihi..

7. Platin Sonsuzluk Yüzük Kolye:

Platin Sonsuzluk Yüzük Kolye

Herhangi bir işlev, etkinlik veya normal giyim için şık bir görünüm arıyorsunuz! Birbirine kenetlenmiş iki cilalı yüzük ile tasarlanmış bir sonsuzluk yüzük kolye alın. Zincir, hem gündelik hem de resmi kıyafetlerde kullanıcıya çarpıcı bir görünüm verir. Genç çiftler, dansçılar, yüzük severler vb..

8. Platin Takılar:

platin takılar

Platin kolyeler, bir zincire takılan küçük eşyalardır. Bu kolyelerde kullanılan kolye uçları, kadın takılarında kullanılanlardan farklı olarak küçüktür. Bu platin zincir kolyeler genellikle, kolye göğüs kemiğine dayanacak ve gömleğinizi çıkarmayı planlamadığınız sürece görünmez olacak şekilde takılır..

9. Platin Dini Amblem Kolye:

Platin Dini Amblem Kolye

Bu kolyeler, kolyeler için dini semboller ve amblemler kullanır. Shiva, Ganesh gibi Hindu tanrıları ve haç gibi diğer sembollerin bu tür kolyelerde kullanıldığı iyi bilinmektedir. Bu platin kolyeler, çeşitli dini inançlar nedeniyle dünyanın her yerindeki insanlar tarafından giyilir..

Kadınlar ve Erkekler, görünümlerini tamamlamak için kolye veya zincir takarlar. Bunun gibi kolyeler ve zincirler, kullanıcıya çok asil bir görünüm sağlar. Platin zincirler çok gösterişli değiller ama aynı zamanda size farklı bir şıklık veriyorlar. Mücevherlerinizi dikkatli kullanın çünkü sizin ve tarzınız hakkında çok şey söylüyor..