İnsanlar doğası gereği sosyal olmak içindir. Bu sosyalleşme çabasında, fiziksel görünümümüz için birçok aksesuar kullanıyoruz. Bunlardan biri kolye. Antik çağlardan beri kolyeler insanlar arasında popüler olmuştur. Bir misafire çiçek kolye vermek, saygı göstermenin bir göstergesidir ve bu uygulama günümüzde de sürdürülmektedir. Doğru kolye, mükemmel bir elbiseyle birleştiğinde milyon dolarlık bir resim oluşturabilir..

çiçek kolyeler

Kızlar için Farklı Çiçek Tasarımlı Kolye Çeşitleri:

Size hak ettiğiniz muhteşem görünümü verecek en iyi çiçek kolye tasarımlarını listeleyeceğiz..

1. Geleneksel Çiçek Kolye:

Geleneksel Çiçek Kolye

Çiçek kolye, görünümünüzü çarpıcı hale getirirken size basit görünmenin gerçekliğini sağlar. Geleneksel çiçek kolyeler iki veya üç farklı çiçek türünden oluşur. Ayrıca ‘basit ama seksi’ görünümlerden birini kazanmak için tek renkli bir çiçek kolye takabilirsiniz. Kolyenin ağırlıksızlığı size boyun ağrısına neden olmadan akşamın keyfini çıkarmanın rahatlığını ve kolaylığını verir..

2. Kızlar için Açık Gül Çiçek Kolye:

Kızlar için Açık Gül Çiçek Kolye

Bir kadının gardırobunu yönetmek kolay değildir. Etkinliğin tonuna uyması için elbiseyi mükemmel bir şekilde süslemek daha da zor. Gül çiçek kolyeler, arkadaşlarınızla eğlenceli ve eğlenceli bir akşam için görünümünüzü tamamlamanın en iyi yoludur. Gül çiçekli kolye, uyumlu çiçek küpeler ve bileziklerle daha fazla aksesuarla donatılabilir, bu da size giyinme hünerinize çok hafif ama güzel bir dokunuş katacaktır..

3. Yasemin Gerçek Çiçek Kolye:

Yasemin Gerçek Çiçek Kolye

Yasemin çiçekli kolyeler çok hoş kokuludur. Genellikle beyaz renklidirler ve bu nedenle herhangi bir kültürel kıyafetle giyilebilirler. Yasemin çiçeği kolyeler Güney Hindistan’da çok popüler. Bu çiçek kolye ile herhangi bir odaya girin ve tüm oda yaseminlerin ferahlatıcı kokusuyla dolacaktır..

4. Hawaii Çiçek Kolyeleri:

Hawaii Çiçek Kolyeleri

Hawaii çiçek kolyeleri “lei” olarak da bilinir. Hawai kültüründe en popüler lei kavramı, sevginin sembolü olarak varışta veya ayrılırken sunulan bir çiçek çelengidir. Bu kolyeler, herhangi bir tropikal temalı parti için büyük bir hit. Sarı, siyah, kırmızı ve pembe gibi birçok farklı renge sahip olan bu yapay çiçek kolyeler, görünümünüze daha fazla canlılık katıyor..

5. Lotus Çiçeği Kolye:

Lotus Çiçeği Kolye

Lotus çiçeği kolyeler evliliklerde ve ayrıca tapınaklarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu çiçek kolye farklı renk ve boyutlarda gelir. Bu kolyeler, kullanıcıya çok canlı ancak sakin bir tavır sağladıkları dini etkinlikler için takılabilir..

6. Düğün için Katmanlı Çiçek Kolye:

Düğün için Katmanlı Çiçek Kolye

Katmanlı çiçek kolye, iki veya daha fazla çiçek desenli katmandan oluşur. Bu kolyeler elbisenize farklı bir huşu katıyor. Görünümünüzü tamamlamak için eşleşen küpeler veya bilezikler ile giyilebilirler. Kıyafetinize uyacak şekilde katman sayısını özelleştirebilirsiniz..

7. Çiçek Gerdanlık Kolye:

Çiçekli Gerdanlık Kolye

Çiçekli gerdanlık kolyeler, modern kadının en çok aranan çiçekli kolyeleridir. Hemen hemen her kıyafetle kombinlenebilirler. Chokers, minimal aksesuarlarla size istediğiniz görünümü sağlar. Çiçekli gerdanlık kolyeler birçok renk ve tasarımda mevcuttur.

8. Gelin İçin Altın Çiçek Kolye Tasarımları:

Gelin İçin Altın Çiçek Kolye Tasarımları

Bir evliliğe ya da şık bir etkinliğe katılmak ve mücevher bölümünde kendinizi geliştirmek istiyorsanız, çiçek tasarımlı yeni altın kolyeleri deneyebilirsiniz. Bu kolyeler, çiçeğin karmaşık tasarımlarına sahip olmakla birlikte, aynı zamanda altın ışıltısına da sahiptir. Bu tasarımlar, giymek istediğiniz elbise tipine bağlı olarak farklı beden ve uzunluklarda giyilebilir. Bu kolyeler sizi bir diva gibi gösterecek.

9. Gümüş Çiçek Tasarım Kolye:

Gümüş Çiçek Tasarım Kolye

Hiç kulübe gitmek istediniz mi, ancak görünüşünüze çok fazla aksesuar eklemek istemiyor musunuz? Gümüş çiçekli kolye için ideal tip sensin. Bu kolyelerin boyutlarının küçük olması amaçlanmıştır, ancak görünümünüze çekicilik katarlar. Bunlardan birini çiçekli küpelerle kombinleyin ve herkesin olmak isteyeceği moda ikonu olacaksınız..

Çiçek tasarımları mücevher pazarında bir katildir. Çiçek kolyeler herhangi bir etkinlik için giyilebilir. Konfordan ödün vermeden çıtayı yükseltme kolaylığı sağlarlar. Gardırobunuzda bu tür kolyeler varken muhteşem görünümlere sahip olabilirsiniz