İlkbahar geldiğinde modaya uygun kıyafetler almak bayanlar ve genç kızlar tarafından her zaman takip listesindedir. Bahar aylarında ya da yaz aylarında ilk dikkat çeken ayak bileklerini sergilemek. Kot pantolonlar, kadınlarla ilgili giyim ve tesettür giyim söz konusu olduğunda favori malzemedir. Her bacak şekli, herhangi bir perakende mağazasında yüksek talep gören uygun bir Cropped Jean giyerek kendi tarzını ortaya çıkarmayı hak ediyor..

yeni-görünümlü-kadın-kırpılmış-kot

Kadınlar için Capri Jeans Kıyafetler:

İster ayak bileği şeklinde, ister V şeklinde, ister düz paça olsun, her bir ayak bileği tipi kendi kırpılmasını hak eder veya buna Capri Pants denir. İşte alışverişiniz ve güzel bacaklarınızı sergilemeniz için size yardımcı olacak en iyi 9 kısa jean!!

1. Ayak Bileğinin Hemen Üstü Kapriler:

Ayak bileğinin hemen üstünde kapriler

Bu tür kot pantolonlar, genellikle Futbolun Bacakları olarak adlandırılan daha güçlü ve kaslı baldırlar için çok uygundur. Ayak bileklerinin üzerindeki kısa jean, yuvarlak kalın bölge nedeniyle baldır bölgesinde çok sıkı olacaktır, bunun yerine ayak bileğinin hemen üzerinde olan kısa jean mükemmel düz ve keskin bir şekilde oturur.

2. Üçte İki Kapri:

Üçte İki Kapri

Uzun ve Yalın bacaklar olarak adlandırılan ince, uzun uzuvlar için uygundur. Biraz yuvarlak olan diz bölgesinin altında çok az farklılaşma görülüyor, ancak genel bir görünüm için bacak uzun görünüyor ve alt kısmı bir ayak bileğine doğru sivriliyor. Bu vücut şekli için üçte iki Capri önerilir. Belirgin bir eğri olmadığı için, düz bir sandalet ile yüksek mahsul de düşünülebilir..

3. Ayak Bileği Jean’de Düşük:

Ayak Bileği Jean üzerinde Düşük Aşağı

Baldır ve ayak bileği yaklaşık olarak aynı genişlikte olduğunda, uzun bir bacağı ortaya çıkarmak için ayak bileği seviyesinde düşük olan kısa bir jean yüksek topuklu önerilir..

4. Ayak Bileği Kırpılmış Kotların Üstü:

Bilek-Kırpılmış Kot Üstü

İnce uzuvlar için önerilir, ancak baldır kaslarını güçlendirir, Mahsul en geniş ölçümün altında, ancak biraz alt baldırı göstermek için ayak bileği seviyesinin üzerinde görülür. Altta genişlediği için altta alevlenen kırpılmış bir.

5. Orta Bilek-Kırpılmış Jean:

Orta Bilek-Kırpılmış Jean

Bacağında hafif bir eğrilik görüldüğünde, ancak V harfine benzer. Baldır kası eğriliği en üstte en geniştir, daha ince bir ayak bileğine iner. Genellikle bol bir kot görünümünde orta bilek kırpması önerilir.

6. Katlanmamış Kırpılmış Jean:

Katlanmamış Kırpılmış Jean

Bacak bölgesinin uç kısmında manşet görünümü yerine dikiş çizgisinin çok net görüldüğü bu jean çeşididir. Günlük veya şık bir kıyafet görünümü için giyilebilir. Kısa vücut tipi için iyi bir çift yüksek topuklu ayakkabı ve bir çift düz sandalet, katlanmamış Capri ile uyumludur..

7. Gevşek Gömme Kırpılmış Jean:

Bol Dar Kesim Jean

Jeanlerin kasık bölgesinden aşağı sarktığı ve diri bir bacak görüntüsü almadığı bu tipte. Uçtaki daha geniş bağlantı, baldır bölgesinin çok daha küçük görünmesini sağlar. Bu tip bol dökümlü jean, çoğunlukla yüksek ve sağlam topuklu çizmeleri olan genç kızlar arasında modadır..

8. Şık Gömme Bayan Kırpılmış Kot:

Modaya Uygun Dar Kesilmiş Bayan Jean Pantolon

Bedene oturan kısa jean, ayak bileği bölgesinin sonuna kadar bacağı saran bir görünüm verir. Bu, iyi şekillendirilmiş bacaklara sahip kadınlar için gurur verici bir görünüm sağlar. Çoğunlukla şık görünüm için tavsiye edilirler..

9. Şort- Diz Boyu Kısa Bayan Kot Pantolonu:

Şort- Diz Boyu Kısa Kısa Bayan Kot

Şortun diz seviyesinin üzerinde bittiği bu tür jean tasarımı, tonlanmış cildin daha güzel görünmesini sağlar ve uzun bacak görünümü verir. Bu kıyafet türü çoğunlukla gündelik geziler veya yaz kıyafetleri için giyilir..

Kadın gardırobunda görülen kısa jean koleksiyonu, yeni bir görünüm ve stil katıyor. Kırpılmış kot pantolonlar, aşırı rahatlığı ve her durumda giyme kolaylığı nedeniyle diğer normal ve düz düz kot pantolonlardan öne çıkıyor. Capri’yi kendi yaratıcı fikirlerimizle giymek her zaman büyük memnuniyet verir. Kot pantolonların uyluk bölgesinde kesim yapmaya çalışmak, sağlam bir görünüm kazandırıyor. Bu tür tasarım genç kızlar tarafından daha çok moda.