Jeans, ortaya çıktıklarından beri hem erkeklerin hem de kadınların cazibe merkezi olmuştur. Farklı renkler ve tasarımlar, kişiliğinize uygun çarpıcı bir görünüm için onları her zaman daha sevimli hale getirdi. Ancak birçok renk arasında beyaz renk kot pantolonlar herkesin favorisi oldu. Sadece hoş bir görünüm vermekle kalmaz, aynı zamanda imajınızı daha yüksek bir görünüme kavuşturur..

Kadın ve Erkek Beyaz Jeans Kıyafetler:

Çeşitli tasarımlara sahip erkek ve kadın beyaz kot pantolonları, pazarın yaklaşık yüzde 90’ını ele geçirdi. Erkekler ve kadınlar tarafından yakalanan bazı kalp zonklayıcı tasarımlara bir göz atalım..

1. Cilt Dar Beyaz Kot:

Cilt Dar Beyaz Kot

Skinny jeans olarak bilinen, cildi sıkı bir tasarıma sahip kadınlar için beyaz kot pantolon, kolej Queens tarafından en iyi şekilde seçilir. Bacaklarınızın ve kalçalarınızın güzelliğini göstermek için vücudunuza mükemmel bir uyum sağlarlar. Seksi vücut dokusuna çekici bir görünüm kazandırır..

2. Sivilceli Beyaz Kot:

sivilceli beyaz kot pantolon

Siyahlara sivilceli tonlar verildiğinde beyaz bir jean, korkak bir görünüm arayanlar için harika görünüyor. Erkekler için beyaz kot pantolonlar, kolejlerin genç gençlerini veya sokak erkeklerini cezbedecek şekilde tasarlanmıştır. En son olan düşük bel modelinde mevcutturlar..

3. Kapalı Beyaz Tasarımcı Kot:

Kirli Beyaz Tasarımcı Kot

Kadınlar tasarımcı bir şeye sahip olmayı severler. İşte içinde tasarımcı dokunuşu olan beyaz bir kadın kotu. Düz kot pantolon, kız gibi bir görünüm için küçük elmaslarla süslenmiştir. Partilerde, diskolarda vb. yaygın olarak taşınır. Beyaz rengi ona parlak bir görüntü verir..

4. Kapalı Beyaz Yırtık Kot:

Off Beyaz Yırtık Kot

Sevgili partiniz, barlar, kulüpler veya sadece bir moda standı için modaya uygun bir görünüm arıyorsunuz! Kırık beyaz rengi ve parlak cep kenarları ile yırtık beyaz bir kot kadın tercih edin. Güzelliğinize şehvetli bir görünüm kazandırmak için uyluk bölgelerinden yırtılmıştır. Bu kızların beyaz kotu olmazsa olmaz.

5. Erkekler için Gevşek Beyaz Kot:

Erkekler için Bol Beyaz Kot

Hacimli uyluklarınız var ve maruz kalmasından dolayı utangaç mısınız? Orta dokulu erkekler tarafından yaygın olarak seçilen beyaz kot erkek tasarımı, bol kot pantolon tasarımıdır. Kot pantolon, kemerden aşağıdaki açık noktaya kadar gevşek. Bu, hantal erkeklerin düzenli kullanım için bile rahat giymelerini sağlar..

6. Creasey Beyaz Kot:

Creasey Beyaz Kot

Sadece kadınlar değil, erkekler de modaya uygun jean modeli arayışında. Bu tür erkekler için siyah astarlı bir Creasey jean, mükemmel bir sokak çocuğu görünümü veya hip hop görünümü verir. Bu tür kotlar, dansçılar tarafından serbest stil dans için yaygın olarak giyilir..

7. Basit Beyaz Kot Pantolon:

Sade Beyaz Kot Pantolon

Erkekler için beyaz kot pantolonlar, özellikle kot pantolon olarak bilinen ofis giyimi için yeni bir model geliştirdi. Bu tür kotların deseni resmi pantolonlardan esinlenmiştir ve malzeme dayanıklı bir kot kot pantolonunki gibi kullanılmıştır. Belirtildiği gibi, resmi bir görünüm için yaygın olarak taşınır. Bu, sahip olunması gereken beyaz renk kotlardan biridir..

8. Beyaz Pantolon Kot:

Beyaz Pantolon Kot

Pantolon kot pantolon, uzun boylu erkekler ve kadınlar arasında oldukça popülerdir. Ancak pantolon tasarımının beyaz kotları kadınlara daha çekici geliyor. Kısa üstler ve topuklu ayakkabılarla giyildiğinde çarpıcı bir görünüm verir. Bu tür bayan beyaz kot pantolonları, rahatlık seviyeleri için orta vücut dokusu ile de taşınır..

9. Beyaz Boyama Kotları:

Beyaz Boyama Kot

İnsanların dikkatini çekmek için benzersiz bir şey giymek ister misiniz? Benzersiz kılmak için farklı tonlarla boyanmış bu beyaz kot erkek modasını deneyin. Bu tür kot pantolonlar, yürüyen bayan, çiçekler, kafatası vb. gibi hayalinizdeki tasarımın üzerine boyanarak elde edilebilir. Kolej böcekleri, korkak bir görünüm için bu tür tasarımları tercih eder..

10. Tılsımlı Beyaz Kot:

Charms ile Beyaz Jeans

İnsanlara narin ama güçlü bir görünüm vermek ister! Zincirler, kuru kafa, deri kemerler vb. gibi takılar takılmış beyaz bir kot kalıbı alın. Bu tür kot pantolonlar çoğunlukla sokak çocukları, rock grubu oyuncuları, bisikletçiler, kolej çocukları vb. Tarafından şık ve tehlikeli bir görünüm için taşınır..

11. Hayvan Desenli Beyaz Jeans:

Hayvan Desenli Beyaz Jeans

Bu en yeni kot kalıbı, üzerinde hayvan baskısı olan erkeksi bir görünüm için piyasada hareket ediyor. Erkekler için olan bu beyaz kot pantolon leopar, aslan, panter vb. hayvan işaretleri ile basılmıştır. Aynı zamanda hayvanlardan ilham alan bir baskı çalışmasıdır. Daha çok orman müdürlüğünde çalışanlar, hayvanlara düşkün vb. kişiler tarafından giyilir..

12. Beyaz Jeans Cum Şort:

Beyaz Kot Döl Şort

Beyaz kot pantolonda popüler bir tasarım, hem kot hem de kısa içeren tasarımdır. Bu kot pantolonlar dizde bir fermuarla takılır ve tamamen açıldığında bir çift şort haline gelir, aksi halde tam bir kottur. Kesici bir görünüm için zinciri yarı açık bırakabilirsiniz. Kot pantolon da sevimli hale getirmek için hafifçe yırtılmış. Bu tür kotlar seyahat ederken faydalıdır.

13. Kızlar için Capri Beyaz Kot:

Capri Kız Çocuk Beyaz Jean

Plajda sıcak yaz için göz alıcı bir görünüme sahip olmak ister misiniz! Capri formundaki bu bayan beyaz kot pantolon ile gündelik bir kıyafet giyin. Beyaz kot pantolonun uzunluğu, şık bir görünüm için sonunda zincirlerle dörtte üç oranında tutulur. Çeyrek kot olarak da bilinir, tatiller ve kolejler için yaygın olarak kabul edilir..

14. Yüksek Bel Beyaz Kot:

Yüksek Bel Beyaz Kot

Bu geceki partiye cesur ve şehvetli bir bakış mı arıyorsunuz! Kadınlar için bu yüksek belli beyaz kot pantolonu deneyin ve partinin kalbi olmaya hazır olun. Bu kot pantolon, beceriksiz bir görünüm için kalçalarınıza ve ganimetinize mükemmel bir görünüm verir. Diskolara, restoranlara vb. Yaygın olarak giyilir..

15. Kargo Beyaz Kot:

Kargo Beyaz Kot

Günlük ve rutin bir görünüm için yaygın olarak kabul gören bir beyaz kot tasarımı, kargo kot pantolon tasarımıdır. Her taraftan gevşek olduğu için yürüyüş, piknik, tekne gezintisi vb. veya rutin kullanım için taşınırken rahatlık sağlar. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından parlak bir görüntü için kısa tişörtlerle yaygın olarak taşınır..

16. Kadın Beyaz Kot Kot:

Kadın Beyaz Kot Kot

Kadınlar için bu imzalı beyaz kotlar ayrı bir sınıftır. Günü sallamak için harika ve mükemmel bir görünüm arıyorsanız, bu sıska kesimde çok rahat edeceksiniz. Birçok kadın bu görünümü sever ve özellikle sırtınızı nasıl vurguladığına uyar. Beyaz denimlerle görünümünüzü düzleştirin.

17. Kadınların Beyaz Yırtık Kotları:

Kadın Beyaz Yırtık Kot

Yırtık ve yırtık kot pantolonları kim sevmez, özellikle de en sevdiğiniz renklerden biri beyaz olduğunda? Bu süper şık, yırtık kot pantolon günümüzün kadınları için. İçinizdeki şık ve seksi divayı ortaya çıkarın ve herhangi bir gündelik üst ile eşleştirin ve partinin yıldızı olmaya hazırsınız. Bu beyaz yırtık jean pantolonları özel günlerde giymek istiyorsanız ideal, topuklu ayakkabılarla kombinlemeyi deneyin, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz..

18. Erkek Beyaz Yırtık Kot:

Beyaz Yırtık Erkek Kot

Bu, erkekler için en son sıcak favorilerden biridir. Ön kısımdaki nervürlü paneller size zarif bir görünüm kazandırır. Yıkanmış ve yırtık görünüm size kayalık bir görünüm kazandırır ve çok yönlüdür. İşte tarzınıza mükemmel uyan ve tavrınızı sergilemenizi sağlayan bir çift beyaz yırtık erkek kot pantolon.

19. Beyaz Önyükleme Kotları:

Beyaz Bootcut Kot

Bu iyi tasarlanmış ve mükemmel şekilde sarılmış çizme kot pantolonlar, size geçmiş yılların zarif hissini verir. Alttaki hafif parlama, önyüklemeye bir stil ifadesi verir. Devam edin ve çok şık ve zarif bir görünüm yaratmak için bu görünümü spor yapın. Bu uyumun en iyi yanı, onu herhangi bir şeyle eşleştirebilmeniz ve yanlış gidemezsiniz. Bu çok yönlü bir stildir ve çoğu vücut tipi için mükemmeldir..

20. Beyaz Ayak Bileği Kotları:

Beyaz Ayak Bileği Kot

Bunlar bir başka harika görünümlü kot pantolon. Gerekli kaldırmayı sağlarlar ve bacaklarınızı düzleştirirler. Ayak bileği uzunluğu, hem ofis hem de partiler için mükemmel olan şık ve ferahlatıcı bir görünüm yaratır. Kadınlar, bacaklarına uzun bir görünüm kazandırdığı ve beyazın ise ekstra çekicilik kattığı için bilek uzunluklarını seçer. Bu şüphesiz günümüzün en iyi görünümlerinden biri.

Beyaz kot pantolon, giyildiğinde izleyicilere kendine özgü bir görünüme sahiptir. Ayrıca leke, hasar vb. sorunlardan korunması için özel günlerde takmanız da önemlidir. Hasar görme ihtimali çok olduğundan su kenarlarında da taşınmamalıdır..