Streç jean, oldukça uzun süredir var olan ve yakın gelecekte hiçbir yere gitmeyecek bir modeldir. Bu kadar çok sayıda kişi, pantolonu veya kotu uzatmanın, hangisini adlandırmak isterseniz isteyin, düz bir şey olduğunu düşünüyor, her durumda, iyi yapıldığında çarpıcı görünebilir.!

Hem cinsel yönelimli erkekler hem de bayanlar günümüzde streç pantolon giymeye eğilimlidir. Gittiğiniz her yerde pantolonlara karşı erkek ve kadınsı öfkenin giderek arttığını göreceksiniz..

streç kot

Her partnerin takıldığı bir şey vardır ve bu onların bir süre sonra uzama ve aşırı gevşek olma şeklidir. Bu, büyük olasılıkla, denime tapan her birimizin başına geldi, peki insanlar bu sorunu nasıl çözecek??

Kadınlar ve Erkekler İçin Farklı Streç Kot Türleri:

Ancak koşullar farklı olduğu için, bu kadar çok sayıda marka, kadınlar için çeşitli uzantı ve kreasyonlara sahip streç kot pantolonlar ürettiğinden, bol, sarkık pantolonların geçmişten kalma bir kalıntı olduğunu ve pantolonlarınızın eskitmediğini ima ettiğinden şanslısınız. uzatmak. İdeal bir pantolona ihtiyacınız varsa, çeşitli denim üreticilerinin ne anlama geldiğini ve altına nasıl uzanacaklarını keşfedin..

1. Bayan %100 Streç Pamuklu Kot Kot:

%100 Streç Pamuklu Bayan Kot Kot

Şaşırtıcı bir şekilde %100 pamuklu denim, ne yaparsanız yapın sürekli uzayan bir doku. Üretimde bir uzantısı olmadığı için, bu, pamuk iplerinin kendi kendine büyüyeceği ve bir süre önce oldukları küçük boyuta asla geri dönmeyeceği anlamına gelir. Şüphesiz onları sıcakta yıkayabilir ve kurutabilirsiniz, bu da kısa bir süre büzülmelerine neden olur; ancak bir kez daha uygun şekilde uzatacaklar.

2. Erkekler için Dim Durulama Kotları:

Erkekler için Dim Durulama Kotları

Dim erkek streç kot pantolonları, işlenmemiş kotun ilk ham başlangıcına yakın, ancak gölgelemeyi korumak için bir kereden fazla yıkandı, ancak ham kotun eşlik ettiği sıkılığı serbest bıraktı.

3. 98/2 Streç Karışımları:

98/2 Streç Karışımları

%2 Lycra karışımı ve %98 pamuk içeren pantolonlar uzar, ancak esnek olmayan kot kadar sert değildir. Bunlar, içlerinde fazla iyileşme olmadığı gerçeği ışığında en çok işten çıkarılacaklardır. Bu, uzun kot pantolonların standart kozmetik ürünleridir ve birkaç kez giydiğinizde gevşeyip uzarlar..

4. Vintage Kot Streç:

Eski Kot Streç

Modası geçmiş şeylere ihtiyacı olan bireylere yöneliktir – şimdi, vintage yıkama, başka bir pantolon kombinini yumuşatmaktan (yıllar alabilen bir şey) zamanı ortadan kaldırır..

5. Pamuk / Poli Karışımları Kadınlar için Streç Kotlar:

Pamuk/Poli Karışımları Streç Kadın Kotları

Erkekler için bu streç kot pantolonlar hiçbir şekilde fazla uzamadı. Daha serttirler ve en rahat pantolonlar değildirler, uzamadan düşünüldüğünde çok az koşma eğilimi gösterirler, ancak gerçekten ciddi bir şekilde uzamazlar ve bir ton aşınma ile şekillerini ve bedenlerini korurlar..

6. Erkek Klasik Yıkama Kotları:

Erkek Klasik Yıkama Kot

Örnek bir yıkama, bazı kesinti olaylarının keyfini çıkarmak için giyilen daha rahat pantolonlar (gevşek kesim ve harika) için en iyisidir.

7. Erkek Streç Kot Kot:

Erkek Streç Kot Kot

Kot süper narin ve esnektir, taytla hemen hemen aynıdır, ancak malzeme daha kalındır, bu nedenle pantolon gibi iltifat ederler. Daha tecrübeli uyarlamalar bir poli/pamuk karışımıdır; ancak daha güncel olanları elastan ve likralıdır. Streç skinny jean pantolonlar bugünlerde çok moda.

8. Erkekler için Rahat/Gevşek Fit Kotlar:

Erkek Rahat/Gevşek Fit Kot

Bu uyum, üstte daha fazla sığır eti ve benzer şekilde daha dolgun bacaklara sahip kişiler için uygundur. Gündelik/serbest kesim, tüm amaç ve amaçlar için orta bölümden aşağı doğru düşer, gerçekte ve kullanıcının bacak şekline uygun olarak sarkar.

9. Kızlar Süper Streç/Jegging Jeans:

Kız Çocuk Süper Streç/Jegging Jeans

Büyük ölçüde iyi bilinen ve bugün nerede olursanız olun, harika Jegging veya Super Stretch Jean ile ilgili olarak dikkatli olmalısınız. Gerçekten hoş ve tayt kadar esnek olabilirler, ancak onları doğru şekilde ayarlamazsanız, harika 98/2 karışımı ile hemen hemen aynı şekilde uzayacak ve sarkacaklar. Bu kotlar Siyah skinny jeanlerde de var.

10. Levi’s Stretch Jeans Erkek:

Levi's Stretch Jeans Erkek

Bunlar son derece esnek ve hoştur, önemsiz genişleme nitelikleri vardır. Bu, onları giydiğiniz miktara bağlıdır, ancak.

11. Süper Esneme / Şeklini Koruma Kot:

Süper Streç/Şeklini Korur Kot

Zarar vermeden şekle giren şaşırtıcı bir streç, narin bir pamuk ve onu sabit tutmak için bir poli karışımın karışımı. Bunlar, neredeyse 2 beden çıkarabilen erkekler için süper streç kotlara benziyor; ancak vücudunuza şekil verir ve çorap gibi yapışır.

12. Düz/Slim Fit Kot Streç:

Düz/Slim Fit Kot Streç

Düz/ince kesim pantolonlar çoğu vücut tipiyle iyi gider, ancak özellikle fit ve atletik vücut tipini öne çıkaran insanlarla iyi oturur. Pantolon, alt bacakların etrafında rahatlarken, uylukları, dizleri ve baldırları marjinal olarak kucaklamalıdır..

13. Erkek Jogg Kotları:

Erkek Jogg Kot

Bunlar, denim ve eşofman altını birleştiren, hassas, hoş bir terli nefes alan jean oluşturan karışım denimdir. Şu anda, hangi yıkama ve kesim ürününü satın aldığınıza bağlı olarak ve ister daha tecrübeli, benzersiz bir Jogg Jeans kombinini, ister daha taze bir kibriti satın alıp almadığınıza bakılmaksızın, bunlar genişleyecektir..

14. Sıska Jeans Erkek Sığdır:

Fit Skinny Jeans Erkek

Şehirli bir hava için uzun çizgili bir tişört ve retro tenis ayakkabılarıyla ya da rock şıklarını yönetirken kırpılmış motorcu ceketi ve Chelsea botlarıyla pantolon inanılmaz görünüyor..

15. Lee’den Sıkı Jeans:

Lee'den Sıkı Jeans

Daha esnek olmayan veya daha kalın kotlu harika bir jean’e ihtiyacınız varsa, ancak pantolonunuzun popo ve bacaklarda listelenmesinden nefret ediyorsanız, onları gerçekten sıkı hale getirmek ve uzatmak içindir. Sıkı bölgeleri hortumlayarak ve tam olarak oturana kadar giyerek onları ıslatarak uzatabilirsiniz..

Denim, aşınma zamanları arttıkça kırışıkları ve anomalileri çerçevelerken kendini uzatan vücuda şekil vermek için tasarlanmıştır. Stretch Jeans, stilden ödün vermeden kabul edilebilir olmalı ve gerçek uyum veya orta bölüm tahmininizi bilerek geliştirilmiş bir dereceye kadar düzende kalmalıdır. Her durumda, kot pantolonların kitlelere açık olması, bir çift satın almanın sorunsuz bir şekilde yerine oturduğu anlamına gelmez..