Kalem kot pantolon, mevcut senaryoda bayanlar için düzenli bir giyim oluşturur. Kalem kot pantolonlar genellikle düz ve vücut üzerinde sıskadır. Bacaklarınızın ince ve seksi görünmesini sağlar. Vücut figürünüzü tanımlar ve aynı zamanda sizi sıcak ve şehvetli gösterir. Kalem kot pantolonlarda artık çeşitli tasarım çalışmaları ve renkleri bulabilirsiniz. Daha önceleri sadece açık ve koyu mavi tonlarının bir jean olduğu biliniyordu ama jean kumaşın çeşitli renkleri de mevcut..

Hindistan’da Bayanlar İçin En İyi Kalem Kot:

Bayanlar için bahsi geçen en iyi 15 kalem kot pantolonu burada bulalım.

1. Dantel İşi ile Kot:

Dantel İşlemeli Kot Pantolon

Bayanlar için bu kalem jean, tasarımlarda yeni bir çeşittir. Jean’in her iki yanında beyaz renkli dantel şeritler bulunur. Dantel çiçek tasarımı içerir ve şeffaftır. Beyaz dantelli açık mavi bir kot pantolon harika görünüyor.

2. Kalem Kot Oymalı:

Kalem Kot Oymalı

Bu kalem kesim jean pantolonlar renk çeşitliliğine sahiptir ve oyuk konsepttedir. Kot pantolonun her iki tarafına sekizgen bir kesim oyulmuştur. Güzel bacaklarınız bu içi boş kot kesiminden açıkça görülebilir..

3. Yüksek Bel Kalem Kot:

Yüksek Bel Kalem Kot

Siyah renkli bayanlar için yüksek belli kalem fit jeandir. Jean’in önünde düğme tasarımı var ve bir dizi düğme takılı. Modaya uygun üst kısmı olan bu yüksek bel jean, kişiliğinizi ortaya çıkaracak.

4. Normal Kalem Kot:

Normal Kalem Kot

Günlük giyimde çoğunlukla uygun olan normal stil kottur. Bu lacivert gölgeli jean hemen hemen her bayanın ilk tercihidir. Her türlü üst ve hatta kurta ile uyumludur. Gardırobunuzun kalıcı bir üyesidir..

5. Sıkıntılı Kalem Kot:

Sıkıntılı Kalem Kot

Bu kalem kesim jean, süslü bir görünüm vermek için yırtılmış bir şekilde sıkıntılı. Bacakların açık olduğu yerden kotun bir kısmı alınır. Bu jean’in tasarımı partiler sırasında oldukça yaygındır..

6. Alçak Kalem Kot:

Alçak Kalem Kot

Normal renkte düşük belli kalem bacak kotudur. Düşük belli kot giymek devam eden bir moda ve çoğunlukla rahatlık ile ilgili bir durum. Düşük belli jean, vücudunuzun alt kısmına güzel bir şekil verir..

7. Baskılı Kalem Kot:

Baskılı Kalem Kot

Yeni moda bir kalem jeandir. Beyaz renkli jean, siyah renkte insan karakterlerinin baskısına sahip. Bir tarafta erkek karakter, diğer tarafta kadın karakter var. Çekici görünüyor. Bu tür bir moda trendi tasarımcının yaratıcılığını gösterir..

8. Çift Gölgeli Kalem Kot:

Çift Gölge Kalem Kot

Bayanlara yönelik bu kalem jean, mavi rengin çift tonunu içerir. Üst tarafta açık mavi renk tonu var ve altta beyazımsı mavi gölge var. Çift gölge dışında da yırtık. Diğer renk seçeneklerine de sahip olacaksınız, ancak mavi ve beyaz kombinasyonu, kızların giyimi için harika bir görünüm sağlar..

9. Ordu Tarzı Kalem Kot:

Ordu Tarzı Kalem Kot

Bu kalem kesim jean, bir ordu pantolonu gibidir. Eşsiz bir konsept sunan bir diz üzerinde bir kesim var. Jean, kırpma üst ile en uygunudur. Ordu temalı kot pantolonlar üniversiteli kızlar tarafından tercih edilmektedir. Bu her zaman mükemmeldir, güçlü tavır, ordu model görünümünde bu stili hak ediyor. Bu üniversiteli erkeklerde de ünlü.

10. Renkli Kalem Kot:

Renkli Kalem Kot:

Bu kalem kot pantolonlar çok fazla renge sahipler ve hiçbir işe yaramıyorlar. Bu sade jean, sadece belirli üstlerle kombinlenebilme özelliğine sahiptir. Bunlar, uzun ömürlü özel kaliteye sahip orta boy kotlardır. E-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken rengarenk kombo kotlar bulabileceksiniz, bu tarz kalem kotları günlük ev kullanımınız için alın..

11. Ayak Bileği Kesimli Kalem Kot:

Bilek Kesimli Kalem Kot

Üzerinde işi olan bayanlar için bilek kesimli kalem jeandir. Bir tarafta diz görünür ve diğer tarafta üzerinde iplik işi tasarımı vardır. Jean ayak bileğine kadar uzandığı için ayak bileği kesim jean olarak bilinir. Üniversiteli genç bu biraz farklı görünümü tercih edebilir, ancak çoğunlukla arkadaşlarla parti zamanı için bu tarz kullanışlıdır..

12. Çiçek Baskılı Kalem Kot:

Çiçek Desenli Kalem Kot

Bu beyaz renkli kalem kesim jean’de çiçek deseni var. Beyaz kot üzerine mavi çiçek baskısı akıllara durgunluk veriyor. Beyaz ve mavi renk kombinasyonu her zaman yeşildir. Atmosferdeki canlılığı sergiler. Elbisenizin incelemesini yakalamak için herhangi bir açık renk üst deneyin.

13. Kırpılmış Kalem Kot:

Kırpılmış Kalem Kot

Açık mavi tonlarında 3/4 kalem fit jean. Boyu kısa olduğu söyleniyor. Bu tuhaf bir şekilde modern stili ve yaygın rengi tasvir eder. Açık gölge kotların üzerine koyu renkli üstler sizi öne çıkarır. Bu tür kot pantolonlar çoğunlukla yaz günlerinde veya gündelik gezilerde tercih edilir..

14. Trendy Kalem Kot:

Trendy Kalem Kot

Yüksek belli, klipssiz, voguish kalem jeandir. Jean’i bağlamak için bir fermuar var ve fermuarın her iki tarafında bir dizi düğme var. Altta kot katlanmış ve üstte bunun içinde gömlek var. Yaklaşan parti zamanınız için bu modaya uygun jean deneyin.

15. Nakış İşli Kalem Kot:

Nakış İşlemeli Kalem Kot

Bu, nakış işlemeli kalem kesim jean’de yeni bir konsept. Bir tarafta tam işlemeler var, diğer tarafta az iş var. Nakışlı jean çok nadir bulunur ve pek kullanılmaz ama yine de bu günlerde kolej kızları veya çocukları bu stili tercih ediyor. Güzel görünüyor.

Burada tartıştığımız gibi, kalem kot pantolonlarda çok fazla tasarım var. Günlük giyim olarak gardırobumuzda önemli bir yer tutar. İçinde o kadar çok tasarım var ki, partilerde de kalem jean taşıyabilirsiniz. Günlük giyiminiz için farklı renk desenlerinde bu tasarımları deneyin; Bu kot pantolonlarda kullanmak için bazı basit veya şık üstler alın. Piyasada bütçenize göre bu kot pantolonları satın alabilirsiniz, bu tarz için farklı desenlerde düşük ve yüksek aralık bütçeleri mevcuttur. Sevdiklerinizi etkilemek için şık bir kalem kot pantolon alın.