Amerika Birleşik Devletleri, Latin Amerika ve Avrupa gibi ülkelerde yaygın olarak giyilen ve Asya ülkelerinde de popülerlik kazanan bir trend Capri jeans tasarımları. Genellikle diz ve baldır arasında bir pantolon uzunluğu ile gelirler veya ayak bileği derler..

Kadınlar İçin En İyi Carpi Jeans:

İşte sizin için alışveriş yaparken size yardımcı olabilecek, kadınlar için bazı çekici kot kapri tasarımları..

1. Fermuarlı Kapri kot pantolon:

Fermuar kapri kot

Kaprilere fermuar eklendiğinde en basit Capri tasarımlarını bile şık bir hale getiriyor. Buradaki düz kot pantolonlara, benzersiz bir tasarım vermek için açık veya kapalı bırakılabilen dış tarafta bir fermuar verilmiştir. Tasarımını gündelik kıyafetinize alın.

2. Katlanmış diz boyu Capri:

Katlanmış diz boyu Capri

Çoğunlukla kolej gençleri tarafından seçilen kadın tasarımı için korkak bir kapri jean, diz hizasına kadar katlanmış bir uçla gelen kot pantolonlardır. Üniversite günleriniz için bu modeli deneyin, mavi renkli kapri jean üzerine beyaz bir üst giyin..

3. Tüylü Kapri Tasarımı:

Tüylü Kapri Tasarım

Capri’de bıçak kullanılarak yapılan popüler bir tasarım, tüylü Capri tasarımıdır. Orta uzunlukta kot Capri’ye, katlanmış uçları beyaz olan bacaklarda tüylü bir görünüm bırakan bıçak kesimleri verilir. Bu tasarım türü benzersiz bir şekilde yapılmış, piyasada farklı ama şık bir desen mevcut.

4. Gevşek Capri Tasarımı:

Gevşek Kapri Tasarım

Kendinize 90’lara bir göz atmak istiyorsunuz! Kadınlar için bol pantolon Capri, giyime uygun olanlardır. Capri’ye, kullanıcıyı rahat ettiren yukarıdan aşağıya gevşek oturan lastikli bir bel verilir. Rahat ve gevşek bir Capri’ye ihtiyacınız varsa, günlük kıyafetiniz için bu tür bir tasarımı deneyin..

5. Mahsul Capri Tasarımını Yıkama:

Yıkama Mahsul Capri Tasarım

Yıkama mahsulü kadın kapri kot pantolonları, giyimlerinde biraz leke arayan genç gençler için en iyi seçimdir. Capri’ye uyluklarda ve dizlerin yakınında kırpılmış bir tasarım verilmiştir. Arkadaşlarınızla dışarı çıkmayı planlıyorsanız, elbise anlayışınızı göstermek için bu kot pantolonu alın..

6. Tüylü Siyah Kapri:

Tüylü Siyah Kapri

Kadifeden yapılmış Capri jean kadınlarında siyah tasarımlar size tasarımcı bir görünüm kazandırıyor. Capri’ye çeşitli stillerde, alt uçta bir kemerle bağlı birkaç cep verilir. Siyah renk pantolon üzerine herhangi bir üst veya te kullanabilirsiniz, bu Capri tarzı pantolon siyah renkte gerçekten iyi. Bu siyah kapri jean’i kullandıktan sonra taze bir görünüme kavuşacaksınız..

7. Dize Bağlı Kapri:

İp Bağlamalı Kapri

Pamuklu kot malzemeli Beyaz Kapri kot pantolon, yazlar veya meslek plajları için kesinlikle en iyi kıyafet olacaktır. Capri’ye, her iki yanda iki olmak üzere dört cepli dizlerde bağlı bir son verilir. Yaz sezonu için kadınlar beyaz renkli bu Capri’yi plaj gezileri veya trekking için de deneyebilir..

8. Çiçek Kapri Tasarımı:

çiçekli kapri tasarımı

Pamuk ve kot kombinasyonu ile yapılan blue jean kapriler, üzerindeki çiçek baskılarla güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Lacivert diz boyu Capri’ye arkada çift cepli açık mavi çiçek baskıları verildi. Dar kesim kadınlar bu modeli düzenli kullanımında deneyebilir; Capri kotlarda gerilebilir çiçek tasarımı elde edeceksiniz.

9. Kanat Kapri Tasarımı:

Kanatlar Capri Tasarım

Mavi jean kaprilere meleksi bir görünüm kazandırmak için kanat tasarımı verilmiştir. Skin fit Capri, yanlarda kanat tasarımı ve ceplerinde görünümü büyük ölçüde yükselten küçük gümüş boncuklarla çevrelenmiştir. Bu tarz daha çok kendi güzelliğini moda trendleriyle keşfetmeyi seven üniversiteli kızlar tarafından tercih ediliyor..

10. Sıkıntılı Capri kot pantolon:

sıkıntılı kapri kot

Bilek uzunluğundaki kadın jean kapriler, sıkıntılı bir görünüm verildiğinde plaj gezileri için mükemmel bir tasarım sunar. Maymun yıkama kotuna, sonunda arka tarafta toplanmış taranmış bir tasarım verilmiştir. Bu model kızlar arasında daha ünlüdür; normal yürüyüşünüz için bu tasarımı alın.

11. Çuval Kapri Tasarımı:

Çuval Kapri Tasarım

Üstten ve alttan sıkı duran kapri, kullanıcıya çuval gibi bir görünüm verir. Lacivert renkli göz alıcı Capri’ye, mükemmel bir çuval tasarımı kazandırmak için elastik bağlı uçlarla sınırlı yan görünümlü yan cepler verildi. Uyluğunuza daha fazla oturmasını istemiyorsanız, bu tasarımı uyluğunuz için rahatlık hissetmek için alın..

12. Kürk Kapri Tasarımı:

Kürk Kapri Tasarım

Denim ve kürk kombinasyonu kesinlikle basit Capri’nize muhteşem bir görünüm kazandıracaktır. Diz boyundaki Capri’ye, uyluklarda çiçek dikişli dekorasyon ve ritmik hale getiren kahverengi renkte eğlenceli bir son verilir. Bu tür desenler daha çok küçük çocuklar veya genç kızlar tarafından kullanılmaktadır. Bu, moda ifadenizi gösteren bir moda trendidir..

13. Siyah Beyaz Şerit Capri Tasarımı:

Siyah Beyaz Şerit Capri Tasarım

Çizgili desenli ve gevşek oturan siyah beyaz Capri jean tasarımı, parti görünümü için daha sevimli hale getirir. Capri’yi farklı bölümlere ayırmak için Capri’ye yatay ve dikey şeritler verilir. Bu tasarımı kulübünüzde yarı zamanlı olarak alın veya dans pistinde de kullanabilirsiniz..

14. Mor Kıvrımlı Kapri:

Mor Kıvrımlı Kapri

Mor kot Kapri pantolonlar her zaman çeşitli kadınların kalbini çalmıştır. Kıvrımlı Capri, ağır vücutlu kadınlara basitleştirilmiş bir görünüm kazandıran bir artı beden ile birlikte gelir. Capri’deki eğriler, partiler için olmasını sağlıyor.

15. Retro Kapri Tasarımı:

Retro Kapri Tasarım

Yüksek belli Capri jean kadın tasarımı, fiyonklu bir görünüm verildiğinde kıyafet koleksiyonunuza retro bir dokunuş katar. Capri’ye, uçlara ve bele bağlı kırmızı ve beyaz kutu tasarımıyla diz boyu verilir..

Capri kot pantolonlar, gerekli bedene veya aradığınız tasarıma göre seçilebilen pamuklu kot pantolon, kot pantolon, kot, pamuk, sentetik ve çok daha fazlası gibi çeşitli malzemelerle gelir. Maymun yıkama, eskitilmiş, stilettos, yırtık vb. Capri pazarında bazı kanal açma tasarımlarıdır..