Moda her ay yeni trendlerle değişmeye devam ediyor. Bugün trend olan kıyafet, önümüzdeki ay modası geçiyor. Benzer şekilde kadın kot pantolon trendi de zamanla değişmeye devam ediyor. Kısa pantolonlar, uzun kotlar, skinny jeanler, pantolon tipi kotlar vs. hepsi kadınların zihninde kendi etrafında dönen bir süreye sahipti. Ama hepsinde ortak olan tek şey, malzeme, kot.

Yüksek Belli Kot

Jean modası artık moda dünyasına yeni bir desen getirdi, kadınlar için yüksek belli jean pantolonlar.

Farklı Yüksek Bel Kot Moda 2018:

Hindistan’da seçilmiş birkaç kadın yüksek bel kot pantolonuna bir göz atalım:

1. Basit Açık Mavi Kot:

Sade Açık Mavi Kot

Yüksek bel tasarımına sahip yaygın olarak giyilen bir kot pantolon modeli budur. Bu desenle sade ama zarif bir görünüm elde edilir. Rutin amaçlarla ve pikniklerde yaygın olarak taşınır. Herhangi bir renk üst veya tişört üzerine daha çok yakışıyor. Bu kot pantolon, tercih ettiğiniz ve rahat bulduğunuz şekilde sıska veya biraz bol olabilir..

2. Net Görünümlü Siyah Yüksek Bel Kot:

Net Görünüm Siyah Yüksek Bel Kot

Bacağın diz kısmına takılan bir file ile şık bir dokunuşa sahip siyah yüksek belli bir jean görülebilir. Modaya uygun ve benzersiz bir tasarım giymeyi çok seven kızlar, parti görünümleri için bu kot pantolonları seçiyorlar. Kalçalardaki hafif kesikler ona şehvetli bir görünüm verir. Bacaklarınıza taşınacak mükemmel seksi bir görünüm verir..

3. Katlanmış Ön Kot Yüksek Bel:

Katlanmış Ön Kot Yüksek Bel

Yüksek belli kot pantolonlarınızla hafif küt bir görünüme sahip olmak istiyorsunuz! Göbek deliğinize ana cazibe noktası vermek için kotların uçlarının katlandığı yerde cesur görünümünüzü göstermek için bir tasarım seçin. Yüksek belli skinny jean pantolonlar barlarda ve diskolarda yaygın olarak taşınır..

4. Yüksek Belli Kapri Görünümü:

Yüksek Belli Kapri Görünümü

Buradaki siyah yüksek belli kot pantolonlara, boyu alttan biraz kısaltılarak kalıplı bir görünüm kazandırılmıştır. Genel olarak, resminize, parti ve pikniklere yaygın olarak giyilen ve görünümünüze incelik veren yüksek belli kapri olarak adlandırılır. Aynı zamanda takip için rahat bir kıyafettir..

5. Düz Sıska Yüksek Bel Kot:

Düz Dar Yüksek Bel Kot

Hafif yüksek uçlara sahip düz, yüksek belli skinny jean, kişiliğinize hoş bir görünüm kazandırır. Partilerde, randevularda vb. yüksek topuklu ayakkabılarla giyildiğinde seksi bacaklarınıza mükemmel bir şekil veren skinny jean. Çeşitli renklerde mevcut olan sade tasarım, astarlı üstlerde daha çekici olmasını sağlar..

6. Bayanlar için Katlı Yüksek Bel Kotları Kes:

Bayanlar için Cut Katlı Yüksek Bel Kot

Kot pantolonlardaki kesim deseni bugünlerde özellikle üniversiteli gençler arasında oldukça moda. Mavi renkli beyaz bir bash jean, cildinizi bacaklarda göstermek için bıçak yardımıyla birkaç kesim yapılır. Kot pantolon ayrıca cesur bir görünüm veren bir kıvrıma sahip. Her türlü temalı parti ve piknik için uygundur..

7. Yüksek Belli Creasey Jeans:

Yüksek Belli Creasey Jeans

Bu günlerde trend olan en iyi yüksek belli kot pantolon, sivilceli tasarıma sahip Creasey koyu mavi kot pantolonlar. Kot pantolonlar kadınlar tarafından ofis, piknik ve açık hava etkinlikleri için yaygın olarak taşınmaktadır. Size güçlü bir görünüm veren askeri pantolonlara bir bakış verir. Cildi sıkılaştırmadığı için, ağır bacak parçalarınızı gizlemeye yardımcı olan birkaç kırışıklık verir..

8. Tasarımcı Yüksek Belli Yan Kesim Kotları:

Tasarımcı Yüksek Belli Yan Slice Jeans

Birkaç yan kesime sahip bir kot tasarımı ile seksi ve şehvetli bir görünüm elde edilebilir. Yırtık kadın yüksek belli kot pantolonları, kişiliğinizin seksi yanını göstermek için cilt dar üstlerde yaygın olarak taşınır. Mavi renk güzelliğine katkıda bulunur. Genellikle barlarda ve diskolarda ünlüler ve cesur kızlar tarafından kırmızı halıda yapılır..

9. Kızlar için Yüksek Bel Kısa Kotlar:

Kız Çocuklar için Yüksek Bel Kısa Kot

Siyah yüksek belli kot pantolonların oldukça trend bir tasarımı şortlardır. Cildi dar şortlar, kullanıcıya narin bacaklarınızı gösteren şehvetli bir görünüm verir. Ofislerde, partilerde, barlarda ve gece çıkışlarında yaygın olarak taşınır. Siyah renk, üzerinde herhangi bir renk ile muhteşem bir bağ sağlar..

10. Beyaz Yüksek Belli Kot:

Beyaz Yüksek Belli Kot

Beyaz renk ne olursa olsun kombinlerde ayrı bir yere sahiptir. Aynı şekilde beyaz yüksek belli jean pantolonlar da yaz aylarında plajlarda hoş bir görünüm sağlıyor. Sade kot pantolonlar, dar üstler ve daha şık hale getirmek için gevşek kusursuz bir ceket ile taşınabilen sadedir. O da resmi bir kıyafet.

11. Askeri Tasarım Kot Yüksek Belli:

Askeri Tasarım Kot Yüksek Belli

Ordu tarafından tasarlanmış bir kıyafet giymek ister misiniz! Seni çekiyor mu! İşte askeri pantolon görünümüne sahip yüksek belli skinny jeans tasarımı. Tasarım, izleyicilerde güçlü bir izlenim bırakıyor. Geceleri, seyahat ve takip için yaygın olarak taşınır. Cesur yönünüzü göstermek için giyin.

12. Baskılı Belli Kotlar:

Baskılı Belli Kot

Baskılı veya şekillerden ilham alan bir şey giymeyi seviyorum! Koyu ve açık siyah ve gri tonları olan yüksek belli kadın kot pantolonları, resmi giyim ve piknikler için çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Tasarım kolej takıları arasında da popülerdir. Gidip inceliğine ekleyin, uzun kesimli üst kısım harika bir dokunuş sağlar.

13. Mor Kot Yüksek Belli:

Mor Kot Yüksek Belli

Rengarenk bir görünüm için farklı renklerde kot pantolon denemeyi çok seviyorum! Burada size mor renkli harika ve geniş bir şekilde seçilmiş kot kalıbı sunuyoruz. Mor renkli kadınlar için yüksek belli kot pantolon, kullanıcıya zarif ve birleşik bir görünüm kazandırır. Neredeyse izleyicinin dikkatini çekiyor.

14. Orta Boy Ayarlanabilir Kot Yüksek Belli:

Orta Boy Ayarlanabilir Kot Yüksek Belli

İkisi bir arada kot deseni, kolejlilere korkak bir görünüm verir. Kapri ve tam boy jean olarak ya da her ikisini birden ayarlayabilen siyah yüksek belli jean pantolonlar oldukça trend. Neşeli bir görünüm vermek için müzik konserleri, izleme, piknikler vb..

15. Yüksek Bel Pembe Gölgeli Siyah Kot:

Yüksek Bel Pembe Gölgeli Siyah Kot

Pembe renk bu aralar oldukça moda. Kadınlar için kız gibi yüksek belli bir kot pantolon, üzerinde siyahımsı tonlar olan kadınların kızaran görünümünü gösterir. Partilerde, gece dışarıda ve çarpıcı barlarda yaygın olarak giyilir. Alınan cesur görünüm, izleyicileri bir değişiklik için denemeye çekiyor.

Geniş bir renk yelpazesine sahip yüksek belli jean pantolonların çeşitli tasarımları, vintage giyim için daha fazla müşteri kazandırıyor. Kesikleri ve küçük çekici tılsımları olan beyaz yüksek belli kot pantolonlar, şık bir görünüm için uzun file kurti ile tasarımcı giyimi olarak çok giyilir.