Jeans, tipik olarak kot veya kaba pamuklu kumaştan yapılan bir giysi türü olan pantolonlardır. 1871 yılında icat edilmiş bir bitki türüdür. Kot pantolonlar, aşırı rahatlık sağladığı için hem erkekler hem de kadınlar tarafından beğenildiği gibi giyilir. Dayanıklılıkları yüksektir, bu nedenle evlerde, iş yerlerinde veya her yerde giyilebilecek çok popüler bir gündelik elbise ürünüdür..

Skinny, slim, düz, çizme kesim, dar alt vb. dahil olmak üzere birçok stil ve kesime sahiptirler. Jeans farklı renklerde mevcuttur ancak blue jeans popülerdir. Modada yaygındırlar, ancak kendi kot pantolonunuzun stili onu diğerlerinden farklı, benzersiz hale getirebilirsiniz..

kadın-erkek-en popüler-tasarımcı-kot

En İyi Moda Tasarımcısı Kotları:

En iyi tasarımcı kot pantolonları yakalayabileceğiniz birçok tasarımcı kot markası var. İşte erkekler ve kadınlar için bazı tasarımcı kot pantolonları.

Erkekler için Tasarımcı Jeans:-

Erkekler için Paslı Tasarımcı Jeans:

Erkekler için Paslı Tasarımcı Jeans:

Erkekler için tasarlanmış bir jeandir. Kot rengi paslı, bu da çok havalı görünüyor. Önü çift cepli, alt cebi fermuarlı, orta belli, düz kot uzun pantolondur. Kullanıcı tarafından giyildiğinde sallanacak.

Baskılı Erkek Tasarımcı Çiçekli Kot:

Baskılı Erkek Tasarımcı Çiçekli Kot

Baskılı kot pantolonların sadece kadınlara yakıştığı yanılgısına sahip olabilirsiniz ancak bu çiçek baskılı siyah kot pantolonlar erkekler için harika görünüyor. Siyah ve beyaz renk onu dikkat çekici kılıyor ve kullanıcı kesinlikle yakışıklı görünecek..

Erkekler için Tasarımcı Yırtık Kotlar:

Erkekler İçin Tasarımcı Yırtık Kot Pantolon

Erkek tasarımcı kot pantolonlar arasında yırtık kotlar favoridir. Yırtık kot pantolonlarda, kullanıcıya çok gösterişli bir görünüm veren kotların tamamında kesikler vardır. Günlük giyim için mükemmel bir kottur.

Tasarımcı Düz ​​Bacak Kotları:

Tasarımcı Düz ​​Bacak Kot

Dar alt kotlardan hoşlanmıyorsa, rahat düz paça kot pantolonlar işe yarayacaktır. Süper havalı bir görünüm vermek için biraz soluk olan düz bir jean. Bunu beyaz gömlekle eşleştirmek, giyen üzerinde harika görünecek.

Kadınlar için Tasarımcı Jeans:-

Tasarımcı Boyalı Kot Kızlar:

Tasarımcı Boyalı Kot Kız Çocuk

Kot pantolonlara yeni bir görünüm kazandırmak için güzel bir sanatsal resim olan bir kadın tasarımcı kotudur. Boyama, kullanıcıya göz kamaştırıcı bir görünüm vermek için sadece ceplerde veya ön veya yanlarda yapılabilir. Bu beyaz jean güzel görünen yan boyamaya sahiptir..

Gençler için Geniş Bacak Kotları:

Gençler için Geniş Bacak Kotları

Geniş paça jean pantolonlar oldukça rahat ve yeni bir görünüm kazandırıyor. Yukarıda biraz dar ve aşağıda genişler, çan dipleriyle karıştırılmamalıdır. Onunla eşleştirilmiş kısa bir üst, kullanıcının çarpıcı görünmesini sağlayacaktır..

Kadın İşlemeli Tasarımcı Kot:

Kadın İşlemeli Tasarımcı Kot

Nakış, takım elbise, Saree ve hatta kot pantolon olsun, herhangi bir kıyafetin güzel görünmesini sağlar. Kotlardaki nakışlar ona renk katıyor. Sadece ceplerde veya kot pantolonların sadece yanlarında olduğu gibi ağır bir nakış veya hafif bir nakış olabilir. Harika görünüyorlar.

Tasarımcı Yama İş Kotları:

Tasarımcı Yama İş Kotları

Kot pantolon, onu benzersiz kılan yamalı parçalarla kesilmiştir. Patchwork, kotların bazı kısımlarında yapılır; basit geometrik şekillerde veya kızların en sevdiği yıldızlarda ve çiçeklerde olabilir. Bu kot pantolondaki bu yama çalışması üstte ve ortada yapılır, yamalarla eşleşen farklı üstler ile eşleştirmek harika görünecektir..

Tığ Kot Tasarımcısı:

Tığ Kot Tasarımcısı

Tığ kendisi güzel bir tasarımdır ve kot pantolona takıldığında kusursuz görünür. Bu jean, güzel görünen kotların yanına tığ işi iliştirilmiş. Tığ işi başka birçok tasarım ve kot pantolon üzerine yerleştirmenin yolu var..

Kot pantolonlar tüm dünyada erkekler ve kadınlar arasında çok popülerdir. Trendin değişmesiyle birlikte kot pantolonun tarzı da değişti. Yeni trend, bazıları soluk, işlemeli, baskılı ve diğerleri renkli kotları içeriyor. Herkes tarafından sevilen en rahat kıyafetlerden biridir..