Jeans, kadınların güzelliğine yeni ve çekici bir devrim kazandırdı. Birbirinden farklı tonları, desenleri ve renkleri ile kadın gardıroplarında geniş bir yer edinmiştir. Piyasada düşük veya yüksek bütçeli geliyor, tercihinize göre herhangi bir marka arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak, yüksek belli kot pantolon söz konusu olduğunda, benzersiz bir çekiciliği vardır..

Kadınlar İçin En İyi Yüksek Bel Kot Koleksiyonu:

İşte koleksiyonunuza eklemeniz gereken yüksek belli kadın kot pantolonlarından bazı seçkin tasarımları..

1. Basit Mavi Yüksek Rise Jeans:

Basit Mavi Yüksek Rise Jeans

Düz ve yüksek belli skinny jean pantolonlar bu günlerde genç kolej gençleri arasında oldukça popüler. Kot pantolonlar, beline sıkma kolaylığı ile cildi sıkı bir doku verir. Bu, tercih edebileceğiniz düzenli kullanımdır, başka renk desenleri elde edebilir ve ofis kıyafetiniz için de deneyebilirsiniz..

2. Ayak Bileği Uzunluğu Yüksek Rise Jeans:

Bilek Boyu Yüksek Bel Kot

Açık mavi yüksek belli kadın kot tasarımı, yazları veya musonları geçirirken sizin için doğru bir görünüm. Kot, rahat bir uyum ile ayak bileğine kadar bir uzunluk verilir. Bu, çoğunlukla koleje giden kızlar için herhangi bir gezi veya herhangi bir yarı zamanlı için tercih eder. Herkese yakışıyor ve yaşından küçüklermiş gibi hissettiriyor.

3. Çan Alt Yüksek Rise Jeans:

Çan Alt Yüksek Belli Kot

Yüksek belli beyaz kot pantolon, kesim gibi bir çan alta verildiğinde, ince görünen şekle cömert bir görünüm verir. Düz kot pantolonlar beli dizine kadar sıkı bir şekilde oturmakta ve kalıpta kaybolmaktadır. Dar kesim kızlar arkadaşlarınızı etkilemek için bu modeli deneyebilir.

4. Çift Fermuarlı Yüksek Rise Jeans:

Çift Fermuarlı Yüksek Belli Kot

Her iki yanda çift fermuarlı yüksek belli siyah kot pantolon ile sofistike bir parti görünümü elde edilir. Cilde oturan kot pantolonlara, modaya uygun hale getirmek için ekli fermuarlı gümüş cep tasarımı verilir..

5. Sıkıntılı Yüksek Rise Jeans:

Sıkıntılı Yüksek Rise Jeans

Yüksek belli erkek arkadaşı kot pantolon olarak da bilinen sıkıntılı kot pantolon moda dünyasına yeni bir soluk getirdi. Kot pantolonlara, sıkıntılı bir dokunuş vermek için diz ve ayak bileği kısmında sığ U ​​kesimler verilir..

6. Elastik Bel Yüksek Rise Jeans:

Lastikli Yüksek Bel Kot

Lacivert renk malzeme üzerine maymun yıkama desenli yüksek belli jean tasarımı, içerdiği elastik bel ile burgulu bir görünüm kazandırıyor. Bel, rahat bir oturma için bel üzerinde esnek bir tutuş sağlar.

7. Kovboy Kız Yüksek Rise Kot:

Kovboy Kız Yüksek Rise Kot

Tasarlanmış cepleri ve beli olan Cowgirl gri ve siyah yüksek belli kot pantolonlar, geziler ve partiler için taşınması harika. Kot pantolonlara ayrıca yanlarda düz şeritler verilir ve uyluklarda kolay görünüm.

8. Çiçek Net Tasarlanmış Yüksek Rise Jeans:

Çiçek Fileli Desenli Yüksek Belli Kot

Koyu mavi yüksek belli kot kadın tasarımına her iki tarafta siyah çiçekli file işçiliği ile tasarımcı bir dokunuş verildi. Kot pantolon, teninizin her iki tarafından da görünür olmasını sağlayarak şehvetli bir görünüm sağlar..

9. Nakış Yüksek Rise Jeans:

Nakış Yüksek Bel Kot

Korkak bir görünüme sahip olmak istiyorum! Capri benzeri bir görünüme sahip yüksek bel jean’lere şık hale getirmek için her iki tarafta nakış desenleri ve ön uçlarında küçük bir kesim verilmiştir. Daha çok gençler tarafından sahilde tatil yapmak için sevilir..

En iyi yüksek belli kot tasarımlarına hip-hop, çuval kot pantolonlar, bıçak kesimleri ve çok daha fazlası gibi stiller verilir, bu da kotların elmas veya iplik işlemesiyle çekiciliğini artırır. Göbek noktası ve belden yukarıya giyildikleri için yüksek bel olarak da bilinirler. Çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur, herhangi bir üst kıyafetle kombinlenmesi kolaydır..