Kot pantolonlar bir iş kıyafeti kıyafetinden günlük bir tarza dönüştü, jean’in tasarımı 50’li yılların başından günümüz trendine önemli ölçüde değişti. Erkek ve Bayan giyim listesinde her zaman bir çift Denim jean görülür. Bir jean’in farklı stilleri ve tasarımı arasındaki farkın ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Skinny, Kloş, Geniş paça modellerinden hangi jean modeli hangi vücut şekline yakışır? Erkek ve kadın gardırop koleksiyon listesine eklenecek düz paça jeanlerin çeşitli tip ve tasarımları hakkında bilgi sahibi olmak.

düz kot

Erkekler ve Kadınlar için Resmi ve Günlük Düz Bacak Kotları:

İşte mutlu bir alışveriş için işaret edilen en iyi 9 düz jean!!

1. Kadın Dar Düz Bacak Kotları:

Kadın Dar Düz Bacak Kotları

Skinny düz kotlar, bir tekstil showroomunda en çok satılan giysilerdir. Vücuda sıkı oturması ve ayak bileği bölgesinde incelmesi, figürü mükemmel bir şekilde ortaya çıkarması ve bu da genç kızları çıldırtır. Resmi veya günlük bir üst ile skinny jean pantolon, skinny bir kemerle çok iyi gider.

2. Kadınlar için Manşetli Düz Bacak Kotları:

Kadın Düz Paçalı Kot Pantolon

Kadınlar için düz kot pantolonlar, özel yapım olmadığı ve geleneksel olduğu için genellikle kızlar için uzundur. Daha şık hale getirmek için, kotu tek bir uzun manşet yaparak kelepçeleyin. Daha iyi bir görünüm için kotu giymeden önce kelepçelemek. Manşetli jean, minimalist botlar veya bir çift topuklu ayakkabıyla iyi gider.

3. Flared Düz Kadın Jean:

Kloş Düz Kadın Jean

Bu tür jean aynı zamanda Bell dipli jean olarak da adlandırılır. Dizden aşağıya doğru genişler ve arkadan veya önden bakıldığında çan şeklini alır. Üst bacak ve uyluk bölgesi gergin ve aşağı doğru yüksek alevlenmeler var. Son zamanlarda alevlenmeler orta düzeydedir ve çizme kesim jean olarak adlandırılırlar..

4. Geniş Düz Bacak Kotları:

Geniş Düz Bacak Kot

Bu tür jean pantolonun tüm uzunluğu boyunca geniş bir çevreye sahiptir. 20 inçten fazla olan son derece geniş çevresi, bol bir pantolon etkisine dönüşür. Bu erkeklerden ziyade kızlar tarafından giyilir.

5. Kızlar için Beyaz Düz Bacak Kotları:

Kız Çocuk Beyaz Düz Bacak Kot

Denim jean pantolonlar genellikle mavi renktedir, ancak 80’lerin sonundan beri beyaz jean de trend haline geldi. Beyaz kot en çok kızlar ve kadınlar tarafından erkeklerden daha fazla giyilir. Çoğunlukla son yıllarda genç kızlar resmi parti toplantıları sırasında veya resmi kıyafet yerine nedensel giyim için giyerler..

6. Erkek Siyah Düz Bacak Jean:

Erkek Siyah Düz Bacak Jean

Siyah, hem Erkekler hem de Kadınlar tarafından her zaman favori bir renktir, aynı teori siyah düz kot pantolon seçimi için de geçerlidir. Siyah hemen hemen tüm renkli gömleklerle iyi gittiğinden, her türlü gündelik veya resmi kıyafet için hemen seçilir. Düz orta bel jean çoğunlukla her iki cinsiyet tarafından giyilir.

7. Erkekler ve Kadınlar için Düşük Bel-Düz Kot:

Erkekler ve Kadınlar için Düşük Bel-Düz Kot

Bu tür kot pantolonlar her iki cinsiyette de popülerdir çünkü beline oturur, Kıvrımlı kadın vücudu güzel bir şekilde ortaya çıkar, kızlar düşük bel skinny jean giymeyi ve beli dar giymeyi tercih eder, ancak erkekler bol düz kot pantolon giymeyi tercih eder. düşük belli.

8. Orta Bel Düz Jean:

Orta Belli Düz Jean

Bu tür jean, eğilirken parladığı için en yaygın olarak erkekler ve kadınlar tarafından giyilir. Jean doğal bele giyilir, normal artış, kasık dikişinden bel bandının tepesine kadar 9 ila 11 inç arasındadır..

9. Yüksek Rise Düz Jean:

Yüksek Belli Düz Jean

Bel çizgisinin üzerinde 10 inçten daha uzun bir pantolon olarak tanımlanır. Son zamanlarda kısa saplı üstleri olan genç kızlar arasında çok popüler hale geldiler. Bacaklar sıska veya dışa dönük olabilir. Yeni trend, yüksek bel hattında perçin ve düğme ile çıkıyor..

Kalın malzemenin rahatlığı ve dayanıklılığı nedeniyle kot pantolon her zaman moda olacaktır. Bakım ve yıpranma, dokuyu korumak için önemli noktalardan biridir. Tavsiye daha az sıklıkta yıkayın. Sıcak gün, kirli iş, kotunu yıkamak için şarkı söylemek demektir. Soğuk gün, ofis işi mi? Belki onları iki veya daha fazla giyebilirsin.