E vitamini, besin ve antioksidan görevi görür. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri nötralize ederek cildinizi gençleştirir. Cildinizi genç tutar ve pürüzsüzleştirir. E vitaminini yumurta, et, süt, yağlar ve yapraklı sebzeler gibi besinlerden alabilirsiniz. Ayrıca, kapsüller gibi ek E vitamini formları mevcuttur ve E Vitamini eksikliğini tedavi etmek için kullanılabilir. Bu nedenle E Vitamini cildinizin görünümü için gerekli bir besindir. Cildinizi nemlendirir ve yara ve yanıkların tedavisinde kullanılabilir..

Piyasada E vitamini içeren kremler, yağlar ve kapsüller bulunmaktadır. Bu göz altı morlukları için etkili bir tedavidir..

E Vitamininin Faydaları:

Göz altı morlukları için e vitamininin faydalarını görelim.

  • Cildi Besler:
  • Çatlaklardan kurtulmak için iyi bir çare.
  • Kahverengi lekeleri veya yara izlerini hafifletir.
  • Kas spazmını rahatlatmak iyidir.
  • Yüzünüzdeki koyu halkaları ve kırışıklıkları giderir.
  • Yüzünüzdeki kaybolan nemlendiriciyi geri kazandırır..
  • Güneş yanıklarını tedavi eder.
  • Kirleri giderir ve temizlik maddesi görevi görür..

E Vitamini Yağı:

E vitamini yağı bir antioksidan görevi görür ve cildinizin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. Serbest radikalleri nötralize eder ve ayrıca kardiyovasküler hastalıkları ve kanseri önler. Koyu halkalar için E vitamini yağı kullanabilirsiniz. Göz altı halkaları için iyi bir çözümdür..

Nasıl kullanılır:

Bunu cildinize uygulayın ve 10-15 dakika orada bırakın. Cildiniz yağı emer ve size sonucu verir. E vitamini yağı haftada 5 kez uygulanabilir. Kaç kez cilt tipinize bağlıdır. Kuru bir cildiniz varsa haftada 3 kez, yağlı cildiniz varsa haftada bir kez uygulayabilirsiniz. E Vitamini yağı kullanmak piyasadan ürün almaktan daha iyidir çünkü cildinizde kullanımı güvenlidir ve herhangi bir yan etkisi yoktur..

Koyu Halkalar İçin En İyi E Vitamini Yağları:

Piyasada bulunan popüler E Vitamini yağı Markaları,

1. Piping Rock E Vitamini Yağı:

Piping Rock E vitamini Yağı

Bu doğal E Vitamini bazlı yağdır ve içerir. Tatlı badem, jojoba yağı, E Vitamini ve diğer cilt besleyici yağları içerir. Üzerine en sevdiğiniz nemlendirici yağı ekleyip koyu halkalardan kurtulmak için yüzünüze uygulayabilirsiniz. Bu size mükemmel güzel bir cilt verir.

2. Coco Care Vitamin E Yağı:

Coco Care Vitamin E Yağı

Antioksidan E Vitamini içerir. Kaliteli ve kimyasal olmayan maddelerden üretilmiştir. Yumuşak ve ipeksi bir cilt elde etmek için bunu cildinize düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Göz altındaki koyu halkalar için iyi bir E Vitamini yağıdır..

3. Sağlık Önceliği E Vitamini Yağı:

Sağlık Önceliği E Vitamini Yağı

Diğer E Vitamini bazlı yağlardan daha fazla E Vitamini içerir. Yapışkan değildir ve %100 saftır. E vitamini dışında jojoba, avokado ve pirinç kepeği yağları vardır. Göz çevresindeki kırışıklıkları ve koyu halkaları azaltır. Ayrıca cildinizi nemlendirir ve hasarlı hücreleri onarır. Böylece size genç ve lekesiz bir yüz verir.

E Vitamini Kapsülü:

E vitamini kapsülleri piyasada mevcuttur. Size yumuşak bir cilt verir, çatlakları azaltır ve cildinizi rahatlatır. Bu kapsülleri doğrudan cildinize veya saçınıza kullanabilirsiniz. Koyu halkalar için E Vitamini kapsülleri kullanın ve parlak bir cilde kavuşun.

Nasıl kullanılır:

Kapsülleri alın ve steril bir iğne kullanarak kapsülü dürtmek için kullanın. Daha sonra kapsülü sıkarak jeli küçük bir kapta toplayın. Bu jeli doğrudan uygulayabilir veya üzerine biraz zeytinyağı damlatarak cildinize kolayca uygulayabilirsiniz..

Koyu Halkalar İçin Popüler E Vitamini Kapsülleri:

1. Bio-E (400IU)

Bio-E (400IU)

Bio E kapsülü E vitamini içerir ve hücre hasarı sürecini azaltır. Cildiniz için iyidir. Bunu uygulamak yüzünüzdeki koyu lekeleri ve kırışıklıkları azaltacaktır..

2. Evion kapağı (200/400mg)

Evion kapağı (200/400mg)

Bu kapsül vücudunuzdaki E Vitamini eksikliğini tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca cildinize uygulamak için de kullanılabilir. Bu, hücrelere verilen zararı azaltarak cildinizi gençleştirir. Koyu halkaları ve diğer cilt problemlerini azaltmak için bu kapsüldeki jeli yüzünüze ve göz çevrenize uygulayabilirsiniz..

3. Benvit (400mg)

Benvit (400mg)

E Vitamini bazlı bir kapsüldür ve cildinizin beslenmesi için kullanabilirsiniz. Bu piyasada popüler bir markadır. Bu kapsüldeki jeli yüzünüzün etkilenen bölgesine uygulayın ve harika sonuçları görün. Cildinize zarar vermezler.

E Vitamini Kremleri:

Piyasada bol miktarda E Vitamini kremi bulunmaktadır. Sağlıklı lekesiz bir cilt elde etmenize ve yüzünüze doğal bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olurlar. Aşağıda, piyasada bulunan bazı en iyi E Vitamini bazlı kremler verilmiştir. Göz altı morlukları için popüler ve kullanımı kolay E Vitamini kremidir..

Nasıl kullanılır:

Bu E Vitamini bazlı kremleri yüzünüze uygulayın ve 15 dakika orada bırakın. Bundan sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Koyu halkaları gidermeye yardımcı olur ve cildinizi sıkılaştırır..

Piyasadaki Koyu Halkalar İçin Popüler E Vitamini Kremi:

1. OxyGlow- Safran ve Altın Krem:

Oksi parıltı- Safran ve Altın Krem

Bu ünlü bir kozmetik markasıdır. Oxyglow’un bu Safran ve altın kremi, E Vitamini içerir ve cildinizi nemlendirir ve cilt tonunu iyileştirir. Cildinize nüfuz ederek güneş yanığını tedavi eder, kırışıklıklar ve yaşlanma karşıtı onarımlar için iyi bir yüz kremidir. Bunu gözlerinizin etrafındaki koyu halkaları gidermek için kullanabilirsiniz..

2. Body Shop E Vitamini Kremi:

The Body Shop E Vitamini Kremi

Bu nemlendirici krem, E vitamini bazlı bir kremdir ve bu gündüz ve gece kremini kullanabilirsiniz. Cildinizi gençleştirir ve nemlendirici görevi görür. Ayrıca yaşlanmaya bağlı kırışıklıkları önler..

3. Fab Hindistan- Vitamin E de Pigmentasyon Kremi:

Fab Hindistan- Vitamin E de Pigmentasyon Kremi

En yüksek puanlı adalet kremlerinden biridir ve yüksek dozda E Vitamini içerir. Melanin üretimini kontrol altında tutar. Böylece koyu lekeler, kırışıklıklar, kuruluk ve yaşlılık lekelerinin tedavisinde kullanılabilir..

Bunlar piyasada bulunan bazı popüler E vitamini bazlı ürünlerdir. Hepsi ana bileşen olarak E Vitamini içerir. E vitaminini göz altı halkaları için kullanabileceğiniz gibi saçlarınız için de iyidir. E vitamini, cildi gençleştirme gücünden dolayı tüm güzellik ürünlerinde bulunan bir bileşendir. Ayrıca, tüm cilt problemlerinize yardımcı olabilir..