Koyu halkalar sinüs problemlerinden, genetikten ve yaşlanmadan kaynaklanır. Gözlerin altındaki koyu halkalar, her yaş grubundan insanı etkileyen pigmentli düzgün ve yuvarlak alanlardır. Koyu halkalar sinüs tıkanıklığı, alerji, güneşe maruz kalma, kalıtım ve cilt yaşlanmasından kaynaklanabilir..

Günümüzde, çok fazla güçlük ve yan etki olmadan kolay ve rahat bir şekilde koyu halkalardan kurtulmanıza yardımcı olan birçok güzellik ürünü elde ediyorsunuz. Hayatı kolaylaştıran ve kolaylaştıran bu güzellik ürünleri, birkaç gün içinde bu çarpıcı güzellik ürünleri sayesinde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Bu güzellik ürünleri, koyu halkaları azaltmanın yanı sıra cilt dokusunu da iyileştirir ve daha parlak bir görünüm kazandırır. Bu güzellik kremleri tüm mağazalardan veya internetten kolaylıkla temin edilebilir ve herhangi bir işlem gerektirmeden kolayca uygulanabilir..

Hindistan'da Koyu Halkalar İçin Güzellik Ürünleri

Piyasada bulunan birçok ürün yardımı ile koyu halkalar soldurulabilir veya yok edilebilir. Bunlar yüksek puan alan ve size genç bir görünüm kazandıracak ürünlerdir. Birçok ürün mevcuttur ancak sizin için koyu halkaların kaybolmasına yardımcı olacak en iyilerini listeledik..

Göz Altı Morlukları İçin Doğal Bazlı Ürünler:

İşte hem erkekler hem de kadınlar için çalışan en iyi 15 koyu halka ürünümüz.

1. Patanjali Kırışıklık Karşıtı Krem:

BURADAN SATIN ALIN

Avantajlar:

Bu, koyu halkaları, siyah noktaları azaltmaya son derece yardımcı olan ve ayrıca göz altındaki hasarlı cildi onarmaya yardımcı olan harika bir kremdir. Cildi daha fazla hasardan korurken nemlendirir ve besler..

Kremin İçindekiler:

Krem, göz altındaki koyu halkaları azaltmaya yardımcı olan papaya, muz küspesi, buğday, badem, jatun yağı vb. diğer birçok bileşenden oluşur..

Başvuru Süreci:

Parmak uçları yardımıyla sabahları ve akşamları da göz altlarına az miktarda krem ​​sürün..

Kremin size maliyeti 150 Rs/- civarındadır ve kullanıcılar tarafından 3,1/5 olarak derecelendirilmiştir..

2. Himalaya Göz Kremi Altında:

BURADAN SATIN ALIN

Avantajlar:

Krem, göz altındaki alanın en hassas kısmıyla ilgilenmek için özel olarak formüle edilmiş kanıtlanmış ve güvenli bitki karışımları içerir. Cilt çevresini aydınlatmaya, pürüzsüzleştirmeye, nemlendirmeye ve hatta aydınlatmaya yardımcı olur ve size genç bir görünüm kazandırır..

Kremin İçindekiler:

Kremler Buğday tohumu, neem yaprağı ve Yabani Hint Çilek Çiçeği özlerinden oluşur.

Başvuru Süreci:

Krem, temiz yüze nokta şeklinde uygulanmalı ve ardından cildin onu emmesi için nazikçe ovalanmalıdır. Yatmadan önce uygulanabilir ve gece boyunca bırakılabilir ve sadece 4 hafta içinde mucizelerin gerçekleştiğini görebilirsiniz..

Kremin size maliyeti 150 Rs/- civarındadır ve kullanıcılar tarafından 4.5/5 olarak derecelendirilmiştir..

[Daha fazla gör: Koltukaltı Beyazlatıcı Kremler]

3. Amway’den Artistry Göz Kremi:

Avantajlar:

Krem, her tür cilt için çalışır ve yenileyici kremdir, nemlendirici olarak çalışır ve ince çizgileri, koyu halkaları gidermeye ve hatta cilt dokusunu aydınlatmaya yardımcı olur..

Kremin İçindekiler:

Bu büyülü krem, meyvelerden, yakut greyfurt ve kraliyet mandalinasından elde edilen narenciye bioflavonoid, keten tohumu özleri, A Vitamini vb. içerir..

Başvuru Süreci:

Temiz yüze az miktarda krem ​​sürün. Ringer inceltici yardımıyla dairesel hareketlerle nazikçe ovalayın. Bu muhteşem krem, koyu halkaları gidermek isteyen herhangi bir cinsiyet tarafından kullanılabilir..

Kremin size maliyeti Rs1649/- civarındadır ve kullanıcılar tarafından 4.2/5 olarak derecelendirilmiştir..

4. Lotus Bitkisel Naturaeye Göz Jeli:

BURADAN SATIN ALIN

Avantajlar:

Bu çok hafif ağırlıklı bir kremdir ve cilde çok düzgün bir şekilde yayılır. Gençleşmeye yardımcı olur, göz altındaki cildi nemlendirir. Göz altındaki ince çizgileri, kırışıklıkları gidererek ve her zamankinden daha genç görünmenizi sağlayarak daha yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar..

Kremin İçindekiler:

Krem, göz altı çizgilerinin azalmasına yardımcı olan hidrilize buğday proteini soyabip peptitleri, pirinç kepeği özleri ve A vitamini içerir. & Cildi gençleştiren ve nemli tutan E.

Başvuru Süreci:

Parmak uçları yardımıyla cildi temizledikten sonra, az miktarda krem ​​cilt tarafından tamamen emilene kadar göz altlarına sürülür. Daha iyi sonuçlar için sabahları ve akşamları da uygulayın.

Kremin maliyeti 275 rupi/- civarındadır ve kullanıcılar tarafından 3/5 olarak derecelendirilmiştir..

Daha fazla gör: Koyu Halkaları Azaltan Vitaminler

5. VLCC tarafından Göz Kremi Altında Cilt Savunması:

BURADAN SATIN ALIN

Avantajlar:

Bu, diğer kremlerin aksine ciltte kolayca yayılan ve emilen harika bir yağsız kremdir. Cildi derinlemesine besler ve ince çizgileri de azaltır. Krem ayrıca ciltteki serbest radikallerin giderilmesine yardımcı olur ve cildin dokusunu iyileştirir..

Kremin İçindekiler:

Krem, buğday otu yağı gibi cilde faydalı olan doğal maddeler içerir ve cildin kalitesini artırır. Sonunda koyu halkaları azaltmaya yardımcı olan büyülü badem yağı, cilt hücrelerini canlandırır. Zeytinyağı ve E Vitamini cildi besler ve nemlendirir..

Başvuru Süreci:

Az miktarda kremi parmak uçlarınızla etkilenen tüm bölgeye yayın. Daha sonra cilt tarafından emilene kadar birkaç saniye masaj yapın ve sabah olduğu gibi akşam da uygulayın. Bu krem ​​hem erkekler hem de kadınlar tarafından göz altı morluklarından kurtulmak için kullanılabilir..

Krem size yaklaşık 175 Rs’ye mal oluyor ve kullanıcılar tarafından 3/5 olarak derecelendirildi.

6. Garnier Skin Renew Anti Dark Circle Göz Silindiri:

BURADAN SATIN ALIN

Avantajlar:

Bu krem, tek bir ruloya gömülü göz bakımı ve kapatıcı ile 2’si 1 arada kaliteye sahiptir. Koyu halkaları azaltmaya yardımcı olan ve tüm yüze harika bir görünüm kazandıran parlak bir görünüm veren yağsız bir kremdir..

Kremin İçindekiler:

Silindir, kan dolaşımını harekete geçiren ve uyaran kafein jelinden oluşur. Limon özü cildin dokusunu aydınlatır ve renkli mineraller koyu halkaları giydirir.

Başvuru Süreci:

Kremi sabahları da akşamları da uygulayabilirsiniz. Bir silindirdir, böylece silindire gözlerinizin altına hafifçe bastırır ve parlak bir cilt elde edersiniz..

Kremin size maliyeti Rs1697/- civarındadır ve kullanıcılar tarafından 4.2/5 olarak derecelendirilmiştir..

Daha fazla gör: Koyu Halkaları Kapatmak İçin Makyaj

7. Faktör A Gözleri:

Faktör –A Gözler

 • Bu JanMarini’nin bir ürünüdür. Göz çevresindeki koyu halkaları gidermek için bunun doğru bir seçim olduğunu öne süren tüketiciler üzerinde yapılan bir araştırma vardı..
 • Pigment açıcı özelliği olan K vitamini içerir..
 • Pudra ve kapatıcının kolayca uygulanabilmesi için ipeksi bitiş ile birlikte kullanılır..
 • Koyu halkalar için en iyi üründür..

8. Eyelastin:

kirpik

BURADAN SATIN ALIN

 • Beauty tarafından verilen bakış açılarına göre, Dermagevity, koyu göz halkalarını gidermek için eyelastine en iyi onuru veriyor..
 • Şişliği ve torbaları azaltmaya yardımcı olan arnika olarak bilinen bir ana bileşen içerir. Bu, gözlerin altında bir gölgeye neden olur.
 • Göz altı morlukları için en iyi üründür..

9. Beyaz Işıltılı Tedavi:

Beyaz Işıltılı Tedavi

 • Koyu halkaları gidermek için Shiseido’nun bir makalesinde önerilen bir Göz Aydınlatıcı Tedavidir..
 • Bu Beyaz Işıltılı Göz Bakımı, cildin melanin içeriğini azaltabilen C vitamini içerir ve ayrıca göz altındaki cildin kalınlaşmasına yardımcı olan gülün kestane özünü içerir..

Daha fazla gör: Koyu Halkalar İçin Göz Altı Lazer Tedavisi

10. Göz Parlatıcı:

Göz Parlatıcı

BURADAN SATIN ALIN

 • Göz parlatıcı, kapatıcı modunda küçük bir kapta gelir.
 • Göz altı morluklarına hızlı çözümdür..
 • Piyasada bulunan en iyi kapatıcılar arasındadır..
 • “Elle” dergisine göre bu ürün, koyu halkalarla mücadelede ödül kazandı..
 • Koyu halkalar için en iyi ürünlerden biridir..

11. Göz Kurtarma Tedavisi:

Göz-Kurtarma-Tedavi

 • Erkekler bilim androsötikler, erkekler için yağsız ve ultra hafif bir formül oluşturdu.
 • Bu formül, koyu halkalara karşı çok etkilidir ve çok uygun bir fiyata mevcuttur..
 • İçindeki hyaluronik asit, göz çevresindeki koyu halkalarla savaşan koenzim Q10 ve kollajen ile C ve K vitaminlerini oluşturur..

12. Yoğun Göz Losyonu:

Yoğun Göz Losyonu

 • Bu krem, kinetin adı verilen bitki büyümesini kontrol eden hormon açısından zengindir. Nemin tutulmasına yardımcı olur.
 • Göz çevresindeki kırışıklık ve koyu halkalar için en iyi kremdir..
 • Bu kremi günde iki kez koyu halkalara uygulayın ve solmalarını görün..
 • En iyi göz altı morluk giderici kremdir..

Daha fazla gör: Koyu Halkalar İçin Göz Maskeleri

13. Göz Kompleksi:

Göz Kompleksi

BURADAN SATIN ALIN

 • Nemlendirici bir tedavidir.
 • Antiinflamatuar içerikler ve antioksidanlar içerir. Işık difüzyonu yardımı ile göz çevresi aydınlanır ve şişlikler, koyu halkalar, ince çizgiler azalır..
 • Göz altı morlukları için en iyi üründür..

14. Kapatıcı Seti:

renkler-kapatıcı-set-

BURADAN SATIN ALIN

 • Bu, çok bütçe dostu olan gizli ajanda olarak bilinen bir kapatıcı kitidir..
 • Göz çevresindeki koyu halkaları geçici olarak gizlemek için kullanılır..
 • Hidden ajanda, cilt rengine göre karıştırılması ve ardından eşleşmesi gereken üç farklı kapatıcı tonu, kapatıcının sabitlenmesine yardımcı olan bir pudra ve minyon uygulama için iki fırça içerir..

Daha fazla gör: Hindistan’daki Koyu Halkalar İçin En İyi Göz Kapatıcılar.

15. Artık Kusur Yok Krem:

daha fazla kusur kremi yok

BURADAN SATIN ALIN

 • Bu göz kremi Dr. Bandit tarafından verilmektedir..
 • Gece boyunca koyu halkalara uygulanmalı ve gece boyunca bırakılmalıdır..
 • Bu R3P krem, koyu halkaların ve derin çizgilerin görünürlüğünü yumuşatır. Göz çevresindeki şişliklerin azalmasına da yardımcı olur..
 • Göz altı morlukları için en iyi ürünlerden biridir..

İşte koyu halkalar azalmaya başladığında göz kamaştırıcı bir cilt elde etmenize yardımcı olabilecek bazı ürünler. Cilt tipinize uygun ve cebinizi çok fazla delmeyen herhangi bir kremi tercih edebilirsiniz. O halde bir krem ​​alın ve göz altı morluklarından kurtulun ve kusursuz bir cilde kavuşun..