Džiutas yra Indijos sinonimas, nes žodis džiutas yra kilęs iš žodžio jhuta Orijoje iš Orisos valstijos. Jis yra žinomas kaip auksinis pluoštas ir yra ištikimas aplinkai, ir yra labiausiai priimtas natūralus pluoštas. Džiutas yra natūralus pluoštas šalia medvilnės ir yra plačiai naudojamas rankdarbiams, krepšiams ir drabužiams gaminti. Šie pluoštai yra stiprūs ir gali būti pagaminti iš ilgų siūlų, patvarūs ir stiprūs. Be to, visi džiuto produktai yra labai ilgaamžiai ir tuo pat metu labai etniniai.

Džiuto pirkiniai ir rankinės šiais laikais yra labai populiarūs visame pasaulyje. Populiarintos ir pagamintos Indijoje, jos gaminamos visoje Šiaurės Rytų ir Rytų Indijos dalyse. Be to, šie džiuto maišeliai puikiai dera su įvairiausiais drabužiais ir gali būti derinami su įvairiais priedais. Džiuto maišeliai yra labai populiarūs tarp visų – nuo paauglių iki vyresniųjų.

Skirtingi tipai Džiuto maišeliai vyrams ir moterims:

Čia apžvelgsime 15 geriausių džiuto maišų, skirtų pietums ir daiktams Indijoje.

1. Paprasti džiuto nešiojimo krepšiai:

Paprasti džiuto krepšiai

PIRKTI DABAR

Paprasti džiuto maišeliai skirti bet kokiam universaliam naudojimui. Jie yra pakankamai dideli, kad būtų galima nešiotis pietų dėžutes, kasdienius būtinus daiktus darbui ar kasdieniam turgaus apsipirkimui ir pan. Šiuose maišuose esančios rankenos suteikia papildomos atramos, todėl jas lengva nešiotis. Šie paprasti džiuto maišeliai yra įvairių dydžių, modelių ir dizaino. Galima puikuotis šiais džiuto maišais ir sukurti unikalų savo pareiškimą.

2. Džiuto maišeliai pietums:

Džiuto krepšiai pietums

PIRKTI DABAR

Džiuto maišeliai, pasižymintys stiliumi ir mada, pateko į mados grandinę, nes jie yra ekologiški ir todėl prisideda prie žalios gamtos. Totes iš odos yra populiarios dėl savo priežasčių, tačiau džiuto krepšiai yra tikrai šaunūs, kad puikuotumės savo stiliumi. Kaip ir įprastos kuprinės, jos yra didelės ir gali būti derinamos su bet kokia apranga ir bet kokia proga. Vienas maišas tarnaus daugeliui tikslų.

3. Džiuto rankinės moterims:

Džiuto rankinės moterims

Rankinės yra būtinas moters aksesuaras, o įvairioms progoms jai reikia skirtingų rankinių. Šios madingos džiuto rankinės tinka etninei aprangai ir puikiai tinka naudoti biure. Ne per daug bling ir subtilių savybių, šios rankinės yra populiarus tarp šių dienų moterų.

4. Džiuto pirkėjų krepšiai:

Džiuto pirkėjų krepšiai

Moterys mėgsta apsipirkti, kol nenusileidžia, todėl pirkėjai yra būtinas dalykas bet kuriai moteriai. Tai yra dideli krepšiai, tokie kaip tik kuprinės, tačiau su minkštomis, paminkštintomis rankenomis, kurios užtikrina geresnį sukibimą, todėl yra tvirti ir gali sutalpinti daugybę dalykų. Pluoštas yra toks patvarus, kad šie pirkinių maišeliai praverčia bet kuriuo metu ir yra tikrai ilgaamžiai.

5. Gražios dizainerių džiuto maišeliai moterims:

Gražios dizainerių džiuto maišeliai moterims

Elegantiški ir puošnūs šie dizainerio džiuto maišeliai yra labai gražūs ir puikiai dera prie bet kokios etninės ir tradicinės aprangos. Įvairūs šių džiuto maišelių dizainerio elementai atrodo nepaprastai gražiai su kontrastingomis spalvomis ir raštais.

6. Įvairių spalvų džiuto maišeliai:

Įvairių spalvų džiuto maišeliai

Slinginiai krepšiai yra labai madingi visų amžiaus grupių moterims. Lengvai nešiojami ir patogūs naudoti, džiuto maišeliai puikiai tinka bet kokiai progai nešiotis piniginę, piniginę, mobilųjį telefoną ir pan., Nes jie bus lengvai prieinami. Jie būna įvairių spalvų ir taip pat gali būti puiki dovanų galimybė.

7. Džiuto pietų maišeliai suaugusiems:

Džiuto pietų krepšiai suaugusiems

Gražiai atrodančius mažus džiuto maišelius su užtrauktukais patogu neštis pietų dėžutes į biurą. Sukurkite mados pareiškimą ir biure naudodami šias nuostabias pietų dėžutes. Turėti atskirą pietų maišelį yra labai svarbu, ir iš šių puikių pietų maišelių galima mėgautis pietumis iš pietų dėžių.

8. Džiuto biuro konferencijų krepšiai:

Džiuto biuro konferencijų krepšiai

Šie stilingi natūralaus džiuto spalvos maišeliai su juodais dirželiais puikiai tinka džiute biuro konferencijoms. Atrodo kaip dirželis, bet ne visai tas. Tai pailgi dirželiai, pritaikyti naudoti biure. Stilingas ir elegantiškas, kartu su oficialiais drabužiais ar biuro drabužiais, tikrai sukrečia konferenciją.

9. Džiuto biuro krepšys:

Džiuto biuro krepšys

Krepšiai yra būtini vykstantiems į biurą, nesvarbu, ar tai vyras, ar moteris. Šie puikiai pagaminti džiuto maišeliai skirti oficialiam naudojimui. Naudojant šiuos džiuto maišelius lengva nešiotis nešiojamuosius kompiuterius, failus ir pan. Aplinkai nekenksmingo produkto nešiojimas biure taip pat byloja apie savo paslaugą gamtai.

10. Mados džiuto gėlių krepšiai:

Mados džiuto gėlių krepšiai

PIRKTI DABAR

Gražios ryškios gėlės patraukia visų dėmesį. Panašiai, ryškūs gėlių atspaudai dideliuose džiuto maišuose puikiai tinka bet kuriai moteriai. Šios gėlių kuprinės puikiai tinka paaugliams, jaunoms moterims ar net vyresnio amžiaus žmonėms.

11. Džiuto vyno maišeliai:

Džiuto vyno maišeliai

PIRKTI DABAR

Vynas gali būti padovanotas šiuose aukštuose džiuto maišuose, skirtuose vyno buteliams laikyti. Jie yra gražūs žiūrėti ir taip pat gali būti naudojami nešioti vandens butelius. Jie yra stilingiausias būdas nešiotis vyno butelius ir pan.

12. Džiuto maišeliai su raišteliais:

Džiuto maišeliai su raišteliais

PIRKTI DABAR

Raišteliai puikiai tinka juvelyriniams dirbiniams, smulkmenoms ir pan. Laikyti. Be to, dizainerių raišteliai, žinomi kaip „Potli“ krepšiai, puikiai tinka vestuvėms ir santuokoms nešioti su tradicine apranga.

13. Mados džiuto maišeliai:

Mados džiuto maišeliai

Šie madingi džiuto maišeliai, skirti madai ir stiliui, skirti jaunoms moterims. Jie gali būti labai gerai nešiojami su bet kokia apranga, nesvarbu, ar tai vakarietiška, ar tradicinė. Šie madingi džiuto maišeliai puikiai tinka pietums, vakarienei ir pan. Su šeima ar draugais.

14. Individualus džiuto maišas:

Individualizuotas džiuto krepšys

Individualus džiuto maišelis su pavadinimu arba abėcėlės inicialais yra puiki dovana. Šiuose šviežių kalkių ir baltų džiuto maišelių maišelyje taip pat yra didelis mygtukas. Puikus pasirinkimas padovanoti kitiems ar net sau.

15. Paprasti paplūdimio džiuto maišeliai:

Paprasti paplūdimio džiuto maišeliai

Jie skirti tik paplūdimiui ir puikiai tinka iškyloms. Visus būtiniausius daiktus galima nešiotis viename dideliame džiuto paplūdimio krepšyje, kad gautumėte didžiausios laimės ir puikių prisiminimų. Juose yra medinės rankenos, kad būtų galima nešioti daiktus.

Labiausiai aplinkai nekenksmingas pluoštas ir lengviausiai prieinamas įvairiems tikslams yra šis stebuklingas pluoštas arba stebuklingas pluoštas, pagrįstai vadinamas auksiniu pluoštu, žinomu kaip džiutas. Džiuto maišeliai, drabužiai, ginklų maišeliai, dizainerių krepšiai, raišteliai su užtrauktukais ir kt. Džiuto maišeliai yra labai populiarūs, o įvairūs šių maišų dizainai ir naujovės verčia surinkti daugybę jų. Be to, jie nėra sunkūs kišenėje, todėl yra lengvai prieinami. Be to, džiuto maišus galima pritaikyti pagal savo reikalavimus. Puikuodami ir naudodami šiuos džiuto maišelius prisidėkite prie ekologiškesnės žemės.