Galima įsigyti DSLR fotoaparatą su įvairiais objektyvais. Objektyvas atsiskiria nuo pagrindinio fotoaparato korpuso, o jo vietoje prireikus galima pritvirtinti kitą. Objektyvai yra skirti fotografuoti tam tikrus kadrus, kad būtų galima geriausiai išgauti nuotraukas. Plačiakampis objektyvas fotografuoja peizažus, teleobjektyvas-laukinei gamtai fotografuoti, o įprastas 35–55 mm objektyvas-portretams. Yra daug kitų objektyvų, tačiau paminėti yra labai paprasti. Kai keliaujate ar einate į fotografijos ekspediciją, visas DSLR dalis norite su savimi nešiotis fotoaparato krepšyje, leidžiamame kaip rankinis bagažas lėktuve, nes jis yra labai trapus. Šį krepšį galite laikyti po sėdyne priešais jus.

Geriausi prekės ženklo fotoaparatų krepšiai

Mini ir dideli fotoaparatų krepšiai fotografams:

Žemiau aptarėme 15 geriausių stilingų fotoaparatų krepšių modelių, skirtų firminiams DSLR fotoaparatams:

1. „Canon“ profesionalus pečių kameros krepšys:

Profesionalus Canon pečių kameros krepšys

PIRKTI DABAR

Ši prekė turi viršutinę rankeną su magnetiniu užsegimu, apatinę rankeną, universalias kišenes. Be to, trikojo laikiklis, nešiojamojo kompiuterio kišenė ir viršutinė rankena su magnetiniu užsegimu padeda jums pasiekti savo fotoaparatą ir pasirinktą objektyvą bet kada. Apatinė rankena traukia maišą, kai jis yra po lėktuvo sėdyne priešais jus.

2. „Nikon“ DSLR pečių krepšys fotoaparatui:

„Nikon“ DSLR pečių krepšys fotoaparatui

PIRKTI DABAR

Prekę parduoda „Nikon“ prekės ženklas. Tinka DSLR ir SLR fotoaparatams. Fotoaparato krepšys yra juodos spalvos, jį galima užsisegti ant peties. Krepšį lengva nešiotis visur, kur norite nešiotis fotoaparatą fotografuoti.

3. Didelis DSLR įtaisų krepšys:

Didelis DSLR įtaisų krepšys

PIRKTI DABAR

Šio elemento vidinis gylis yra 10 “X 5” X 7 “. Jis idealiai tinka laikyti, nešiotis ir apsaugoti savo DSLR naudojant tris objektyvus. Taigi su šiuo fotoaparato krepšiu galite judėti ir fotografuoti savo nuožiūra. Be to, taip pat yra vieta jūsų „iPad Mini“, „Google Nexus“, „Amazon Kindle Fire“. Bet kada galite naudoti arba pasikonsultuoti su bet kuriuo iš jų.

4. „Lowe pro Passport Messenger“ fotoaparato krepšys (juodas):

„Lowe pro Passport Messenger“ fotoaparato krepšys (juodas)

PIRKTI DABAR

Šio elemento vidiniai matmenys yra 37,5 x 15 x 27 cm. Tinka nešioti CSC iš „Sony NEX 6“, DSLR iš „Nikon D3200“ su 18–55 mm objektyvu. Taip pat galima nešiotis papildomą objektyvą, 13 colių nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį ir asmeninius išmaniuosius daiktus. Kai maišelyje nieko nėra, krepšys yra labai lengvas – tik 500 g. Priekinis skyrius, 20,5 x 11,5 x 17,5 cm, padeda pasirinkti norimą objektyvą. Be to, yra tinklinė kišenė smulkiems daiktams laikyti. Įdėję visus fotoaparato ir priedų elementus, naudokite kumštelio fiksavimo sagtį ir sureguliuokite pečių paminkštinimą. Viskas paruošta nešti maišelį. Krepšys taip pat turi rankeną, leidžiančią greitai nešti maišelį.

5. „Andoer Caden K1“ atsparus vandeniui mados kasdienis DSLR fotoaparato dėkliukas „Messenger“ pečių krepšys, skirtas „Canon Nikon Sony“ (chaki):

„Andoer Caden K1“ atsparus vandeniui mados kasdienis DSLR fotoaparato krepšys „Messenger“ pečių krepšys, skirtas „Canon Nikon Sony“ (Khaki) -5

PIRKTI DABAR

Šio elemento ypatybė yra ta, kad fotoaparato krepšys yra unikalus, stilingas ir atsparus vandeniui. Jis yra stiprus, patvarus ir kietas. Šiame vidiniame skyriuje yra daug pertvarų, pagamintų iš Velcro užsegimų, kuriuos galima išardyti ir pakeisti. Interjero apsauginis paminkštinimas apsaugo jūsų fotoaparatą nuo smūgio, pažeidimų, dulkių dalelių ir įbrėžimų. Erdvus interjeras tinka tokioms kameroms kaip Jūs galite naudoti šį maišelį „Canon-5DMark“, 7D, 60D, D600, 600D; Nikon-D800, D700, D90, D60, D300S ir kt.

Nors kišenėse yra jūsų priedai, tokie kaip įkroviklis, akumuliatorius, filtrai, atminties kortelės, kabeliai, du objektyvai ir kiti. Dvišaliai užtrauktukai padeda išimti iš maišo tai, ko jums reikia. Išoriškai šis krepšys pagamintas iš „Twill“ nailono audinio ir tankios kempinės medžiagos. Yra vienas reguliuojamas diržas, kuris padeda nešiotis krepšį.

6. „Case Logic DCB-305“ fotoaparato krepšys:

„Case Logic DCB-305“ fotoaparato krepšys

PIRKTI DABAR

Jei naudojate hibridines arba didelio priartinimo ir skaitmenines vaizdo kameros, tai yra geras fotoaparatų krepšys. Kai fotoaparato nenaudojate, galite jį saugiai laikyti maišelyje. Tačiau kai tik jums prireiks fotoaparato, jį turėsite rankinėje. Jis visada yra patogus ir prieinamas.

Šis fotoaparato krepšys turi vidinę kišenę su užtrauktuku ir galite laikyti atminties korteles. Be to, maišelio viduje esančius lanksčius skirstytuvus galima sureguliuoti, kad atsirastų vietos daugiau priedų. Maišelio nešiojimo dirželis yra nuimamas ir reguliuojamas. Be to, yra rankena krepšiui nešti.

7. „Pranjals House“ senovinis rankų darbo DSLR fotoaparato krepšys:

„Pranjals House“ senovinis rankų darbo DSLR fotoaparato krepšys

PIRKTI DABAR

Šis daiktas yra labai patrauklus, nes išoriškai jis pagamintas iš odos, o iš vidaus – iš drobės. Drobė yra atspari vandeniui ir apsaugo jūsų fotoaparatą bei visus priedus. Šis krepšys yra rudos spalvos, jo matmenys 30 x 11 x 20 colių. Yra trys kišenės, kurias galite naudoti savo priedams įkąsti. Krepšiui nešti yra petnešėlė su sagtimi.

8. Originalios odos krepšys, skirtas Canon EOS 600D (18-55IS & 55-250SI) DSLR kamera (#MN_Black):

Natūralios odos krepšys, skirtas „Canon EOS 600D“ (18-55IS ir 55-250SI) DSLR fotoaparatui (#MN_Black)

PIRKTI DABAR

Tai labai stilingas daiktas, skirtas laikyti ir nešiotis „Canon EOS 600D“ (18-55IS) & 55-250SI). Fotoaparato krepšys pagamintas iš aukščiausios kokybės odos. Šios kameros gamintojas yra kreidos gamykla. Yra daug kišenių, todėl yra daug vietos visiems jūsų priedams. Krepšys turi priekinį atvartą, kurį galima užsegti mygtuku priekyje. Krepšiui nešti skirtas dirželis yra reguliuojamas, o užpakalinėje pusėje yra audinys, kad oda nesuteptų pečių.

9. Tikros odos krepšys „Sony Alpha NEX-5T“ 16,1 MP DSLR fotoaparatui (#MN_PINK):

Tikros odos krepšys „Sony Alpha NEX-5T“ 16,1 MP DSLR fotoaparatui (#MN_PINK)

Šis fotoaparato krepšys yra rausvos spalvos, todėl tai yra daiktas moterims, naudojančioms „Sony Alpha NEX-5T 16.1MP“. Jis pagamintas iš geros kokybės kreidos gamyklos odos. Krepšyje yra daug kišenių, todėl galite sudėti visus priedus. Priekyje yra atvartas su mygtuku krepšiui pritvirtinti. Dirželis yra reguliuojamas, o užpakalinėje odos pusėje yra audinys, kad oda nesuteptų pečių.

10. Kameros krepšys moterims Mielas Neppt DSLR fotoaparato krepšys Sling vandeniui atsparus fotoaparato dėklo objektyvo maišelis, skirtas Sony a6000 Canon EOS Rebel T5/SL1 (100D)/450D (mažo dydžio rožė):

Kameros krepšys moterims

PIRKTI DABAR

Šis fotoaparato krepšys skirtas tik moterims. Vidinis dydis, 20 cm x 12 cm x 12 cm, tinka SLR „Canon EOS 100D/450D Sony A5000/a6000“ ir kitiems. Šio maišelio gamybai naudojama medžiaga yra vandeniui atsparus nailonas. Be to, tanki medžiaga yra naudojama sutirštinti erdvę, kuri apsaugo jūsų įrangą nuo smūgio. Šis fotoaparato krepšys yra draugiškas aplinkai. Pateiktas diržas yra atsparus vandeniui, taip pat yra pečių pagalvėlės.

11. Fotoaparato krepšys moterims DSLR fotoaparato krepšys vandeniui atsparus įdėklas, skirtas „Canon Rebel 70d“, „Nikon Sony a6000“ be veidrodžių skaitmeninio fotoaparato dėklas ir krepšiai (raudona):

Kameros krepšys moterims DSLR fotoaparato krepšys atsparus vandeniui

PIRKTI DABAR

Šis fotoaparato krepšys yra specialiai sukurtas moterims, mėgstančioms fotografuoti. Jame yra pakankamai vietos jūsų SLR Canon EOS-100D Nikon D3100 D3200 D3300 D5100, D5200 D5300 SonyA6000 ir kitiems. Vidinė erdvė, kurioje laikoma įranga, yra pagaminta iš vandeniui atsparaus nailono ir turi storo tinklelio medžiagos sluoksnio sluoksnius. Dėl to įranga yra apsaugota nuo vandens ir smūgio. Yra žalia sagtis, kuri yra prekės ženklo simbolis. Krepšiui nešioti yra reguliuojamas diržas ir pečių pagalvė.

12. „Crafts Vintage Leather Brown“ kelioninis fotoaparato krepšys – vyrai & Moterys:

„Crafts Vintage“ odos rudos spalvos kelioninis fotoaparato krepšys - vyrams ir amp; Moterys

PIRKTI DABAR

Šis fotoaparato krepšys iš išorės pagamintas iš rudos spalvos odos, o viduje – iš drobės. Matmenys 20 cm x 12 cm x 28 cm, turintys tik vieną skyrių, tinka fotoaparatui, objektyvams ir priedams laikyti. Yra sagtis ir reguliuojamas dirželis.

13. „Ortlieb Aqua-Cam“ neperšlampamas fotoaparato krepšys (juodas grafitas):

„Ortlieb Aqua-Cam“ neperšlampamas fotoaparato krepšys (juodas grafitas)

Šis fotoaparato krepšys yra atsparus vandeniui, todėl jums to reikia norint apsaugoti fotoaparatą. Kai fotoaparatas sušlaps, turėsite apsilankyti fotoaparato aptarnavimo centre. Įdėję fotoaparatą ir objektyvus, galite greitai ir lengvai užsandarinti maišelį. Taip pat yra reguliuojamų putų pagalvėlių; galite juos pašalinti savo nuožiūra. Kad būtų lengviau nešti šį krepšį, yra keturių krypčių kilpos diržui ar diržui pritvirtinti, taip pat yra reguliuojamas diržas su paminkštinimu jūsų petiui.

14. Už borto atsparus vandeniui sauso vamzdžio maišelis, (5L, mėlynas):

Už borto atsparus vandeniui sauso vamzdžio maišelis, (5L, mėlynas)

Šis fotoaparato krepšys yra visiškai 100% atsparus vandeniui, todėl jis vadinamas sausu maišeliu. Tai tinka laikyti ir nešioti skaitmeninį fotoaparatą kartu su objektyvų kolekcijomis ir priedais. Šis fotoaparato krepšys taip pat yra juodos, geltonos ir rožinės spalvos.

15. „Peace Chaos“ vyrų odos drobės pečių knygų krepšys nešiojamojo kompiuterio krepšys + DSLR ir SLR fotoaparato drobės pečių krepšys (armijos žalia):

„Peace Chaos“ vyrų odos drobės pečių knygų krepšys

Šis fotoaparato krepšys yra tvirtas, patvarus klasikinis fotoaparato krepšys. Vidinė naudojama medžiaga yra stora. Jis pagamintas iš didelio tankio grynos medvilnės drobės ir plaunamas arklio oda. Dėl to medžiaga apsaugo jūsų fotoaparatus nuo smūgių, vibracijos, pažeidimų dėl dulkių ir įbrėžimų. Šis fotoaparato krepšys yra labai rekomenduojamas DSLR arba SLR fotoaparatams iš bet kurios geros reputacijos įmonės, tokios kaip „Sony“, „CANON“, „Nikon“, „PENTAX“ ir kt. Šis elementas skirtas vienam DSLR arba SLR su 1–2 objektyvais ir priedais..

Tie, kuriuos aptarėme tik moterims, yra patrauklių rožinių atspalvių, kurie yra patrauklūs moterims. Tačiau moterims nereikia apsiriboti tik joms skirtais fotoaparatų krepšiais. Yra daug kitų pasirinkimų, tokių kaip profesionalūs, stilingi, atsparūs vandeniui. Jie skirti tiek vyrams, tiek moterims. Tada mes svarstėme kameros krepšius, kurie vyrams gali patikti.