Krepšiai visada buvo nauji ir įdomūs, atsižvelgiant į naujus klientų poreikius. Ankstyvųjų laikų paprasti pečių krepšiai dabar pakeisti stilingais, dizaineriais, paprastais, karoliukais, rankenėliais ir daugybe kitų tipų pečių krepšių, skirtų tiek vyrams, tiek moterims. Ne tik suaugusieji, bet ir paaugliai bei kolegų bičiuliai labai susipainioja naudodamiesi naujausiomis atrankos rinkos tendencijomis.

PEČIŲ Maišeliai

Populiariausi ir naujausi vyriškų ir moteriškų pečių krepšiai:

Moteriški pečių krepšiai yra labai įmantrių ir subtilių stilių, o vyrų pečių krepšiai yra gana patrauklūs nešioti. Toliau pateikiami keli plačiai matomi nuostabūs pečių krepšiai.

1. Pridedamas pečių krepšys:

Pridedamas pečių krepšys

Pečių krepšio dizainas čia suteikia dvigubą naudą. Čia esantys dideli pečių krepšiai yra su mažu piniginės krepšiu. Rudos spalvos odinis krepšys yra gana nuostabus, su kryžminio kirpimo atspaudais, suteikiančiais bet kokiai atsitiktinei suknelei pasakišką išvaizdą. Jis plačiai naudojamas nuolatiniam naudojimui, apsipirkimui, mažoms iškyloms ar didelėms kelionėms ir tt. Jis pateikiamas įvairių spaudinių ir spalvų, kurios yra gana populiarios džinsams. Krepšiai yra plačiai naudojami kelionėms ar apsipirkimui, nes jums nereikia ieškoti pinigų netvarkingame maišelyje, nes pritvirtintas itin mažas krepšys.

2. Firminis firminis juodas platus krepšys:

Firminis juodas platus krepšys

Paprastas didelis pečių krepšio dizainas yra gana sudėtingas nešiotis. Krepšys pagamintas iš odos ir turi daug erdvės. Juodas krepšys taip pat yra įvairių kitų tamsių ir baltų spalvų. Krepšį paprastai perka kolegijos paaugliai, ypač meno studentai, nes jiems reikia turėti keletą plačialapių, kurie geriausiai tinka tokio tipo maišeliams. Tai taip pat geriausiai tinka dirbančioms moterims. Tokie dideli krepšiai taip pat yra spausdinami su gėlių raštais ir kitais prabangiais atspaudais, kurie daro juos žavingesnius nešiotis.

3. Funky Pečių krepšiai moterims:

Madingi pečių krepšiai moterims

Kolegijų paaugliai ir jaunimas visada ieško kažko neįprasto dėl savo gremėzdiškos išvaizdos. Tokiai miniai turime mažų pečių krepšių su nuostabiu dizainu. Maži maišeliai pagaminti iš drobės, odos ir polistireno su dekoratyviniais elementais. Krepšio dydis rodo, kad jis yra nešiojamas už pinigines, mobilųjį telefoną ir tokius mažus daiktus. Tai puikus pasirinkimas kasdieniams ir ilgiems sijonams mažoms iškyloms ar dienos išvykoms. Taip pat galite suprojektuoti maišelius su akmenimis ir lipdukais ar kitais pakabukais, kad jie taptų labiau unikalūs ir žavūs.

4. Drobės pečių krepšiai paaugliams:

Drobės pečių krepšiai paaugliams

Maži pečių krepšiai yra gana mieli nešiotis. Panašaus dizaino drobinis krepšys su viena gija pečiams yra gana paprastas ir patrauklus. Krepšys yra pakankamai mažas, kad galėtumėte nešiotis smulkmenas, tokias kaip piniginė, telefonai ir kiti tokie daiktai. Jis naudojamas tiek vyrams, tiek moterims, ypač atsitiktiniams. Aukštos naudojamos drobės kokybė neleidžia prarasti maišelio medžiagos, todėl tai yra ilgalaikis daiktas.

5. Išgalvota pečių rankinė mergaitėms:

Madinga pečių rankinė mergaitėms

Paprastą, bet išgalvotą juodą pečių krepšį plačiai renkasi moterys, puikiai žinančios savo derančius priedus. Paprastas juodas krepšys yra nešiojamojo rašto, kurio centre yra kabančio žavesio. Atviras galas yra megztas, kurį galima užrakinti žavesiu viduryje. Grandinė taip pat turi žavesio, pridėto prie įmonės inicialų. Krepšys yra plačiai naudojamas oficialiam naudojimui, pasimatymams, naktinėms išvykoms ir daug daugiau.

6. Juodas ir auksinis pečių krepšys:

Juodas ir auksinis pečių krepšys

Ieškau kažko dizainerio! Štai mes su juodu pečių maišu su auksiniu prisilietimu. Paprastas krepšys dekoruotas mažais auksiniais perlais, kurie yra įspausti ir suteikia pamušalo raštą. Krepšio rankena pusiau pagaminta iš odos, o pusė su grandinėmis, kad suteiktų dizainerio įspūdį. Tai puiki dovana jūsų meilei ypatingai progai. Krepšys turi dvi dideles kišenes ir mažą už jūsų mobiliojo telefono. Krepšys plačiai matomas vakarėliuose su atitinkama suknele.

7. Drobės kelioniniai krepšiai koledžui:

Drobės kelioniniai krepšiai koledžui

Kelioniniai pečių krepšiai šiais laikais tampa gana populiarūs tarp kolegijos klaidų. Juos gana patogu nešiotis mažoms kelionėms ir iškyloms. Drobės maišelyje yra viena didelė kišenė ir kelios mažos, skirtos atskirai laikyti mažus daiktus. Patogumui juos galima nešioti ant abiejų pečių. Tai labiausiai tinka kasdieniams drabužiams, tokiems kaip džinsai ir „Capri“. Krepšys sukurtas unikaliu būdu, kurį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.

8. Odinis kelioninis krepšys:

Odinis kelioninis krepšys

Ieškote patrauklaus ir jaukaus kelioninio krepšio! Įsigykite odinį kelioninį pečių krepšį, kuriame pritvirtinta aukštos kokybės sandari drobė, kad jis būtų patvarus. Tai puikus pasirinkimas paauglėms mergaitėms koledže, darbe, mažose išvykose ir trumpoms atostogoms. Krepšiui suteikiamos dvi sruogos, skirtos nešti panašiai kaip mokykliniai krepšiai. Tai suteikia madingą išvaizdą kasdieniams ir aukštakulniams. Taip pat galima rinktis iš įvairių patrauklių spalvų ir dizaino.

9. Trijų spalvų moteriška rankinė:

Trijų spalvų moteriška rankinė

Pečių krepšiuose taip pat yra įvairios rankinės ant peties. Odinė rankinė turi tris nuostabias spalvas, kurios suteikia kaubojų išvaizdą ant džinsų ir „Capri“. Krepšys pagamintas iš odos ir polistireno, kad suteiktų naudotojui blizgesį. Krepšys atrodo kaip eglė. Jis plačiai naudojamas reguliariai, darbe ir ypatingomis progomis. Mažo ilgio rankenos leidžia jį tinkamai pritvirtinti prie pečių, kad būtų galima tinkamai pakilti.

10. Dizainerio pečių krepšiai iš odos:

Odiniai dizainerio pečių krepšiai

Nekenčiu nešti didelių ir didelių gabaritų rankinių, skaudančių pečius! Štai mes su gražiu modeliu. Miela maža rankinė ant peties ir skiautelės pagamintos iš odos ir drobės. Mažas maišelis gali sutvarkyti visus jūsų smulkmenas, kad jūsų rankos nebūtų laikomos. Krepšius taip pat plačiai naudoja kelios vyresnio amžiaus moterys, norėdamos lengvai keliauti su svarbiais daiktais. Kai kurie vartotojai taip pat prideda žavesio ir kitų dekoratyvinių elementų, kad juos būtų naudingiau naudoti.

11. Kryžminiai pečių krepšiai vyrams:

Kryžminiai pečių krepšiai vyrams

Įvairūs pečių krepšių dizainai taip pat privertė vyrus susivokti, kad galėtų rinktis iš įvairių. Stulbinantis vyrų pečių krepšių dizainas yra tas, kurio pečių sritis yra viena. Krepšys pagamintas iš odos ir suprojektuotas su vidine drobės siena, kad tinkamai priglustų prie kūno. Jį plačiai atrenka vyrai, dirbantys ypač meno srityje arba fotografu. Kolegijos studentus taip pat traukia tai išvykos ​​ar mažos iškylos.

12. Kolegijos pečių krepšys:

Kolegiškas pečių krepšys

Krepšys, kuris gali būti įtrauktas į abi kategorijas, yra „Collegian“ krepšys. Tai kombinuotas pečių krepšių dizainas, skirtas mergaitėms nešioti ir kolegijose bei kitose išvykose. Panašiai tai taip pat yra vyrų pečių krepšys, kurį galima nešioti kolegijoje, darbe, lauko darbuose, tapyboje ir daug daugiau. Krepšys yra tiek odos, tiek drobės, iš kurių dažniausiai renkami drobiniai maišeliai. Jis žiūri į mokyklinius krepšius. Spalvų ir dizaino įvairovė yra gana žavinga.

13. Vaikų pečių krepšys:

Vaikų pečių krepšys

Šiandien net maži vaikai pripranta prie rankinių. Gražus dizainas, ypač mergaitėms, traukia juos animacinių filmų atspaudais. Pečių krepšiui mergaitėms suteikiamas Mickey Mouse atspaudas iš odinės medžiagos, padengtos smulkiu kietu plastiku, kad atspaudas nebūtų pažeistas. Vaikai naudoja maišelius, kad savo mažus ir mielus daiktus paslėptų nuo tėvų ar brolių ir seserų. Jie taip pat nešioja juos su pasididžiavimu eidami į „cutie pie“ išvaizdą.

14. Moteriškas medvilninis pečių krepšys:

Medvilninis moteriškas pečių krepšys

Norite turėti maišelį su etniniu dizainu! Žavingas moterų pečių krepšio dizainas suteikia jums geriausią. Krepšys pagamintas iš kokybiškos medvilnės medžiagos, taip pat dekoruotas miniatiūriniais ir skirtingais veidrodžiais. Šis darbas Indijoje taip pat žinomas kaip Džaipuro dizainas. Krepšiai yra plačiai naudojami vedyboms ir kitoms susijusioms funkcijoms, derinant sarees ir sukneles tradicinei išvaizdai.

15. Rankų darbo pečių krepšys:

Rankų darbo pečių krepšys

Nebūtina švaistyti didelės pinigų sumos už pečių rankinių. Jie taip pat gali būti gaminami namuose, naudojant mėgstamos spalvos medvilnės medžiagas. Naminis pečių krepšys taip pat gali būti pagamintas naudojant kelias spalvas, kad būtų suteiktas unikalus dizainas, suteikiant gabalus, iš kurių galima pasižvalgyti. Jis taip pat gali būti vadinamas geriausiu iš atliekų maišo. Jie yra plačiai nešiojami kasdieniniam laisvalaikiui ir suknelėms, kolegijoms ir išvykoms.

Pečių maišo idėja kilo iš mokyklinių krepšių, kurie leido mokiniams atskirti svorį nuo rankų. Rankinės ant peties taip pat yra įvairių modelių, tokių kaip rankinės, nešiojami krepšiai, kailiniai krepšiai, maišeliai su dviguba rankena, mažos rankinės, atspausdinti krepšiai, apvalūs krepšiai, pusapvaliai krepšiai ir daug daugiau, kuriuos galite pasirinkti pagal savo pasirinkimą, poreikį ir progą.