Kas nemėgsta dizainerių drabužių ir prabangių prekės ženklų produktų? Mes visi mėgstame aukščiausios kokybės išvaizdą ir šiame pokalbyje neturime praleisti David Jones krepšių. Dėl prabangios ir dailios išvaizdos, didelio naudingumo ir stilingo stiliaus moterys, mėgstančios mados žaidimą, turi nepraleisti David Jones Paris rankinių.

Jei esate mados mylėtojas ir nenorite nė užuominos patobulinti išraiškingą išvaizdą, rankinės gali padaryti labai daug. Deja, dauguma iš mūsų, merginų, nekreipia dėmesio į siaubingą išvaizdą, kurią šie maišeliai gali suteikti. Štai kodėl mes kalbame apie „David Jones“ ponių rankines, ir štai kaip jos gali akimirksniu apšviesti jūsų dieną be vargo.

David Jones krepšiai

Įvairių tipų David Jones rankinės Indijoje:

Taigi čia yra geriausių, madingų ir stilingų David Jones rankinių ir pečių krepšių moterims sąrašas.

1. Davido Joneso krepšys:

David Jones krepšys

PIRKTI DABAR

Ar jums labiau patinka lengva boho išvaizda ir ne per drąsūs variantai? Jei esate vienas iš tokių, kurie turi omenyje lengvas galimybes ir dažnai reguliariai naudoja, šis krepšys yra geriausias. Ir jei manote, kad krepšiai yra nuobodūs naudojant paprastus audinių variantus, klystate, ir šis Davido Joneso krepšys tai įrodo. Mums patinka šis aptakus ir įtaigus dizainas, tačiau daug erdvės, minkšta išvaizda ir šiuolaikinės vibracijos.

 • Dizainas: Smėlio spalvos vientisas krepšys su erdviu skyriumi
 • Naudota medžiaga: oda ir nailonas
 • Priežiūra: Nuvalykite drėgnu, drėgnu skudurėliu ir leiskite išdžiūti.

2. Rudos ir raudonos spalvos David Jones krepšys:

Rudos ir raudonos spalvos David Jones krepšys

PIRKTI DABAR

Kaip galime praleisti moteris, turinčias modernų pasirinkimą, unikalias nuostatas ir drąsų stiliaus pareiškimą? Jei jums patinka toks ryškus spalvų atspalvis, šis raudonos ir rudos spalvos dirželis jums tinka. Turėdami struktūrizuotą tekstūrą ir kelis skyrius, išbandykite šį madingą krepšį su įprastais džinsais ar šortais, kad gautumėte idealų stiliaus pareiškimą.

 • Dizainas: Rudos ir raudonos spalvos dirželis su nuimamu dirželiu
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Nuvalykite drėgnu skudurėliu arba sausa šluoste.

3. Kreminės spalvos David Jones krepšys:

Kreminės spalvos David Jones krepšys

PIRKTI DABAR

Kitas populiarus David Joneso diržo maišelio variantas yra čia. Su švelniu kreminės spalvos aptakiu krepšiu, šis mažas krepšys skirtas tiems, kurie nori greitai bėgioti ir išeiti, ir moterims, kurios renkasi lengvą ir vėsų pasirinkimą. Tai yra privaloma drabužių spintų kolekcija, atsižvelgiant į šiuolaikinius šiuolaikinius atspalvius moterims, mėgstančioms šį teiginį, atsitiktinę madą su džinsais ir striukėmis, kad atrodytų gražiai.

 • Dizainas: Kreminės spalvos dirželis su vienu pagrindiniu skyriumi ir kišenėmis
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Nuvalykite tik sausa šluoste.

4. David Jones kryžminis krepšys:

David Jones kryžminis krepšys

PIRKTI DABAR

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas-kaip mes galime praleisti šį itin juodą paryškintą ir universalų krepšį? Kaip sakoma, jei kyla abejonių, dėvėkite juodą ir juodą, tai niekada negali suklysti. Nesvarbu, ar tai būtų greita vakarėlio išvaizda, ypatingos vakarienės ar atostogos, šis juodas krepšys gali puikiai tikti prie suknelių, maksiukų, džinsų ar net etninių drabužių. Argi ne šaunu?!

 • Dizainas: Juodas kryžminis krepšys su vienu erdviu skyriumi
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Nenaudokite vandens, nuvalykite tik sausa šluoste.

5. David Jones dizainerių krepšiai:

David Jones dizainerių krepšiai

Mes visi svajojame apie prabangią ir didingą išvaizdą, kai reikia padaryti mados pareiškimą. Įkvėpta garsenybių tendencijų ir piktogramų visame pasaulyje, ši ruda rankinės dizainerio rankinė yra absoliutus grožis. Turint vieną pagrindinį skyrių, gerą erdvę ir vidines kišenes, juostelė yra nuimama ir universali. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų atsitiktinės išvykos ​​ar vakarėliai, palepinkite save šiuo Indijos krepšiu ir būkite tikri, kad galite atrodyti gražiai!

 • Dizainas: Rudos spalvos dizainerių kuprinė su vienu pagrindiniu skyriumi ir kišenėmis
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Neplaukite, nuvalykite sausu skudurėliu

6. David Jones rankinis krepšys:

David Jones rankinis krepšys

PIRKTI DABAR

Jei jums labiau patinka senoviniai atspalviai ir klasikinė išvaizda, nepraleiskite progos savo kolekcijoje turėti tvirtą rankinį krepšį. Ši taupi rankinė rankinė yra apie malonų naudingumą ir nuostabią išvaizdą. Krepšyje yra trys skyriai ir kišenė, kuri puikiai tinka moterims, kurios ieško įprasto tikslo.

 • Dizainas: „Taupe“ tvirtas rankinis krepšys su trimis skyriais
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Nuvalykite tik sausa šluoste

7. Davido Joneso dirželis:

„David Jones“ dirželis

PIRKTI DABAR

Elegantiškas diržas yra būtinas kiekvienos šiuolaikinės jaunos moters kolekcijoje. Jų nervinga išvaizda ir išvaizda yra gana užburianti ir universali. Šis rožinis dirželis yra lengvas, natūralios išvaizdos ir turi tris vidinius skyrius. Turėdami juodą juodą dizainą, mums patinka, kaip tai gali be vargo sustiprinti mūsų mados žaidimą

 • Dizainas: Rožinis dirželis su trimis skyriais
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Valymui nuvalykite švaria, sausa šluoste.

8. Davido Joneso pečių krepšys:

David Jones pečių krepšys

PIRKTI DABAR

Vyresnio amžiaus ar vidutinio amžiaus moterims, ieškančioms įprasto ir didelio tikslo krepšio, būtina turėti šį klasikinį pečių krepšį. Šis mėlynos ir aukso spalvos spalvų blokas suteikia be rūpesčių šiuolaikišką išvaizdą, tačiau viduje yra erdvūs skyriai. Nesvarbu, ar tai būtų įprasta darbo ar biuro apranga, ar nedidelė visos dienos išvyka, tai nuostabu dėl savo naudingumo ir išvaizdos!

 • Dizainas: Mėlynos ir auksinės spalvos pečių krepšys su pagrindiniu skyriumi
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Nuvalykite maišelį sausa šluoste.

9. „David Jones“ nešiojamojo kompiuterio krepšys:

David Jones nešiojamojo kompiuterio krepšys

PIRKTI DABAR

Kitas mūsų klasikinis rankinis krepšys yra skirtas tiems, kurie nuolat ieško nešiojamojo ar planšetinio kompiuterio skyriaus. Šioje nerimstančioje juodoje rankinėje yra trys erdvūs skyriai, taip pat nešiojamojo kompiuterio rankovė, idealiai tinkanti profesionaliai dirbančioms moterims, kurios visada keliauja! Nesvarbu, ar tai būtų susitikimai, pristatymai ar interviu, bet kokią dieną suknelė su šia greitai atrodančia ir oficialia apranga turi idealią išvaizdą.

 • Dizainas: Juodas nešiojamas nešiojamojo kompiuterio krepšys su erdviais skyriais ir nešiojamojo kompiuterio rankena
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Nuvalykite maišelį sausa šluoste

10. David Jones Jones krepšys:

David Jones kuprinė

PIRKTI DABAR

Krepšiai yra nauji tiems moterims, kurie nori lengvų, patogių, lengvų ir mažų mielų krepšių. Šis rožinis krepšys yra vienas iš tokių, kuriame yra šiuolaikiškų kutų detalių. Jame yra vienas erdvus pagrindinis skyrius ir struktūrizuota tekstūra. Išbandykite tai pasimatymų vakarams ar greitiems vakarėliams; ji yra universali, kad būtų derinama su aptakiomis indo-vakarietiškomis ir vakarietiškomis suknelėmis, kad būtų geriausia išvaizda

 • Dizainas: Rožinė kuprinė su vienu erdviu skyriumi
 • Naudota medžiaga: PU
 • Priežiūra: Nenaudokite vandens, nuvalykite sausu skudurėliu

11. Davido Joneso struktūriniai krepšiai:

Davido Joneso struktūriniai krepšiai

Šios struktūrizuotos David Jones rankinės turi aukštos kokybės PU odos išorę, užtrauktuką viršuje ir erdvų interjerą. Šios „David Jones“ rankinės yra įvairių spalvų, taip pat turi reguliuojamą petnešėlę, kurią lengva nešiotis visur.

12. David Jones viso kūno pečių krepšys:

David Jones viso kūno pečių krepšys

Šie „David“ ir „Jones“ krepšiai yra labai protingi universalūs krepšiai, nes juos galima nešioti kaip sankabą be dirželio arba moterys gali nešioti kaip pečių krepšį su reguliuojamu dirbtinės odos dirželiu ir daug daugiau. Juose taip pat yra užtrauktuku užsegama kišenė gale ir viduje su priekiniu atvartu.

13. David Jones Jones odos krepšys juodos spalvos:

David Jones odinis krepšys juodos spalvos

Šiame juodame „David Jones“ krepšyje yra užtrauktukas, užpakalinė kišenė, dvi rankenos, vienas skyrius su užtrauktuku ir dvi atviros kišenės viduje bei aukso spalvos metalo ir užtrauktuko akcentai. Jį taip pat sudaro ilgas reguliuojamas pečių dirželis, kurį moterys renkasi verslo ar kačių vakarėliams.

14. David Jones Jones savaitgalio krepšys:

David Jones Jones savaitgalio krepšys

„David Jones“ kelioniniai krepšiai turi kontrastingus apdarus ir rankeną, taip pat yra su užtrauktuku. Juose taip pat yra dvigubos atviros kišenės ir sieninė užtrauktuko kišenė, jie yra įvairių spalvų. Šiuos krepšius mėgsta tiek vyrai, tiek moterys ir jie puikiai tinka išvykai savaitgaliais.

15. Davido Joneso krepšiai:

David Joneso krepšiai

Šie krepšiai yra įvairių dizainų, tokių kaip matomas krepšys, drobinis paplūdimio krepšys, šalikas su raišteliais, atspausdintas krepšys ir daug daugiau, skirtingų spalvų su viršutiniu užtrauktuku arba magnetiniu dirželiu ir kieta dviguba rankena. Moterims tai labiau patinka paplūdimio vakarėliuose arba kai jie eina apsipirkti.

„David Jones“ yra seniausias prekės ženklas pasaulyje ir iki šiol išlaikė savo pavadinimą originalų. Jis siūlo tobulo dydžio krepšius visoms progoms. Dėl savo stilingo ir klasikinio dizaino, dauguma moterų ir vyrų nori, kad jį nešiotųsi visur. „David Jones“ rankinės yra patvarios ir lengvai nešiojamos bet kur.