Kelioniniai krepšiai yra apibrėžiami kaip maži krepšiai, kurie paprastai yra pagaminti iš odos arba bet kokio kieto paviršiaus, turintys tam tikrą formą ir galintys nešioti drabužius ir kitus būtinus daiktus kelionei. Kelioninis krepšys turi būti lengvai nešiojamas ir prižiūrimas. Jis turėtų būti nepriekaištingai suprojektuotas ir jame turėtų būti didžiulė erdvė daiktams laikyti kelionės metu. Jis turėtų būti lengvas ir lengvai atskirti nuo kitų maišų pagal spalvą ar dizainą.

Geriausi lengvi kelioniniai krepšiai bagažui Indijoje

Įvairūs vyriškų ir moteriškų kelioninių krepšių tipai:

Šiuo metu jūs gaunate daug įvairių tipų kelioninių krepšių ir galite pasiimti vieną pagal savo kelionės planus. Pažvelkime į 25 gražiausių Indijos kelioninių krepšių dizainus dideliais ir mažais dydžiais.

1. Vintage odos kelioninis krepšys:

Vintažinis odinis kelioninis krepšys

Kaip rodo pavadinimas, tai senovinis odinis kelioninis krepšys, naudojamas tiek vyrams, tiek moterims. Šiame kelioniniame krepšyje naudojama oda yra aukštos kokybės ir puikiai spindi visame krepšyje. Šio tipo kelioninis krepšys gali būti naudojamas mažoms naktinėms ar savaitgalio kelionėms, nes jame yra dvi spintelės, skirtos daiktui laikyti su užtrauktuku viršuje. Turi ilgą odinį dirželį, kurį galima nešioti ant peties.

2. Mažas kelioninis krepšys su ratais:

Mažas kelioninis krepšys su ratukais

Šio tipo kelioniniai krepšiai yra labai patogūs nešiotis ir labai erdvūs. Nors jis atrodo mažas, jame yra kelios spintelės saugojimui. Krepšys turi keletą kišenių ir netgi turi bagažo etiketę – tai reiškia, kad keliaujant nereikia nerimauti dėl krepšio pametimo. Jo apačioje yra vežimėlis ir ratai, todėl jį lengviau nešiotis.

3. Kieto paviršiaus kelioninis krepšys:

Kieto paviršiaus kelioninis krepšys

Šio tipo dideli kelioniniai krepšiai idealiai tinka, jei keliaujate į ilgą kelionę. Krepšiai yra gana patvarūs, nes, priešingai nei minkštų medžiagų maišeliai, gali atlaikyti vandenį, plyšimą ir atsparumą dilimui. Šio tipo maišus labai lengva valdyti ir nešiotis, nes apačioje yra vežimėlis ir ratas. Krepšyje yra pakankamai vietos kelionėms reikalingiems daiktams ir daiktams laikyti.

4. Spalvoti kelioniniai krepšiai:

Spalvingi kelioniniai krepšiai

Kai kurie žmonės mėgsta spalvas ir nori, kad viskas būtų spalvinga ir šviesu, net jų kelioniniai krepšiai. Šio tipo spalvingi kelioniniai krepšiai yra idealūs, nes atitinka jų skonį ir asmenybę. Kelioninis krepšys turi ratus ir gali būti patogiai nešiojamas į bet kurią kelionės vietą. Krepšys yra pasiūlyto dydžio ir turi užtrauktuką daiktams apsaugoti. Tai puikus kelioninis krepšys, jei planuojate keliauti ilgesnį laiką.

5. Kompaktiški kelioniniai krepšiai vyrams:

Kompaktiški kelioniniai krepšiai vyrams

Vyrai nori nešiotis kelioninį krepšį, kuris yra kompaktiškas, o visi būtini daiktai laikomi vienoje vietoje. Taigi tokio tipo kelioninis krepšys jiems puikiai tinka, nes yra kompaktiškas. Šio tipo maišeliai atrodo labai stilingai ir yra lengvai nešiojami. Jame yra pakankamai kišenių daiktams laikyti, o diržai yra minkšti ir nešiojant neskauda rankų.

6. Violetiniai maži kelioniniai krepšiai moterims:

Violetiniai maži kelioniniai krepšiai moterims

Jei planavote keliauti vieną ar dvi dienas, tokio tipo mažus kelioninius krepšius patogu ir lengva valdyti. Krepšys turi aukštos kokybės du užtrauktukus kiekviename skyriuje. Krepšys turi patogią rankeną nešiojimui ir turi gerą laikymo vietą. Tokio tipo maži kelioniniai krepšiai puikiai tinka moterims nešiotis keliaujant trumpiau.

7. Maži pečių kelioniniai krepšiai mergaitėms:

Maži pečių kelioniniai krepšiai mergaitėms

Čia yra stilingas ir madingas kelioninis krepšys paauglių grupei. Šio tipo kelioninį krepšį ant peties gali nešiotis tiek mergaitės, tiek berniukai. Šis mažas kelioninis krepšys yra geras, jei planuojate dieną su draugu ar šeima. Jis yra įvairių spalvų ir įvairių, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo pasirinkimą ir asmenybę.

8. Savaitgalio kelioninis krepšys moterims:

Savaitgalio kelioninis krepšys moterims

Kai kurioms moterims ar mergaitėms reikia išvykti į trumpą savaitgalio kelionę verslo tikslais ar laisvalaikio kelionei. Tada šis platus juodos spalvos odinis krepšys jiems puikiai tinka. Krepšyje yra pakankamai skyrių saugojimui ir maža rankena, jei norite nešiotis ant rankų. Jis netgi turi ilgą dirželį, kurį galite nešioti ant pečių, ir netgi turi bagažo etiketę saugumo sumetimais.

9. Mieli kelioniniai krepšiai su ratukais mergaitėms:

Mieli kelioniniai krepšiai su ratukais mergaitėms

Dabar jaunos merginos nori keliaudamos turėti kitokį kelioninį krepšį. Tokio tipo kelioniniai krepšiai jiems idealiai tinka, nes atrodo patraukliai ir labai patraukliai akims. Ant maišelio mielas drugelis yra įspaustas ir turi rankinį vežimėlį bei ratus krepšiui nešti. Maišelis dujas papildo viena papildoma savybė, kurią galima išplėsti, t.

10. Sportinis kelioninis krepšys:

Sportinis kelioninis krepšys

Kai kurie žmonės yra sporto mėgėjai ir dievina nešiotis savo sportinę medžiagą ir įrangą net keliaujant. Taigi šis sportinis krepšys jiems puikiai tinka. Krepšys pagamintas iš minkštos medžiagos ir turi du didelius skyrius saugojimui. Jis yra įvairių formų ir dydžių, ir jūs galite pasiimti vieną pagal savo poreikius.

11. Drobės kelioninis krepšys vyrams:

Drobės kelioninis krepšys vyrams

Dabar dienos drobinis kelioninis krepšys yra labai paklausus ir vyrų vertinamas, nes jis yra labai lengvas ir gali būti lengvai nešiojamas bet kur, be to, jį labai lengva prižiūrėti. Kelioninis krepšys yra įvairių dydžių – nuo didelių iki mažų, turi gerą vidinę erdvę ir didelių gabaritų išorines kišenes..

12. Zip armijos žali kelioniniai krepšiai berniukams:

Zip armijos žali kelioniniai krepšiai berniukams

Kai kurie jauni berniukai dievina kariuomenės išvaizdą, todėl šis krepšys yra armijos žalios spalvos. Krepšys atrodo šiurkščiai ir tvirtai, joje yra pakankamai kišenių ir maišelių. Jis turi platų reguliuojamą diržą kabinti. Šio tipo krepšiai puikiai tinka nešiotis tik trumpose kelionėse.

13. 3 sluoksnių kelioninis krepšys:

3 sluoksnių kelioninis krepšys

Šio tipo kelioniniai krepšiai yra labai patogūs keliaujant, nes juos pritaikote pagal situaciją. Krepšys gali būti sulankstytas ir sumažintas, jei turite nedidelį bagažo kiekį ir taip pat galite atidaryti visą dydį, kad būtų daugiau vietos. Kelioninio krepšio apačioje yra ratai, todėl jį lengviau nešiotis. Šis krepšys idealiai tinka žygiams pėsčiomis ar iškyloms su draugais ir šeima.

14. Šaunūs kelioniniai krepšiai jauniems berniukams:

Šaunūs kelioniniai krepšiai jauniems berniukams

Čia pateikiamas išmanus kelioninis krepšys jauniems berniukams, nes jie atrodo šauniai ir stilingai. Krepšys pagamintas iš minkštos medžiagos, o kampas su oda suteikia krepšiui elegantišką ir madingą išvaizdą. Krepšys turi du skyrius su aukštos kokybės užtrauktuku ir paminkštintą rankeną, suteikiančią gražią ir raminančią rankenėlę maišui laikyti. Apskritai tai puikus kelioninis krepšys jaunimui.

15. Vaikiški kelioniniai krepšiai:

Vaikiški kelioniniai krepšiai

Mielas kelioninis krepšys mažiems vaikams. Šis krepšys yra specialiai pagamintas iš šiluminės medžiagos ir yra labai lengvas nešiotis. Krepšys turi gerą vidinę erdvę, kurioje vaikai gali supakuoti savo daiktus kelionėms. Be to, jis turi lygius ratus ir reguliuojamą lazdelę, kurią lengva nešioti ir ant vaikų, mėgstamiausia animacinių filmų personažų nuotrauka yra laminuota, todėl atrodo pelningesnė ir stilingesnė.

16. Džinsiniai kelioniniai krepšiai moterims:

Džinsiniai kelioniniai krepšiai moterims

Čia pateikiamas protingas kelioninis krepšys moterims ar jaunoms mergaitėms, pagamintas iš džinsinio audinio ir suteikiantis joms minimalistinę išvaizdą. Šie kelioniniai krepšiai atrodo labai stilingai ir suteikia merginai išskirtinę išvaizdą tarp minios. Krepšys turi daug vietos daiktams laikyti ir minkštą paminkštintą diržą, kurį galima pakabinti ant pečių. Viduje yra nedideli maišeliai vertingiems daiktams laikyti.

17. Kelioninis pečių krepšys vyrams:

Kelioninis pečių krepšys vyrams

Čia yra stilingas ir madingas vieno peties rudos spalvos krepšys vyrams ar jauniems berniukams. Nešiojamas ant vieno peties atrodo labai stilingai ir protingai. Krepšys turi puikios odos apdailą ir turi keletą kišenių saugojimui, o viršuje užtrauktukas apsaugo. Jame yra mobiliojo telefono kišenė, kurioje mobilųjį telefoną galima saugiai laikyti. Krepšys atrodo plonas ir nešiojamas atrodo nuostabiai.

18. Didelio dydžio kelioninis krepšys su dviem ratais:

Didelio dydžio kelioninis krepšys su dviem ratais

Kartais planuojate keliauti ilgesniam laikui, tada tokio tipo didelio dydžio kelioniniai krepšiai yra tinkami tuo metu. Krepšys pagamintas iš minkštų medžiagų ir turi gilias kišenes priekyje ir šonuose. Krepšys turi stovintį vežimėlį ir du ratus apačioje, todėl jį lengva nešiotis. Jis atidaromas iš priekio ir turi didžiulę vidinę erdvę, kad būtų galima laikyti reikalingą daiktą keliaujant.

19. „Hello Kitty“ kelioniniai krepšiai jaunoms mergaitėms:

„Hello Kitty“ kelioniniai krepšiai jaunoms mergaitėms

Jaunos merginos mėgsta nešiotis kelioninį krepšį, kuriame atsispindi mėgstamiausio žaislo „Hello Kitty“ paveikslėlis. Šie kelioniniai krepšiai yra pagaminti iš lengvos medžiagos, o pagrindiniame skyriuje yra suspaudimo dirželiai, skirti saugumui. Jame yra ratas ir vežimėlis, todėl gabenimas yra lengvesnis ir sklandesnis.

20. Atsitiktiniai juodos kuprinės krepšiai kelionėms:

Kasdieniai juodos kuprinės krepšiai kelionėms

Juodas kelioninis krepšys puikiai atrodo nešiojamas ir suteikia merginai minimalistinę išvaizdą. Jis suteikia atsitiktinę išvaizdą ir turi keletą maišelių laikymui. Priekyje suprojektuotas nedidelis telefono dėklas, kuriame galite laikyti savo mobilųjį telefoną ir yra giliai viduje.

21. Stilingas odinis kelioninis krepšys moterims:

Stilingas odinis kelioninis krepšys moterims

Krepšys yra pagamintas iš švelnios odos ir suteikia maišui labai tvarkingą ir lygų paviršių kiekviename kampe. Krepšys pagamintas iš raudonos spalvos, tačiau jis yra įvairių variantų, dizaino ir spalvų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris tinka jūsų pasirinkimui ir stiliui. Kad būtų patogiau, jis turi plačius pečių diržus, kad svoris būtų tolygiai paskirstytas kiekviename kampe. Moterims tai atrodo labai stilingai ir suteikia nuostabią patrauklią asmenybę.

22. Firminiai kelioniniai krepšiai moterims:

Firminiai kelioniniai krepšiai moterims

Daugelis moterų dievina ir vertina nešiotis tik firminį kelioninį krepšį. Dabar daugelis didžiųjų prekės ženklų kuria kelioninius krepšius ir net nešiojami atrodo stilingai. Krepšys turi tvarkingą ir lygią apdailą ir netgi turi bagažo etiketę. Jis turi aukštos kokybės užtrauktuką viršuje ir gilų vidinį skyrių saugojimui. Firminis krepšys moteriai suteikia minimalistinę išvaizdą.

23. Stilingas Sling kelioninis krepšys:

Stilingas Sling kelioninis krepšys

Pastaruoju metu dirželiai tampa populiarūs tiek berniukams, tiek mergaitėms, nes nešiojami jie atrodo labai madingi ir stilingi. Jis yra nedidelio dydžio ir puikiai tinka jūsų kelionei, kurią planuojate trumpoms kelionėms. Krepšys turi platų pečių diržą, todėl patogu nešiotis.

24. Lengvas sveriamas didelis kelioninis krepšys:

Lengvas sveriantis didelis kelioninis krepšys

Šis krepšys pagamintas iš labai lengvos medžiagos ir vadinamas lengvu kelioniniu krepšiu. Krepšio viduje yra pakankamai vietos saugojimui ir suspaudimo dirželiai, kad daiktai būtų nepažeisti. Jame yra vežimėlis ir ratai, kurie palengvina krepšio nešiojimą iš vienos vietos į kitą.

25. Pasaulio žemėlapių dizainerių kelioninis krepšys:

Pasaulio žemėlapių dizainerių kelioninis krepšys

Dabar dizaineriai taip pat padarė kelioninį krepšį madingu ir protingu. Krepšys yra suprojektuotas visame žemėlapyje, todėl jis atrodo išskirtinis ir nuostabus. Jo viršuje yra aukštos kokybės užtrauktukas daiktams apsaugoti, taip pat yra paminkštintos rankenos krepšiui nešioti.

Planuokite kelionę, tada įsigykite kelioninį krepšį pagal savo kelionę, kad keliaujant nekiltų rūpesčių. Kelioninis krepšys turi būti toks, kuris tinka jūsų kelionei ir gali būti lengvai nešiojamas bet kur, kur tik panorėsite, nebijodami, kad kas nors nepavyks. Kelioniniai krepšiai yra plataus asortimento ir įvairių rūšių, todėl turėtumėte pasirinkti tą, kuris tinka jūsų poreikiams, yra patvarus ir turi visas reikalingas funkcijas savo kelioniniame krepšyje.