Vežimėlio krepšiai yra krepšiai, kurių gale yra ratai, naudojami sunkiems daiktams vežti, kol esate kelyje. Vežimėlio viename gale yra du fiksuoti ratai, o rankena vertikaliai judėti priešingoje pusėje. Vežimėlio krepšys yra tas, kurį lengva nešiotis ir prižiūrėti. Krepšys yra tobulai suprojektuotas ir turi didžiulę erdvę daiktams laikyti kelionėje. Krepšiai yra lengvi ir lengvai atskiriami nuo kitų maišų pagal spalvą ar dizainą.

Geriausi lengvo bagažo vežimėlių krepšiai kelionėms

Įvairių tipų vežimėlių krepšiai su ratais:

Vežimėlio krepšys yra įvairių tipų, ir jūs galite pasirinkti maišą, atitinkantį jūsų poreikius ir reikalavimus. Pažvelkime į 25 visų dydžių kelioninių krepšių dizainus su vaizdais vyrams ir moterims.

1. Eifelio bokšto bagažo vežimėlio krepšiai vyrams:

Eifelio bokšto bagažo vežimėlio krepšiai vyrams

PIRKTI DABAR

Vežimėlio krepšys nešiojamas atrodo labai protingas ir stilingas. Krepšys turi didžiojo Eifelio bokšto juodos ir baltos spalvos derinį, todėl atrodo labai nuostabiai. Vežimėlio krepšys turi 360 laipsnių besisukančius keturis ratus ir reguliuojamą rankeną maišui traukti. Nešiojamas krepšys atrodo labai protingas.

2. „Vintage“ gėlių vežimėlių krepšiai kelionėms:

Senoviniai gėlių vežimėlių krepšiai kelionėms

Kaip rodo pavadinimas, tai senovinis vežimėlio krepšys, kurį naudoja moterys, nes krepšys yra gražių gėlių atspaudų. Šio tipo kelioninis krepšys gali būti naudojamas naktinėms ar savaitgalio kelionėms, kad būtų galima laikyti daiktą su užtrauktuku viršuje. Krepšio viršuje yra ištraukiamos rankenos, leidžiančios ištraukti bagažą vertikalioje padėtyje. Bagažą tampa lengviau nešiotis ir traukti bet kur.

3. Tote vežimėlio krepšys:

Tote vežimėlio krepšys

„Totes“ yra mažas salono bagažo krepšys, kurio apačioje yra ratai ir ištraukiamos rankenos maišui traukti. Kadangi krepšys yra mažas, jį lengviau nešiotis. Vežimėlio krepšys yra lengvas ir atsitiktinės išvaizdos. Kai kuriuose vežimėlių krepšiuose yra net skyriai nešiojamam kompiuteriui, kurie yra paminkštinti, kad būtų užtikrinta papildoma nešiojamojo kompiuterio apsauga. Dėl šių krepšių nešiojamas žmogus atrodo protingas.

4. Vežimėlio rankinės su ratais:

Vežimėlio rankinės su ratukais

Dabar kai kurios moterys renkasi rankines su vežimėliais, nes tampa lengviau traukti ir stumti bet kuria norima kryptimi, nespaudžiant rankų. Šio tipo vežimėlių rankines labai patogu nešiotis, kai keliaujate. Rankinėje yra pakankamai vietos saugojimui ir stipri gurkšnis, kad būtų galima sujungti. Krepšys turi išmanią grandinę, o ne rankenas, ir ištraukiamą vežimėlį traukimui.

5. Pirkinių vežimėlių krepšiai:

Pirkinių vežimėlių krepšiai

Prekių vežimėlių krepšiai tampa populiarūs, nes tai padeda apsipirkti lengviau. Krepšys pagamintas iš drobės audinio, o jo gale yra dideli ratai, todėl jį lengviau traukti. Krepšys turi dideles ir uždarytas kišenes, spinteles, kad galėtumėte laikyti gaminį apsipirkdami. Jame yra nerijos rankenos, kurios puikiai sukimba apsipirkimo metu.

6. Kiaušinių formos vežimėlio krepšys vaikams:

Kiaušinių formos vežimėlio krepšys vaikams

PIRKTI DABAR

Mielas kiaušinėlio formos vežimėlis mažiems vaikams. Šis krepšys yra specialiai pagamintas iš itin lengvos medžiagos, o krepšys turi gerą vidinę erdvę, kurioje vaikai gali susidėti savo daiktus kelionėms. Be to, jis turi lygius ratus ir reguliuojamą rankeną, kad būtų patogu nešiotis ir ant vaikų, mėgstamiausias animacinių filmų personažų paveikslas yra laminuotas, todėl atrodo pelningesnis ir stilingesnis.

7. Dizainerio mažos duffle vežimėlių krepšiai:

Dizainerio mažų krepšių vežimėlių krepšiai

Šio tipo vežimėlių krepšiai yra labai patogūs nešiotis ir labai erdvūs. Nors jis atrodo mažas, jame yra kelios spintelės saugojimui. Krepšys turi keletą kišenių ir netgi turi bagažo etiketę – tai reiškia, kad keliaujant nereikia nerimauti dėl krepšio pametimo. Jo apačioje yra reguliuojamos rankenos ir ritinėlių dėklai, todėl lengviau nešiotis bet kur.

8. Gėlių spausdinimo vežimėlio krepšys mergaitėms:

Gėlių rašto vežimėlio krepšys mergaitėms

Kadangi jaunos merginos labai mėgsta gėles, kartais jos ieško maišelio, atspindinčio jų stilių. Šis gėlių atspausdintas vežimėlio krepšys yra puikus krepšys, kurį jie gali nešiotis keliaujant. Krepšys turi pakankamai vietos, o mėlynos, baltos juostelės ir raudonos gėlės derina spalvas. IT turi patogius lygius ratus ir rankeną maišui stumti.

9. Dulkėms atsparus vežimėlio krepšys:

Dulkėms atsparus vežimėlio krepšys

Dulkėms atsparus vežimėlio krepšys reiškia, kad krepšys turi plastikinį dangtelį, padengtą ant maišelio, kuris neleidžia dulkėms nusėsti ant maišelio keliaujant, todėl jūsų krepšys atrodo tvarkingas ir tvarkingas. Šio tipo maišas yra labai patogus ir lengvai prižiūrimas, nes neleidžia surinkti dulkių. Krepšys yra įvairių dizainų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti jį pagal pasirinkimą ir patogumą.

10. 360 laipsnių sukamųjų ratų vežimėlio krepšys:

360 laipsnių sukimosi ratų vežimėlio krepšys

Šio tipo krepšiai nešiojant atrodo labai įspūdingai. Krepšys yra nedidelio dydžio, tačiau joje yra pakankamai vietos jūsų reikmėms susidėti keliaujant. Krepšį labai lengva nešiotis ir valdyti, nes jame yra 360 laipsnių besisukantys ratai, todėl maišelį galite perkelti ar pasukti bet kokiu norimu kampu. Taigi krepšį galima stumti ar traukti į bet kokį norimą žmogaus kūrybą.

11. Mieli gyvūnų vežimėlių krepšiai:

Mieli vežimėliai su gyvūnais

Šio tipo vežimėlio krepšys puikiai tinka jaunoms mergaitėms, nes jos visada nori nešiotis krepšį, atrodo patraukliai ir priverčia atrodyti kitaip minioje. Krepšys yra mielo gyvūno formos ir pagamintas iš minkštos medžiagos. Maži ragai pagaminti iš spalvingų žiedų, todėl nešiojant jie suteikia įspūdingą išvaizdą.

12. Odinis vežimėlio krepšys:

Odinis vežimėlio krepšys

Šio tipo odinis vežimėlio krepšys puikiai tinka nešiotis visiems. Krepšyje yra pakankamai vietos daiktams laikyti ir mažoms kišenėms, kad galėtumėte laikyti mažus daiktus. Krepšys turi stiprią rankeną, kurią galima nešioti rankomis ir net išmanųjį vežimėlį maišui perkelti. Krepšys pagamintas iš aukštos kokybės odos, todėl nešiojamas suteikia įspūdingą išvaizdą.

13. Vežimėlio krepšys:

Vežimėlio krepšys

„Duffle“ krepšys yra statinės formos maišas, kurį dažniausiai renkasi atsitiktinai keliaujantys žmonės. Krepšio viduje yra mažos kameros, kuriose galite laikyti daiktus, reikalingus kelionei. Šio tipo maišeliai yra įvairių modelių ir spalvų, ir jūs galite išsirinkti pagal savo pasirinkimą ir reikalavimus. Krepšys turi tvirtą rankeną ir ratą, todėl jį lengviau nešiotis.

14. Daugiaspalvis vežimėlio krepšys mergaitėms:

Daugiaspalvis vežimėlio krepšys mergaitėms

Kai kurios merginos mėgsta spalvas ir nori, kad viskas turėtų būti spalvinga ir šviesu, net jų vežimėlių krepšiai. Šio tipo spalvingi vežimėlių krepšiai yra idealūs, nes atitinka jų skonį ir asmenybę. Vežimėlio krepšys turi ratukus ir gali būti patogiai nešiojamas į bet kurią kelionės vietą, o išmani sidabrinė reguliuojama rankena palengvina maišelio traukimą. Krepšys yra didelio dydžio ir turi užtrauktuką daiktams apsaugoti. Tai puikus kelioninis krepšys, jei planuojate keliauti ilgesnį laiką.

15. Dizainerio vežimėlio krepšys:

Dizainerio vežimėlio krepšys

Šio tipo vežimėlių krepšiai nešiojant atrodo labai įspūdingai. Krepšyje yra įvairių kamerų, skirtų daiktams laikyti viduje, ir tvirta grandinė, skirta sujungti. Krepšys turi išmanią sidabrinę rankeną, kuri palengvina maišelių traukimą. Prie jo pritvirtinti riedantys ratai, kurie padeda maišui judėti sklandžiai, kai jis stumiamas. Krepšys turi išmanų auksu pažymėtą dizainą visame maišelyje, todėl nešiojamas suteikia įspūdingą ir nepaprastą išvaizdą.

16. Magenta vidutinio dydžio vežimėlio krepšys:

Magenta vidutinio dydžio vežimėlio krepšys

Šio tipo vidutinio dydžio krepšiai puikiai tinka, jei planuojate keliauti mažiau dienų. Krepšys turi nuostabų rausvos ir mėlynos spalvų derinį, kurį gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys. Jame yra dvi skirtingos spintelės saugojimui. Krepšys turi besisukantį ratą ir išmanią aptakią sidabro ir juodos spalvos rankeną, palengvinančią maišo traukimą.

17. Vyriškas kelioninis krepšys su vežimėliu:

Vyriškas kelioninis krepšys su vežimėliu

Vyrai renkasi tuos krepšius, kuriuos lengviau nešiotis ir tvarkyti bet kokiais rūpesčiais. Taigi tokio tipo vežimėlio krepšys jiems puikiai tinka. Krepšio priekyje yra atskiros kameros laikymui ir didelis skyrius, kuriame galite laikyti visus savo daiktus, kai esate kelyje. Krepšys turi išmanųjį ritininį ratą ir rankenas sklandžiam maišelio nešimui.

18. Poliesterio vežimėlio krepšys:

Poliesterio vežimėlio krepšys

PIRKTI DABAR

Vežimėlio krepšys yra nedidelio dydžio, tačiau jame yra pakankamai vietos saugojimui. Krepšys pagamintas iš poliesterio audinio. Kadangi audinys yra labai lengvas, todėl maišelis taip pat yra lengvas. Vežimėlio krepšys yra įvairių formų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų reikalavimus. Krepšys turi mažus ratus, kuriuos yra protinga valdyti, todėl maišelis nešiojamas sklandžiai.

19. Lengvas vežimėlio krepšys:

Lengvas vežimėlio krepšys

Šis krepšys pagamintas iš labai lengvos medžiagos ir vadinamas lengvu kelioniniu krepšiu. Krepšio viduje yra pakankamai vietos saugojimui ir suspaudimo dirželiai, kad daiktai būtų nepažeisti. Turi reguliuojamą vieną rankeną ir besisukančius ratus, kad būtų lengviau nešiotis maišelį iš vienos vietos į kitą. Tokio tipo krepšius renkasi žmonės, keliaujantys lėktuvu, nes krepšys sveria labai mažai, todėl padeda gabenti daugiau bagažo.

20. Daugiasluoksnis vežimėlio krepšys:

Daugiasluoksnis vežimėlio krepšys

Šio tipo kelioniniai krepšiai yra labai patogūs keliaujant, nes juos pritaikote pagal situaciją. Krepšyje yra pakankamai kamerų, kuriose galite laikyti daiktus. Jame taip pat yra paminkštinta spintelė, kurioje galite saugiai laikyti nešiojamąjį kompiuterį. Krepšys turi stiprius užtrauktukus, kad būtų galima sujungti. Krepšys turi ritininius ratukus ir tvirtas madingas rankenas krepšiui nešti.

21. Firminis vežimėlio krepšys vyrams:

Firminis vežimėlio krepšys vyrams

PIRKTI DABAR

Daugelis vyrų dievina ir vertina nešiotis tik firminį vežimėlio krepšį. Dabar daugelis didžiųjų prekės ženklų kuria vežimėlių krepšius ir net nešiojami atrodo stilingai. Krepšys yra tvarkingas ir lygus, todėl jis atrodo nuostabiai ir stilingai. Krepšys turi ritininius ratus ir dailias rankenas maišui stumti. Jis turi aukštos kokybės užtrauktuką viršuje ir gilų vidinį skyrių saugojimui.

22. Neperšlampamas vežimėlio krepšys:

Neperšlampamas vežimėlio krepšys

Keliaudami, jei ant jūsų krepšio išsilieja vanduo ar bet kokios rūšies sultys, nesijaudinkite, kad jūsų krepšys yra apsaugotas nuo bet kokios žalos. Kaip rodo pavadinimas, vežimėlio krepšys yra pagamintas iš medžiagos, kuriai nėra jokio vandens poveikio, ji yra atspari vandeniui. Krepšys turi nedidelę kamerą daiktams laikyti. Krepšio spalvų derinys yra nuostabus ir turi išmanią juodą rankenėlę maišui traukti.

23. Šaunus lagamino tipo vežimėlio krepšys:

Puikus lagamino tipo vežimėlio krepšys

PIRKTI DABAR

Šio tipo krepšys atrodo labai mielas ir madingas. Krepšys atrodo įspūdingai ir yra pagamintas iš kieto paviršiaus. Krepšys turi daug vietos daiktams laikyti ir stilinga rankena bei ratukai maišui traukti.

24. 20 colių vežimėlio krepšys:

20 colių vežimėlio krepšys

Jei planuojate dvi keliones savaitgaliais trumpai kelionei, toks 20 colių vežimėlio krepšys yra puikus krepšys. Krepšys yra įvairių stilių ir spalvų, o jūs galite išsirinkti pagal savo pasirinkimą. Krepšys turi du priekinius ratus ir tvirtas rankenas maišui traukti.

25. Pure White Hard Shell vežimėlių krepšiai:

Grynos baltos spalvos „Hard Shell“ vežimėlių krepšiai

Viskas, kas balta, nešiojama atrodo įspūdingai ir stilingai. Krepšys turi kietą apvalkalą, tačiau nešiojamas yra gana lengvas. Krepšys yra lagamino tipo, jame yra keturi suktukai ir išmanios, elegantiškos juodos rankenos. Tai suteikia moteriai nešiojant šį krepšį atrodyti labai kitaip ir stilingai.

Vežimėlių krepšiai šiais laikais tapo labai įprasti, nes tai palengvina ir sklandžiau keliauja. Jei jūsų krepšiai tampa sunkūs, jums nereikia jaudintis dėl pritvirtintų ratų ir rankenos, todėl jums bus patogu nešiotis krepšį. Vežimėlio krepšys yra įvairių dydžių ir formų, todėl pasiimkite vieną ir pasidžiaukite savo stiliumi ir išvaizda.