Pietūs maišai, jūsų laukto maisto apranga pietų dėžutėje. Už nedidelę kainą galite nusipirkti geriausią gardaus maisto aprangą. Pagyvinkite save ir aplink jus esančius maistingus žmones darbo vietoje, iškylose ar kelionėse nešiodami šiuos labiausiai pasirinktus krepšius.

Geriausi biuro ir mokyklos pietų krepšiai Indijoje

Įvairūs pietų krepšiai vyrams ir moterims:

Turime pažvelgti į geriausius pietų krepšius su naujausiu dizainu.

1. Gana rožiniai pietų krepšiai vaikams:

Gražūs rožiniai pietų krepšiai vaikams

Šis gražus rožinis animacinių filmų krepšys skirtas mieloms mažoms mergaitėms. Jame gali tilpti mažas tifinas ir butelis. Jis turi užtrauktuką, kad tifinas neslystų iš maišelio. Net žinomi vaikai gali patogiai nešiotis šį maišelį, o tai mieloms mergaitėms suteiks daugiau švelnumo.

2. Karikatūrų spausdinti pietų krepšiai mokyklai:

Karikatūrų atspausdinti pietų krepšiai mokyklai

Karikatūrų su gyvūnais atspausdintas izoliuotas maišelis yra optimalus visiems vaikams, viename skyriuje yra jų būtiniausias maistas pagal jų norą. Vaikai, besimokantys mokykloje, gali savo nešvariu protu nešti patrauklų krepšį.

3. Mokyklos pietų krepšiai:

Mokyklos pietų krepšiai

Šis tinkamas maišų serveris yra panašus į atidarytą stalo kilimėlį, kuris pasirūpina, kad stalas nebūtų bjaurus. Jame yra vienas užtrauktukas, uždengiantis maisto dėžutę nuo užteršto oro. Krepšys cum Mat.

4. Ekologiški pietų krepšiai vyrams ir moterims:

Ekologiški pietų krepšiai vyrams ir moterims

Jis įskaičiuotas į tradicinius ekologiškus rudus maišelius maisto produktams. Reikia turėti minimalų pietų kiekį. Paruoštas iš popieriaus ir yra gana patogus naudoti, taip pat gali būti pagamintas namuose. Jis gali būti pakartotinai naudojamas ir perdirbamas.

5. Izoliuoti pietų maišeliai:

Izoliuoti pietų maišeliai

Šis viršutinio ir apatinio skyriaus vyriškas pietų krepšys leidžia jiems nešiotis reikalingus pietus, kaip reikalaujama. Viena-vaisiai, skirti atgaivinti sveikatą besirūpinančius vyrus ir patenkinti alkį dėl maisto, kurį šiluma paruošė artimieji. Izoliuotas maistas išliks tokios pačios būklės, kokios buvo paimtas iš namų.

6. Džiuto pietų krepšiai moterims:

Džiuto pietų krepšiai moterims

Šis „Warli“ dažų džiuto maišas yra žavus moterims, o šio gaminio paprastumas yra paprastumas. Gražus karinis paveikslas, sudarytas iš pagrindinio grafinio žodyno, kvadrato, trikampio ir apskritimo, kuris džiuto medžiagai suteikia daugiau subtilumo. Lengvai prieinama, naudojant mažiausią kainą. Gražiausi pietų maišeliai visų amžiaus grupių moterims ir net jauniausioms merginoms.

7. Tote pietų dėžutės krepšiai:

„Tote“ pietų dėžutės krepšiai

Tekantis krepšys yra žavingas pietų krepšys suaugusiems, kuriame galima nešiotis vaisius, butelius ir maisto dėžutę, kurią galima lengvai nešiotis, ypač vykstant į kelionę, kad būtų galima atrodyti šauniai. Maistas, kuris suteiks jiems energijos geresniam rytojui.

8. Pelėdų formos krepšiai vaikams:

Pelėvos formos krepšiai vaikams

Šis krepšys gali būti naudingas vaikams apsisprendus patekti į pasaulį, vadinamą „ikimokykline“. Į šį mielą pietų maišelį, skirtą vaikams iki ikimokyklinio amžiaus, įdėkite mėgstamus užkandžius į dėžutę.

9. Pikniko pietų krepšiai:

Pikniko pietų krepšiai

Pikniko linksmybės gali būti malonios su tinkamu maistu, o maisto maišas bus šis maišelis. Jis gali būti naudojamas visais metų laikais, nes yra atsparus vandeniui, nesijaudinkite lietingą dieną. Kartu su maišeliu papildomai bus mėgstama pikniko pramoga su gardžiu naminiu nešamu maistu. Su maistu aplinkui susirinkę žmonės gerai praleido laiką ir linksminosi.

Apibendrinant galima pasakyti, kad pietūs yra gyvybiškai svarbi dalis, kuri daro jūsų dieną nepaprasta diena! Visa energija visiems. Šie krepšiai yra „Lunch Box“ apranga. Pasirinkite tą, kuris patenkins jūsų poreikius už mažesnę kainą ir vis tiek bus žavus.