Kabinos krepšiai vadinami maišais ar bagažu, kuriuos galima nešiotis kartu su keleiviais ir laikyti aukščiau esančiame skyriuje, o ne perkelti į krovinių skyrių. Kadangi oro linijų bendrovės turi konkrečius svorio apribojimus ant rankinių bagažo vienetų, turėtumėte pasirinkti tą, kad kelionė būtų maloni ir be rūpesčių..

Kabinos krepšiai

Maži ir dideli ratų kabinos krepšiai kelionėms:

Kabinos krepšiai yra įvairių dydžių, spalvų ir raštų ir yra pagaminti iš daug lengvos medžiagos, kad jūsų kelionė būtų sklandesnė ir lengvesnė. Pažvelkime į 9 geriausius vyrų ir moterų rankinių krepšių dizainus.

1. Kelių kišenių salono krepšys:

„Multi Pockets“ salono krepšys

Krepšio išorėje yra daug mažų kišenių ir maišelių, suteikiančių pakankamai vietos mažiems ir būtiniems daiktams, kurių reikia keliaujant, laikyti. Krepšys turi patvarius užtrauktukus užsegimui ir reguliuojamas rankenas krepšiui nešioti. Krepšys yra atskiras maišelis, kuriame rankenas galima stumti, kai to nereikia.

2. Paprasti kelioniniai salono krepšiai:

Paprasti kelioniniai salono krepšiai

Šio tipo krepšiai yra paprasti, tačiau labai erdvūs salono krepšiai. Krepšys yra pakankamai erdvus daiktams ir mažoms kišenėms laikyti net lauke. Krepšio viršuje yra ištraukiamos rankenos, leidžiančios ištraukti maišą vertikalioje padėtyje. Kabinos krepšius lengviau nešiotis ir traukti bet kur.

3. Ryanair Travel Cabin Bag:

Ryanair kelioninis salono krepšys

Kai kurios oro linijų bendrovės turi savo rankinio bagažo specifikaciją. Šis salono krepšys yra tobulas ir patvirtintas „Ryanair“ oro linijų bendrovių ir gali būti vežamas be jokių apribojimų. Krepšys yra tokio dydžio, kokį nurodė oro linijos 35*20*20, ir šie krepšiai idealiai tinka kaip salono krepšiai.

4. „Spinner Wheels“ vežimėlio kabinos krepšys:

„Spinner Wheels“ vežimėlio kabinos krepšys

Krepšys yra labai tvarkingas ir lygus kiekviename kampe. Krepšio apačioje yra keturi sukamieji ratai ir maža reguliuojama rankena, skirta krepšiui nešioti. Šio tipo salono krepšiai yra įvairių spalvų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų komforto zoną.

5. Patch Work Style Cabin Bags moterims:

Patch Work stiliaus salono krepšiai moterims

Čia ateina mielas ir gražiai atrodantis kabinos darbas. Krepšys pagamintas iš audinio ir ant jo yra nuostabus kratinys. Krepšį galima lengvai nešiotis kaip salono krepšį. Šis krepšys nespaudžia jūsų kišenių labai aukštai, todėl galite turėti gerą spalvingą šių maišelių kolekciją.

6. Maži bagažo krepšiai su ratais:

Maži bagažo krepšiai su ratukais

Šie salono krepšiai yra nedideli ir gali būti lengvai nešiojami kaip salono krepšys. Krepšys turi keletą mažų paminkštintų kišenių priekyje, kuriose taip pat galite laikyti nešiojamąjį kompiuterį. Krepšys turi nešiojamą rankeną ir ratus, todėl oro uostuose lengviau traukti.

7. Lengvas ratų kabinos krepšys:

Lengvo svorio ratų kabinos krepšys

Kadangi dabar oro linijų bendrovės turi griežtas bagažo taisykles, šis rankinis krepšys yra pagamintas iš labai lengvos medžiagos. Leidžia nešiotis tiek, kiek norite, nes krepšys sveria nežymiai. Šie krepšiai yra tobulas ir idealus krepšys, kurį galima nešiotis keliaujant.

8. Odinis salono kelioninis krepšys:

Odinis salono kelioninis krepšys

Šis salono krepšys pagamintas iš odos. Krepšys turi nedidelę kamerą ir gilias kišenes šonuose. Jis turi mažas paminkštintas rankenas, kaip gerai ilgas dirželis krepšiui nešioti. Šio tipo salono krepšiai yra patvarūs ir tarnauja ilgiau.

9. Didelis kelioninis salono krepšys:

Didelis kelioninis salono krepšys

Pagal oro linijų taisykles šis rankinis krepšys yra idealus. Krepšys turi gilią priekinę kišenę, leidžiančią laikyti papildomą bagažą. Dėl spalvų derinio ir stilingos metalinės įrangos krepšys atrodo labai stilingai ir skiriasi nuo kitų maišelių.

Kabina turėtų būti nepriekaištingai suprojektuota ir joje turėtų būti didžiulė erdvė daiktams laikyti kelionėje. Jis turėtų būti lengvas ir lengvai atskirti nuo kitų maišų pagal spalvą ar dizainą, kad būtų galima lengvai atsekti. Krepšys turi tikti jūsų kelionei ir lengvai nešiotis, kur tik norite, nebijodami, kad kas nors nepavyks. Taigi rinkitės krepšį pagal savo kelionės poreikius.