Kalbant apie moterų trauką, vienas iš pagrindinių vaidmenų yra jos krūtų dydis ir forma. Nesvarbu, ar sutinkame, ar ne, moterų krūtys yra pirmas dalykas, patraukiantis vyrų dėmesį. Moteriai labai svarbu turėti tinkamo dydžio ir formos krūtis, kad patrauktų į ją vyrus. Tačiau kiekviena moteris gimsta su skirtingo dydžio sprendimu, o kai kurios iš jų gimsta su tikrai mažu krūties dydžiu, kuris visai neatrodo patrauklus. Tačiau šiame straipsnyje mes išnagrinėsime keletą geriausių ir paprastų patarimų, kaip natūraliai pagerinti krūtų formą namuose.

Paprasti patarimai, kaip natūraliai pagerinti krūties formą namuose

Kaip pagerinti krūtinės formą ir dydį?

Jei esate moteris, kuri nori turėti tobulą krūtinės formą ir dydį, turėsite įdėti tam tikrų pastangų. Šis vadovas padės jums teisinga kryptimi, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą. veiksmingu būdu. Peržiūrėkite pasiūlymus kartu su krūties forma ir dydžiu ir sekite juos:

1. Laikykitės sveikos krūties dietos:

Kartu su krūtų formos gerinimu, gera mityba pagerins ir krūtų sveikatą. Yra keletas maisto produktų kategorijų, kurios yra labai svarbios šiam tikslui pasiekti. Geltoni vaisiai ir daržovės turi beta karotino, kuris padeda krūtų sveikatai ir formai. Be to, linų sėklos, spanguolės, graikiniai riešutai ir daug omega 3 riebiųjų rūgščių turintys maisto produktai yra labai rekomenduojami krūties formai ir dydžiui. Tai labai svarbus ir naudingas patarimas, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą.

2. Priaugti svorio:

Daugeliu atvejų dramatiški yra tie, kurie turi mažesnes krūtis. Jei norite pagerinti formą pagal savo norus, tada vienas geriausių dalykų yra padidinti svorį. Subalansavus kūno svorį, galite turėti didesnes ir patrauklesnes krūtis.

3. Darbas su krūtinės raumenimis:

Krūtinės raumenys yra tie, kurie yra žemiau krūtų. Atlikdami pratimus, kurie stato ir stiprina krūtinės raumenis, iš tikrųjų galite efektyviai pasiekti tinkamą krūties formą. Taip pat jie taps tvirti ir žvalūs kaip papildoma nauda. Krūtinės spaudimai ir atsispaudimai yra svarbiausi, kurių reikia laikytis.

4. Paimkite vaistažolių papildus:

Yra žolelių papildų, kurie yra saugūs kūnui ir padeda padidinti hormonų sekreciją moters kūne, todėl padidėja krūtys. Dozę gali pasiūlyti profesionalus žolininkas, tačiau geriausiai veikiančios žolelės yra ožragė, pankolis ir laukiniai jamsai. Jie turėtų būti vartojami reguliariai, kad po poros savaičių pradėtų matomi rezultatai.

5. Padarykite jiems masažą:

Krūtų masažai yra labai svarbūs ne tik norint pagerinti krūtų formą, bet ir išlaikyti gerą krūtų sveikatą. Masažas padeda pagerinti kraujotaką ir taip pagerina krūtų sveikatą, taip pat padidina jų dydį ir formą. Tai turėtų būti daroma su kiekviena krūtimi 10-15 minučių kiekvieną dieną, naudojant geros kokybės aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių arba kokosų aliejų. Jis būtinai duos jums norimų rezultatų. Krūtų masažas yra vienas iš efektyviausių sprendimų, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą.

6. Dėvėkite tinkamą liemenėlę:

Tie, kurie nori akimirksniu pagerinti krūtų formą, gali dėvėti tinkamo dydžio liemenėlę arba paminkštintą liemenėlę, kad gautų norimą dydį. Tiesą sakant, dvi liemenėles galima dėvėti kartu, kad krūtys atrodytų nepriekaištingai. Tai yra vienas iš būdų, kurie duoda greitų rezultatų ant krūtų. Pakelti liemenėles yra dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, kai reikia padidinti krūtų dydį ir formą.

7. Darbas prie laikysenos:

Kitas momentinis būdas įgyti gerą krūtinės formą yra dirbti laikyseną. Kai vaikščiojate atlošę pečius ir pakėlę galvą, tai tikrai padeda pagerinti žmonių suvokimą apie jūsų krūtis.

8. Krūtų kaukės:

Nereikia nė sakyti, kad iškilus klausimui, kaip pagerinti krūtų dydį, panašiai kaip ir jūsų naudojamoms veido kaukėms, rinkoje taip pat yra krūtų kaukių, kurios padeda stangrinti odą aplink krūtinę. Jie gali būti naudojami du kartus per savaitę norimiems rezultatams.

9. Vitamino E aliejaus ir kiaušinių krūtų kaukė:

Pirmiausia pasigaminkite pastą, kurioje yra jogurto, kiaušinio ir vitamino E, po 1 valgomąjį šaukštą. Dabar tolygiai tepkite pastą ant krūtinės ir nusausinkite. Laikykite pastą maždaug pusvalandį. Po to nuplaukite šaltu vandeniu.

10. Agurkų ir kiaušinių krūtų kaukė:

Šiai kaukei, kuri nurodo, kaip padidinti krūtinę, sumalti agurką ir prie to reikia pridėti sviesto ir kiaušinio trynio. Šis mišinys turi būti laikomas per naktį, geriausia šaldytuve, o kitą rytą tepkite jį ant raumenų. Palikite dar pusvalandžiui ir nuplaukite šaltu vandeniu.

11. Eteriniai aliejai:

Kaip pagerinti krūtų formą naudojant eterinį aliejų? Mes jus ten nuvešime. Na, aliejai, tokie kaip mėtos, morkos, pankolio sėklos ir kiparisas, pasižymi odą stangrinančiomis ir atjauninančiomis savybėmis, kurios padeda sušvelninti jūsų odos elastingumą. Norėdami tai padaryti, turite retkarčiais masažuoti krūtis šiais aliejais visą dieną, ir tai pakankamai gerai tonizuos jūsų odą aplink krūtis. Taip pat nepamirškite naudoti aliejų nedideliais kiekiais, nes jie linkę deginti odą.

12. Venkite dietos:

Sumaišykite ir suderinkite savo maistą ir mankštą, jei norite atsakyti, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą. Niekada nesilaikykite dietos, nes be staigaus svorio sumažėjimo, ji taip pat atpalaiduoja odą aplink krūtų sritį. Dramatiškas svorio netekimas neabejotinai sukels suglebusias krūtis, jei jos bus per trumpą laiką.

13. Pasirinkite ledo kompresą:

Ledas puikiai padeda jūsų odai atgauti tvirtesnę formą. Norėdami tai padaryti, turite paimti kelis kubelius ir juos sutraiškyti. Įdėkite į audinį ir sukamaisiais judesiais masažuokite krūtis. Taip pat kurį laiką masažuokite tik todėl, kad per ilgas ledo poveikis gali pakenkti kraujagyslėms ir audiniams.

14. Netikras tobulumas:

Jei nusileidžianti iškirptė jums tinka maždaug dieną ir norite kuo daugiau išnaudoti, štai kaip makiažo pagalba galite padidinti krūtinės dydį. Pirmiausia dėvėkite mėgstamą liemenėlę, pageidautina atsigulusią. Tada aplink skilimą įtrinkite dulkėtą matinį bronzanto atspalvį. Atsiradus kontūriniams rinkiniams, jūsų užduotis sukurti pilnesnės krūties iliuziją neturėtų būti per sunki.

15. Mesti rūkyti:

Jums nereikia priminti, kaip rūkymas laikui bėgant padidina suglebusią krūtį, išskyrus įprastas ligas. Taigi, nedelsdami mesti rūkyti, jei pastebite, kad jūsų krūtys praranda savo formą, ir greitai rasite norimų rezultatų naudodami kitas čia nurodytas priemones..

16. Užtepkite apsaugos nuo saulės:

Jūs buvote įspėti apie odos vėžį, tačiau negalėjote rūpintis mažiau. Tačiau norėdami natūraliai pagerinti krūtų formą ir išvengti priešlaikinio senėjimo, visada naudokite apsaugą nuo UVA ir UVB. Geriausias pasirinkimas jums yra PA ++ ir SPF 30, atskirai veikiantys kaip dviejų ultravioletinių spindulių skydai.

Taigi, dabar, kai žinote viską, ką turite padaryti, kad jūsų krūtys natūraliai ilgai būtų pilnesnės ir formos, žinote, ką apsipirkti kitą kartą išsiųsdami maisto prekių sąrašą. Jei turite kokių nors rūpesčių ar abejonių, kaip pagerinti krūtų formą, rašykite mums. Mes suteiksime jums rūpimą informaciją.

Kaip pagerinti krūtinės formą ir formą