Sonunda saç kesme gününün gelmesi her zaman korkunç bir sahnedir. Uzun yeleyi uzatmak için çekilen acının artık olmayacağını bilmek gerçekten üzücü bir duygu. Yıllar oldu aynı tarzda spor yapıp sadece saçlarını uzatıyorsun ve şimdi trendler seni uyandırdı ve saçına daha çok yakışacak yeni bir tarza yönelmek istiyorsun..

kısa düz saçlar için saç modelleri

Kısa saç için karar verildi ve işte yeni saçınıza sahip olduğunuzda iyi bir şekilde kullanabileceğiniz birkaç stilden bazıları..

Düz Saçlar İçin En İyi Kısa Saç Modelleri:

1. Şık Yan Bob:

kısa düz saçlar için saç modelleri1

Köşeli veya kalp şeklinde bir yüzünüz varsa, süper kısa ve güzel, şık yan bob size tam olarak uyacaktır. Tek yapmanız gereken, bobunuzu ön tarafla aynı hizada kesmek ve ardından yana doğru bölmek. Ön tarafta küçük bir ön kilit kullanabilir ve görünümü tamamlamak için her zaman saçınızın püskürtüldüğünden ve düz kaldığından emin olabilirsiniz..

2. Şelale Örgüsü:

kısa düz saçlar için saç modelleri2

Bu süper sevimli bobunla zaten bir şeyler yapman gerektiğine göre, neden şelale örgüsünü denemiyorsun? Bu, resmi olmayan etkinliklerinizin yanı sıra okul günleri için de kullanılabilecek temiz ve net bir fikir. Bir arkadaşınızın doğum günü partisini düşünün ve bu süper havalı saçı yaptığınızı düşünün. Kilidin bir tarafından başlayın ve onları geri getirin.

3. Dengesiz Bob:

kısa düz saçlar için saç modelleri3

Bir başka modaya uygun şekilde orantısız bob, arkadaki bobun tek bir düz çizgide hizalandığı asimetrik bob olarak adlandırılır, ancak ön tarafta, başın bir kısmından sadece bir kilit biraz daha büyüktür ve düz bir V şeklinde kesilir. şekil. Daha sonra saç büyümesiyle, kilit görünüşe göre ayarlanabilir, ancak şimdilik neden bir değişiklik için asimetrik saç kesimi yapmıyorsunuz?.

4. Pixie Aşırı Yükü:

kısa düz saçlar için saç modelleri4

Kısa saç, sezonun yeni boyutu ve sonuna kadar gidiyorsanız, bu modaya uygun peri kesimini de tercih edebilirsiniz. Genellikle peri kesimleri daha belirgin bir şekilde kısa ve traşlıdır ve buradaki bu, yüze gevşek bir şekilde düşen bir yan kilit ile peri kesiminin yeni bir modifikasyonudur..

5. Orta Ayrılık:

kısa düz saçlar için saç modelleri5

Kitap kulübü arkadaşlarınızla bir yaz günü gezmeye giden meşgul bir anneyseniz, kendinizi kusursuz ve modaya uygun göstermenin bu saç modeli dışında daha iyi bir yolu yoktur. Saç stili bir kez daha bob ama bu, orta kısımdan ayrılan alnınıza kadar düşen küçük bukleler ile kıvrılmış ve altına yuvarlanmış..

6. Back Pin up’ları:

kısa düz saçlar için saç modelleri6

Kısa bir saç ile birçok yeni stil, sadece bobby pinleri kullanılarak uygulanabilir. Önden kilitlerin tamamen geri çekildiği ve daha sonra bobin pimleri kullanılarak sıkıca sabitlendiği klasik bir örnek. Arkadaki saçlar basit bir zikzak oluşturacak ve taç için alay kullanabilirsiniz..

7. Aşağı Yuvarlanma:

kısa düz saçlar için saç modelleri7

Gerçekten rulo altı saçlara gidiyorsanız, uzun ve kısa saçlarla da yapabilirsiniz. Bu, saç altı kolayı tercih edebileceğiniz sıcak yaz günleri için mükemmel bir saç. Bukle maşası kullanın veya saçınızı yana çekip örün. Ardından örgüyü sonuna kadar çekin ve pimlerle sabitleyin.

8. Ön Örgü:

kısa düz saçlar için saç modelleri8

Bu, kilitlerle kaplanmış ön taraftaki basit örgü size yardımcı olabileceği zaman, günlük bobunuzun bir varyasyonudur..

9. Fransız Bob:

kısa düz saçlar için saç modelleri9

Ön kısım için Fransız patlamaları, dağınık bir bob görünümü için mükemmeldir. yatak başı görünümünü korumak için saç spreyi kullanın.