Keletas dalykų daro mergaitę laimingesnę nei turėti savo auksines kulkšnis, o jei norite paįvairinti savo dieną, padovanosite jai stilingų auksinių kulkšnių. Šioje planetoje nėra nė vieno, kuris neprieštarautų aplinkiniams atrodyti patraukliai ir gerai apsirengęs.

Būtent tai skatina moteris nešioti kitokio tipo papuošalus, kurie pabrėžia jų išvaizdą. Kulkšnys gavo tokį pavadinimą dėl to, kad dėvima aplink kulkšnį. Nesvarbu, kur einate ir ką dėvite, jei jūsų kulkšnys rodo, visiškai tinkama dėvėti ir kulkšnis. Šiais laikais Indijoje taip pat yra auksinių kulkšnių su skirtingais modeliais ir taip pat gali būti pridedami pakabukai. Iš tiesų, kulkšnis jūsų formaliai išvaizdai suteiks tam tikro elegancijos, ypač jei ji pagaminta iš aukso.

Įvairūs moterų aukso kulkšnių modeliai:

Naudojant šį straipsnį, yra įvairių variantų, kaip pasirinkti savo unikalų auksinių kulkšnių dizainą.

1. Aukso karoliukų grandinėlė:

Aukso karoliukų grandinėlė

Viliojanti aukso karoliukų grandininė kulkšnis su karoliukais pabrėžia mados pojūtį. Ši kulkšnis papuošta mažyčiais minkštais mėlynais karoliukais su auksine kulkšnies grandine, tarp mėlynų karoliukų ir mažų auksinių karoliukų, kurie suteikia stulbinančią, tačiau elegantišką ir paprastą išvaizdą. Šios kulkšnies tekstūra tinka bet kokiems renginiams, kurie suteikia vėsią išvaizdą.

2. „Bell Designed Anklet Made Of Gold“:

„Bell Designed Anklet“ pagaminta iš aukso

Ši kulkšnis pagaminta iš auksinių, koralinių pusiau brangakmenių karoliukų, žalvario varpų ir žalvario karoliukų, austi kartu su tamsiai ruda vaško virvele, suteikiančia tradicinę išvaizdą ir patogumą dėvėti. Tai pritaikytas dizainas ir tobula kulkšnis jūsų kasdieniam naudojimui. Šiuos kulkšnių modelius plačiai naudoja merginos ir įvairaus amžiaus moterys.

3. Basų kulkšnių dizainas auksu:

Barefoot Anklet Design of Gold

Šiais laikais auksinės kulkšnys naudojamos papuošti pėdas. Jie yra gražiai suprojektuoti su mažais pakabukais, karoliukais ir įvairiais simboliais, tokiais kaip gyvūnai, gėlės ir širdys. Kartais kulkšneliai įteikiami ypatingiems draugams, simbolizuojantiems jų draugystę. Šios kulkšnys yra susijusios su auksiniais ir mažais juodais karoliukais ir gali turėti basų kojų modelį, kuris dažniausiai naudojamas vestuvių ceremonijoms.

4. Širdies suprojektuota kulkšnis:

Širdies sukurta kulkšnis

Vienas iš pagrindinių auksinių papuošalų iš kulkšnių nešiojimo privalumų yra tai, kad jie tikrai atrodo labai seksualiai ir gerai. Tai leis jums jaustis geriausiai, pridedant kibirkštį prie bet kokios jūsų aprangos. Širdies suprojektuota kulkšnis yra sudaryta iš mažo širdies formos dolerio kulkšnies centre, kuris suteikia paprastą išvaizdą.

5. Piktų akių kulkšnys su žavinga auksine grandine:

Piktų akių kulkšneliai su žavinga auksine grandine

Ši nuostabi blogos akies kulkšnis yra smulkiai pagaminta iš auksinės grandinėlės, kurioje yra dvi sluoksnių grandinės. Vienoje iš grandinių buvo mėlynas akmuo, o kitoje – mėlynų kristalų blogų akių karoliukai. Pikta akis yra labai šlifuota, kad suteiktų blizgesį. Blogos akys, šviesiai mėlynos spalvos, suteikia elegantišką ir paprastą išvaizdą.

6. Auksinių monetų kulkšnys:

Auksinių monetų kulkšnys

Paauksuotos kulkšnys yra tokios gražios ir subtilios, nes jas sudaro daugybė auksinių monetų kulkšnių grandinėje. Senovėje žmonės tikėjosi, kad dėvėdami tokio tipo auksines monetas savo kulkšnyse, jie jausis palankiai. Indijos aukso kulkšnys, palyginti su kitu dizainu, suteikia tradicinę išvaizdą.

7. Gėlių dizaino aukso kulkšnis:

Gėlių dizaino auksinė kulkšnis

„Blossom“ sukurta kulkšnis suprojektuota su septyniais vyšnių žiedais ir buvo siejama su paryškinta auksine medžiaga, suteikiančia paprastą ir mieliausią jūsų kulkšnies išvaizdą. Galite dėvėti tokio tipo kulkšnis, nes jis suteikia vėsią išvaizdą, kuri yra susijusi su plonesne grandine.

8. Rankų darbo aukso kulkšnis:

Rankų darbo auksinė kulkšnis

Rankų darbo auksinės kulkšnelės yra pagamintos rankiniu būdu, meistriškai ir sudėtingai, bet tobulai. Gražus šių rankų darbo auksinių kulkšnių rinkinys pagamintas iš mišrios aukso medžiagos, dekoruotas baltais akmenimis ir jame yra nedideli varpeliai. Tai nešiojantiems žmonėms suteikia gyvenimo pusiausvyrą, pasitikėjimą savimi ir gerą sveikatą, sėkmę, ramybę.

9. Aukso-turkio kulkšnis:

Auksinė-turkio spalvos kulkšnis

Aukso-turkio spalvos kulkšnis, suprojektuotas su auksine plokštele ir paryškintas švelniai mėlynais turkio spalvos karoliukais, turi dvi sluoksnių grandines, mažus kelis karoliukus, kurie suteikia neįtikėtinumo ir kibirkšties. Jis gali būti tobulas bet kuriuo metu bet kur ir tinka visiems drabužiams, kurie suteikia jums tradicinę ir palankią išvaizdą.

10. Korpuso dekoruota auksinė kulkšnis:

„Shell“ dekoruota auksinė kulkšnis

Ankstesniais laikais kriauklių kulkšnys buvo dėvimos kaip apsauga nuo gyvybės pavojų arba kaip rango statuso ženklas. Šiais laikais merginoms labiau patinka dėvėti tokio tipo lukštais sukurtas kulkšnis savo kulkšnyse, nes tai suteikia paprastą ir gražiausią įvairaus amžiaus moterų išvaizdą.

11. Pradinė aukso dizaino kulkšnis:

Pradinė aukso dizaino kulkšnis

Auksinis kulkšnies dizainas yra įvairių formų ir stilių mergaitėms, taip pat gali būti labiau dėvimas visų amžiaus moterų. Auksinės kulkšnelės puikiai atrodo, kai dėvimos su brangenybėmis ir pridedamos papildomos pakabos. Šios pradinės kulkšnys gali būti pagamintos iš plonos auksinės grandinėlės ir prie kulkšnių galite pridėti savo ir mylimojo inicialus.

12. Auksas su perlų kulkšnimi:

Auksas su perlų kulkšnimi

Auksinio dizaino kulkšnys yra geriausias būdas tiems, kurie apsimeta, kad parodo juos kaip aukščiausios klasės ir mėgsta prabangą, kad tai parodytų neatsitraukę kaip pompastiški. Tai būdas nešioti žemiau kelių ir tik įdomi akis tikrai pastebės jo grožį ir vertę. Šios auksinės kulkšnys yra nudažytos mažais perlais ir siejamos su laimingu žavesiu. Ši rankų darbo kulkšnis suteiks nepakartojamą išvaizdą.

13. Dailios auksinės kulkšnies:

Daili auksinė kulkšnis

Dėvėdami kulkšnis, jūs puikiai atrodysite, o tai tikrai padės jums atrodyti geriausiai kiekvieną dieną. Ši nuostabi auksinė kulkšnis buvo papuošta mažais karoliukais kulkšnių grandinės centre, ir ši nuostabi auksinė grandinėlė puikiai tinka jūsų kulkšnims, tinkanti visoms progoms.

14. Tradicinis aukso kulkšnies dizainas:

Tradicinis aukso kulkšnies dizainas

Kiekviena moteris įsimylės tokias tradicines kulkšnis, kurias galima dėvėti vestuvių ceremonijų ir kitų funkcijų metu. Tai nuostabus rankų darbo gaminys iš aukso medžiagos ir tikrai nustebins nuotaką, kuri laukia to ypatingo „wow“ aksesuaro savo vestuvėms. Tai suteikia tradicinę ir unikalią išvaizdą iš kitų dizainų.

15. Auksas su nefrito dizainu:

Auksas su nefrito dizainu

Ši auksinė kulkšnis, pagaminta iš nefrito žvyro su aukštos kokybės permatoma linija ir nefritais, suteikia kulkšnims nuostabią išvaizdą. Tarp karoliukų yra mažų gėlių, kurios suteikia šiuolaikišką kulkšnių išvaizdą. Jei ieškote modernios ir elegantiškos kulkšnies, su šia auksine nefrito kulkšnele bus puikus pasirinkimas, atitinkantis jūsų skonį.

Šiais laikais siūlomi įvairūs auksinių kulkšnių dizainai, tinkantys visiems jūsų drabužiams – nuo kasdienio iki oficialaus, kad atitiktų žmogaus aprangą. Netoliese yra įvairių būdų, kaip dėvėti kulkšnį. Dėvėti auksinę kulkšnį nėra įžeidžianti, tačiau ji suteikia daugiau grožio savo originalumui ir madai. Kai kurios moterys savo darbo vietoje dėvėtų paprastas auksines kulkšnis, o didesnes – kasdieniam naudojimui ar ypatingoms akimirkoms. Naudodami šį modernų ir kultūringą aukso kulkšnių dizainą, kuris neabejotinai suteiks jums geriausią idėją savo kulkšnims.