Tanga külotları, tangadan daha fazla ve bikiniden daha az kapatıcılık sağlayan Avrupa tarzı külotlardır. Bu tarz hem seksi hem de rahat olduğu için kadınlar tarafından çok sevilmesini sağlıyor..

Trendde Artan En İyi ve En Seksi Kadın Tanga Külotları:

Tanga külot stilinizi aşağıda listelenenlerden seçebilirsiniz.,

1. Dantel Tanga Külot:

Dantel Tanga Külot

Dantelden yapılmış bu süper seksi külotları deneyin. Beyaz dantelli tanga külot mükemmel uyum sağlar ve çarpıcı görünmenizi sağlar. Bunu özel gününüzde giymeyi seçin ve içeriden seksi hissedeceksiniz..

2. Brezilya Tanga Külotu:

Brezilya Tanga Külot

Lazer kesim ile yapılan bu Brezilya tanga tarzı külotlara göz atın. Külot kesintisiz bir görünüme sahiptir ve çeşitli renklerde gelir. Bunları altılı paket veya tek parça olarak satın almayı tercih edebilirsiniz. Bunlar çok rahat ve günlük kullanım için harika.

3. Dantel Geri Tanga Külot:

Dantel Sırtlı Tanga Külot

En iyi tanga külot stillerinden biri dantel sırttır. Burada külotun önü pamuklu ve arkası dantelli. Bu zıt renkte de olabilir. Bu külotlar çok seksi ve günlük giyilenlerden bir değişiklik.

4. Baskılı Tanga Külot:

Baskılı Tanga Külot

Mevcut dantel ve katı külotlardan bir değişiklik olarak baskılı külotlara gidebilirsiniz. Bu kadın tanga külotları cesur ve güzel ve baskıları da harika. Bu ürünlerin geniş yelpazesine göz atın ve ardından en sevdiğiniz ürünü seçin.

5. Şık Tanga Külotları:

Şık Tanga Külot

Daha seksi bir şey ister misin? Zengin saten malzemeye ve dantel kenarlara sahip saten külotları seçin. Külot, cilde karşı harika hissettiren yumuşak satenden yapılmıştır. Külotun da cildi kesmeyen yumuşak dantel kenarları vardır..

6. Hipster Tanga Külotları:

Hipster Tanga Külot

Büyük beden bir kadınsanız, zarif bir dantel malzemeyle gelen bu süper seksi hipster büyük beden tanga külotları seçebilirsiniz. Külot çok rahat ve giymek kolaydır. Bunlar kesinlikle sizi seksi ve çekici hissettirecek.

7. Tanga Seti:

Tanga Seti

Bir sonraki kıyafetiniz için eşleşen bir sutyen ile tanga kesimli külot seçin. Bu takım aynı malzeme ve baskıda külot ve sütyenden oluşmaktadır. Mevcut farklı baskılar ve renkler arasından seçim yapın.

8. Dikişsiz Tanga Külot:

Dikişsiz Tanga Külot

Kendinize çeşitli tonlarda bu günlük külot tanga stilinden birkaç tane alın. Bu külotlar dikişsizdir ve bu nedenle dar giysiler giydiğinizde herhangi bir külot çizgisi göstermez. Dikişsiz külotlar da elastik olduğu için çok rahattır.

9. Beyaz Tanga Külot:

beyaz tanga külot

Bu sevimli beyaz tanga külotları başka bir harika satın almadır. Sırtı dantelli veya tam dantelli külotlardan birini seçin. Bu külotun önünde aynı zamanda seksi görünen sevimli bir fiyonk var. Günlük giyiminiz veya herhangi bir özel gün için bu güzelliklerden bir çift alın..

Tanga tarzı külotlar birçok kadının beğendiği rahat bir giyim ürünüdür. Stil dantel ve saten ve hatta pamuklu malzemeye sahiptir. Bu tarz tanga külotları seksi bir görünümle karşımıza çıkıyor; bu desenden bir bedende küçükten büyüğe alacaksınız. Bu külotları yıkamak için soğuk su kullanmanız gerekir, bu külotları asla ısı kullanarak kurutmamalısınız. Bu külot tarzında doğal alacağınız kumaş. Düzenli kullanım için kot pantolonlarınızla birlikte kullanabilirsiniz, bu külotları mayolarınız olarak da deneyebilirsiniz. Bunların her biri külotu çok rahat ve konforlu hale getirir..