Bayan külotu birçok kumaşta gelir ve bunlardan biri İpek Külot. İpek külot dokunmak ve hissetmek için en yumuşaktır. İpek kumaş, pürüzsüz ve yumuşak hissetmenizi sağlama avantajına sahiptir. Cilt ile kolayca uyum sağlar. Nefes alabilen bir malzemedir. Vücut şeklinizle kolayca kalıplanır. Ne kadar zor kullanırsanız kullanın, yırtılmaz. İpek külotun temel avantajı, yıkandıktan sonra kısa sürede kurumasıdır. Kullanıcıya rahatlatıcı bir deneyim yaşatır.

Kadınlar için İpek Külot:

Farklı modellerle ipek külotlu kadınlara bir göz atalım..

1. Kadın İpek Külot:

Kadın İpek Külot

Bu beyaz ipek külot, kadınların günlük olarak sahip olması için iyidir. Külot üzerinde çiçek çalışması ile güzel tasarlanmış. Kadınlara korunmuş bir his veren tüm kalça bölümünü kaplar. Kadınlar tozluk, şalvar veya Saree altına giyebilir.

2. Siyah İpek Külot:

siyah ipek külot

Bu son derece güzel siyah renkli ipek külot. İnce kemer ile oyulmuş güzel nakış işçiliğine sahiptir. Tüm kalçaları kapsamaz. Siyah külotla cildimiz bile daha beyaz görünür. Yumuşacık izmaritleri gösterir.

3. Düğün Gecesi için İpek Külot:

Düğün Gecesi için İpek Külot

Siyah ve kırmızı renk kombinasyonlu külottur. Beyazımsı pelvik bölgenin görüleceği siyah renk ağ çalışması yapılır. Arkada, her iki tümsek de açık olan sadece bir ince ip var. Hanımlar, düğün gecesi boyunca bu tür bir desen seçiyorlar..

4. İpek Tek Kullanımlık Külot:

İpek Tek Kullanımlık Külot

Bu külot bayanlar tarafından bir kez kullanıldığı için tek kullanımlık külot olarak bilinir. Bayanlar adet döneminde ve hamilelik döneminde de kullanırlar. Kullanıldıktan sonra, bu külot atılmalıdır. Bayanlar yüzerken de kullanabilir.

5. Pembe İpek Külot:

Pembe İpek Külot

Kocaman izmaritleri gösteren sıcak pembe renkli ipek külottur. Görünür popo çizgisi ile şeffaftır. İnce örgü ip modeli pembe renk ile yapılır. Ön taraf ipek kumaşla kaplıdır. Göze de zevk verir. Bayanların cesur karakterini tasvir ediyor.

6. İnce İpek Külot:

ince ipek külot

Mavi renkli çekici bir külottur. Genital bölgede çok ince bir kasık vardır. Ayrıca vücudun tüm alt kısmı burada görülebilir. Erkeklerin bu tür bir desen için özel bir çekiciliği vardır. Bikini sutyeni ile kombinleyebilirsiniz. Bayanlar güneş banyosu sırasında kumsalda giyebilir.

7. Lüks İpek Külot:

Lüks İpek Külot

Özellikle siyah renkli düşük belli tasarım ipek külottur. Tanga deseni denir. Göbek bölgesinin altına giyilmelidir. Bayanlarda çekici görünüyor. Bu son derece güzel bir külot. Bu külot tasarımı, erkeğin ruh halini kapalı ruh halinden romantik hale getirebilir..

8. Fırfırlı İpek Külot:

Fırfırlı İpek Külot

İpek külotlarda yeni tasarım. Beyaz ve pembe renkli çift dantel ile iliştirilmiş güzel fırfırlar vardır. Karnınıza mükemmel bir şekil verir. Özellikle kalçaları kaplayan danteller gerçekten sıra dışı bir tasarım. Resim kadar güzel. Duyularınızı memnun eder.

9. Hayvan Baskılı İpek Külot:

Hayvan Baskılı İpek Külot

Bu ipek külotta leopar deseni basılmıştır. Sıradan bir tasarım değil özeldir. Olağanüstü bir külot parçası. Belirli bir karakteri belirtir. Leopardan başka, aslan ve başka herhangi bir baskı da olabilir. Bayanların cesur ve cüretkar karakterini tanımlar..

Silk Bayan Külot, birçok tasarım ve rengi bünyesinde barındırmaktadır. İçinde kullanılan yüksek kaliteli kumaşa sahiptir. Bazıları pamuktan sonra sadece ipek külot giymeyi tercih etti. Sakin ve dingin bir ruh hali vermede faydası vardır. Ayrıca Sütyen ve Külot setinde gelir. Her ikisi de renk ve tasarım açısından birbiriyle uyumludur. Mükemmel bir iç giyim, güven seviyenizi artırmanıza yardımcı olur. Bu nedenle iyi ve düzgün bir ipek külota sahip olmak gerekir..