Platin Küpe, oldukça hafif olması ve istediğiniz her türlü kıyafet üzerine kombinlenebilmesi nedeniyle kadınların en çok talep ettiği takılardan biridir. Bu tür küpeler genç kızlar, orta yaşlı kadınlar için mükemmeldir ve göz kamaştırıcı ve diva bir görünüm verir. Platin küpeler her zaman modaya uygun ve modaya uygun görünür ve modası asla geçmeyen her daim yeşil bir süsdür..

platin küpeler

Görüntülü Platin Küpe Tasarımları:

Bu küpelerin büyüleyici tasarımları egzotiktir ve her türlü durum için bile mükemmeldir. En iyi 15 platin küpe tasarımına bir göz atalım:

1. Köpüklü Whorl Platin Küpeler:

Köpüklü Whorl Platin Küpe

Whorl, çiçek veya yaprak gibi herhangi bir şeklin veya bir bobin şeklinde herhangi bir şeyin dairesel düzenlemeleridir. Bu platin küpe çok sanatsal bir şekilde güzel bir şekle sahiptir ve bu nedenle benzersiz görünmesini sağlar. Küpelerin üst kenarında ışıltılı küçük elmaslar kabartmalı ve asil görünmesini sağlıyor. Boyutu küçüktür ancak giyildiğinde muhteşem görünür ve sizi modaya uygun ve modaya uygun gösterir.

2. 18k Altın Yıldız Şekilli Oksitlenmiş Şampanya Rengi Platin Küpeler:

18 Ayar Altın Yıldız Şekilli Oksit Şampanya Rengi Platin Küpe

Platin küpeler oksitlenmiş formda da mevcuttur. İşte size eşsiz ve özel bir küpe parçası. Bu küpe 18 ayar altından yapılmıştır ve küpenin arasında, içinden ay görülebilen bir yıldız şekli tasarlanmıştır. Ayın rengi şampanyadır, bu küpenin tüm konsepti şaşırtıcı ve muhteşemdir. Bu tür küpeler gençlerde veya kolaj yapan kızlarda havalı görünür, böylece onlara havalı bir görünüm verir..

3. Küme Düğüm Platin Elmas Saplama Küpeler:

Küme Düğüm Platin Elmas Vidali Küpeler

Elmaslar her zaman klas ve asil görünür ve hayatın her alanında tereddüt etmeden giyilebilir. Bu küpenin tüm kenarlarında küme düğümleri stili vardır, bu da onu çarpıcı ve diğerlerinden farklı kılar. Bu tür küpeler, ofis giyimi olarak giymek için mükemmeldir ve günlük olarak da korkmadan takılabilir..

4. Basit Yaprak Şekilli Platin Küpeler:

Sade Yaprak Platin Küpe

Yaprak doğa ile ilişkilendirilir ve bir kadının özelliği olan yaşamı ve beslenmeyi sembolize eder. Kadın veya kadınlar benzer özellikleri ilişkilendirdiğinden ve bu tür basit ama zarif platin küpeler muhteşem ve çarpıcı görünür..

5. Kanal Seti Pırlantalı Platin Küpeler:

Kanal Set Pırlantalı Platin Küpe

Bu güzel şekilli platin küpelerde pırlantaların çivilenme şekli, pırlantaların kanal ayarı olarak adlandırılır. Küpeler çok sanatsal bir şekilde şekillendirilmiş ve mükemmel ya da herhangi bir grup ve durum. Herkes bu güzel küpeleri şık bir şekilde taşıyabilir ve başkaları üzerinde bir etki yaratabilir ve güzel ve çekici görünebilir..

6. Oval Şekilli Pırlanta Platin Halka Küpeler:

Oval Şekilli Pırlanta Platin Halka Küpe

Platin halka küpeler çok yaygın ve modadır ve birçok şekil ve boyutta bulunur. Bu küpe oval şeklindedir ve birçok kadın günlük olarak takmayı sever. Bu halka oval şekilli platin küpeler, üzerinde göz kamaştırıcı elmaslar çivili olduğu için dikkat çekici görünüyor. Küpeler güzel bir ofis kıyafeti olarak giyilebilir ve gençlerde de havalı görünür..

7. Kızlar için Kalp Şeklinde Platin Küpeler:

Kız Çocuk Kalp Şeklinde Platin Küpe

İşte genç kızlar için şık platin küpeler. Küpeler, yukarıdan aşağıya çok benzersiz bir şekilde düşen bir dizi kalp şeklinde askılara sahiptir. Bu tip küpeler sizi havalı ve trendy gösterir ve tercih ettiğiniz her türlü kıyafetle kombinlenebilir..

8. Çok Damla Platin Küpeler:

Çok Damla Platin Küpe

Uzun bir küpe, görünümünüze uzun bir görünüm kazandırır. Bu platin küpe, çok güzel ve sanatsal bir şekilde asılmış yıldız motiflerinin katmanlarına sahiptir. Bu tür küpeler, akşam veya herhangi bir havalı partide giyildiğinde mükemmeldir. Size göz kamaştırıcı bir görünüm verir ve partiden bahsetmenizi sağlar.

9. Basit Platin Vidalı Küpeler:

Basit Platin Vidalı Küpeler

Bazı kadınlar basit küpeler takmayı tercih eder, bu yüzden bu küpe onlar için mükemmel. Bu tür küpeler basit ama zarif ve şık görünüyor. Küpeler her yaşta kadın tarafından takılabilir ve her duruma uygun.

10. Erkek Çapraz Şekilli Halka Platin Küpeler:

Çapraz Halkalı Platin Erkek Küpe

Erkekler görünüşleri konusunda çok titizdir ve kişiliklerine uygun olan şeyleri giyerler. Platin küpeler, onları gösterişli yapanlardır. Bu küpede küçük bir haç şekli kabartmalıdır, böylece bu halka küpeye özel bir görünüm kazandırır..

11. Gençler için Oksitlenmiş Çift Damla Platin Küpeler:

Gençler İçin Oksitlenmiş Çift Damla Platin Küpeler

Platin küpeler ayrıca oksitlenmiş formda da mevcuttur; paslı görünüm fantastik ve güzel görünmesini sağlar. Bu tür küpeler çok şık görünüyor ve kişinin kişiliğine benziyor ve çekici geliyor. Bu küpeler kot pantolon ve t-shirt ile taşındığında harika görünüyor ve akşamın şık görünmesini sağlıyor..

12. İncili Göz Kamaştırıcı Antik Platin Jhumka:

İncili Göz Kamaştırıcı Antik Platin Jhumka

Jhumka’lar çok geleneksel küpelerdir ve onlarca yıldan beri giyilir. Bir kadının görünümünü iyileştirir ve daha çekici ve güzel görünmesini sağlar. Jhumkas, etnik giyimle giyildiğinde çok harika görünüyor. Bu platin küpede elmaslar her tarafa çivili ve aşağı doğru parlayan inciler asılarak ilahi ve muhteşem görünmesini sağlıyor.

13. Gelin Platin Küpeler:

Gelin Platin Küpe

Her kadın için düğün günü, hayatının yeni bir yolculuğuna başlayacağı için en önemli gündür, bu nedenle diva ve hatta diğerlerinden ayrıcalıklı olmak ister. Platin ve pırlantalı uzun küpeler, onun doğum günü için mükemmel bir eşleşme..

14. Renkli Gözyaşı Damlası Platin Küpeler:

Renkli Gözyaşı Platin Küpe

Gözyaşı platin küpeler en çok süs çeşididir ancak çok özel ve diğerlerinden farklıdır. Bu platin küpeler, asılı renkli kristallere sahiptir, bu nedenle genç kızlar için en heyecan verici ve güzel küpelerdir. Taşıması çok kolaydır ve çeşitli tasarım ve desenlerde mevcuttur..

15. Çocuklar İçin Kelebek Şekilli Platin Küpeler:

Kelebek Şekilli Platin Küpe Çocuk

Küpelerin sonuncusu ama en popüler şekli, küçük çocuklar için bu kelebek şeklindeki platin küpeler. Yaşlılar kendi moda ve tarzlarıyla hava atarken, o zaman neden çocuklar geride kalsın? Kelebek bir yerden bir yere akın ettiğinden ve çok masum olduğundan, çocuklar da aynı karakterdedir. Böylece küçük, güzel ve özel küpeler, onların küçük kulaklarına çok yakışıyor..

Platin süsler ve mücevherler çok sade ama ışıltılı ve egzotik bir görünüme sahip. Küpeler şık bir görünüme sahiptir ve kişinin havalı ve modaya uygun görünmesini sağlar. Bu tür küpeler, her yaş grubundan hem erkek hem de kadın tarafından giyilir. Küpeler çok dikkat çekicidir ve başkalarının dikkatini kolayca çekebilir, böylece sizi bir cazibe merkezi haline getirir. Artık küpeleri tarzınıza ve zevkinize göre seçebilir ve modayı sergileyebilir ve arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın önünde bir izlenim yaratabilirsiniz..