Güzel Pakistan tarzı kurtiler, tüm durumlar için en iyisidir. Pamuk, krep, sentetik vb. gibi birçok farklı malzemede mevcutturlar. Güzel uzun kurtalar çok moda ve güzeldir. Kurtiler üzerindeki güzel çiçek baskıları güzelliğe katkıda bulunur.

2019 İçin En İyi ve En Yeni Pakistanlı Kurtiler:

İşte birkaç Pakistanlı Kurti, aşağıdan en iyi 15 Pakistanlı kurti arasından seçim yapın,

1. Kadınlar için Ahalyaa Pamuk Pakistan Tarzı Baskı Kurta:

Ahalyaa Pamuk Pakistan Tarzı Baskı Kurta Kadınlar İçin

Güzel bir Pakistanlı mavi baskılı kurta. Bu kurti üzerindeki baskıların hoş bir kombinasyonu çok etnik görünüyor. Bu siyah tozluklardan herhangi birine giyilebilir. Kayık boynu ve dörtte üç kolu vardır. Baskılar gerçekten büyülü. Tüm gündelik durumlar için doğru

2. Ahalyaa Limon Yeşili Çiçek Pakistanlı Pamuk Kurti:

Ahalyaa Limon Yeşili Çiçekli Pakistan Pamuklu Kurti

Bu güzel bir limon yeşili Pakistanlı kurti. Bu kadar basit ve zarif. Kayık boynu ve dörtte üç kolludur. Yeşil kurta üzerindeki mavi baskılar harika bir kombinasyon. Kurti üzerindeki mavi detay çok rahatlatıcı görünüyor. Herhangi bir mavi pantolon veya şalvar ile giyilebilir..

3. Kadınlar İçin Ahalyaa Pamuk Pakistan Tarzı Kurta:

Ahalyaa Pamuklu Pakistan Tarzı Kurta Kadın

Siyah pantolonla giyilen hoş bir mavi baskılı kurti. Tüm gündelik etkinlikler için çok zarif ve mükemmel görünüyor. Kayık yaka ve dörtte üç kol çok klasik görünüyor. Kurti üzerindeki çizgiler, kurti’nin güzelliğine katkıda bulunur. Çizgiler ve çiçek baskıların güzel bir kombinasyonu.

4. Ahalyaa Sarı Hardal Dijital Baskı Pakistan Pamuk Kurti:

Ahalyaa Sarı Hardal Dijital Baskı Pakistan Cotton Kurti

Güzel tasarıma sahip hoş bir pamuklu kurta. Hardallı kurti’nin üzerinde güzel çiçek baskıları var. Kayık boynu ve dörtte üç kolludur. Siyah tozluklarla iyi gider. Sınırlardaki hoş detaylandırma, Pakistan kurtasının güzelliğine katkıda bulunuyor..

5. La Firangi Baskılı Kadın Düz Kurta:

La Firangi Baskılı Kadın Düz Kurta

Güzel bir siyah baskılı kurta. Düz kesim bir kurta. Tam boy kollu ve yuvarlak yakalıdır. Kurtadaki siyah beyaz desen çok havalı görünüyor. Tüm durumlar için idealdir. Siyah tayt üzerine giyilebilir. Sentetik malzemeden üretilmiştir.

6. La Firangi Baskılı Kadın Düz Kurta-pembe:

La Firangi Printed Kadın Düz Kurta-pembe

Bu güzel bir düz kesim pembe uzun kurti. Resmi durumlar için idealdir. Yuvarlak yakalı ve tam kolludur. Sentetik malzemeden yapılmıştır. Kumaşı yumuşak ve akıcı. Uygun taytlarla kombinlenebilir. Kurti üzerindeki çiçek baskılar çok zarif görünüyor.

7. La Firangi Baskılı Kadın Anarkali Kurta (Çok Renkli):

La Firangi Baskılı Kadın Anarkali Kurta (Renkli)

Bu güzel açık yeşil renkli anarkalı kurti, bu resmi durumlar için doğru. Kurtiler üzerindeki güzel gül baskıları, uzun kurtiler Pakistanlıların güzelliğine katkıda bulunur. Kurti kısa kollu ve yuvarlak boyunludur. Uygun renkte tozluklarla kombinlenebilir. Görkemli bir görünüm verir.

8. Crown Nine Nakışlı Pakistan Kurta (Beyaz):

Crown Nine Nakışlı Pakistan Kurta Kadın (Beyaz)

Havalı görünen beyaz kurta. Kurti üzerinde beyaz işlemeli kapalı bir boynu vardır. Düğmeli plaket çok havalı görünüyor. Georgette malzemeden yapılmıştır. Güzel bir görünüm veren yan ceplere sahiptir. Güzel beyaz tozluklarla eşleştirilebilir. çok resmi görünüyor.

9. Kumaş Modası Katı Kadın Pakistan Kurta (Kırmızı):

Kumaş Moda Solid Kadın Pakistan Kurta (Kırmızı)

Hoş desenli pamuklu kırmızı kurta. Dörtte üç kolu ve yan yırtmaçları vardır. Geometrik detaylar çok havalı görünüyor. Kurti üzerine yelek görünümü verir. Kırmızı tayt ile giyilebilir. İp detaylı küçük düğme patı çok güzel.

10. La Firangi Solid Kadın Düz Kurta (Turuncu):

La Firangi Solid Kadın Düz Kurta (Turuncu)

Sade ve zarif bir turuncu kurti. Dörtte üç kollu ve kare boyunludur. Çok havalı görünüyor. Bordür ve boyun kısmındaki siyah detay çok güzel duruyor. Beyaz tayt ile kombinlenebilir. Güzel bir düz kesim kurta her duruma uygundur.

11. La Firangi Baskılı Kadın Düz Kurta (Çok Renkli):

La Firangi Baskılı Kadın Düz Kurta (Çok Renkli)

Güzel, çok renkli bir pelerin kuta. Kolsuz ve çok havalı görünüyor. Çok renkli kurta beyaz tozluk üzerine giyilebilir. Tüm gündelik etkinliklere uygundur. Kurti’nin üzerindeki transparan yelek çok havalı. Bordürde ip işlemeli siyah transparan detay farklı bir görünüm kazandırmaktadır..

12. ZİYAA Kadın Düz Krep Kurta:

ZİYAA Kadın Düz Krep Kurta

Siyah krep kurta. Kayık boynu ve dörtte üç kolludur. Baskılı kollar çok güzel görünüyor. Herhangi bir tozluk ile giyilebilir. Malzeme çok soğuk ve akıcı. Uzun olan düz kesim kurti her duruma çok yakışıyor. Bu uzun kurti çok moda. çok şık görünüyor.

13. ZİYAA Kadın Mavi Renk Düz Düz Krep Kurta:

ZIYAA Kadın's Mavi Renk Solid Düz Krep Kurta

Her durum için güzel bir krep kurta. Kayık boynu ve dörtte üç kolludur. Soğuk omuzları vardır. Kollardaki güzel, sağlam gümüş kenarlık, kurti’ye kraliyet görünümü verir. Güzel mavi kurti herhangi bir gümüş tozluk ile giyilebilir. Boynun altındaki gümüş detay çok güzel.

14. Büyük Beden Kurtis Uzun Pakistanlı Sarı Baskılı Kurtis:

Büyük Beden Kurtis Uzun Pakistan Sarı Baskılı Kurtis

Bu üstün kaliteli sarı baskılı kurti çok sade ve zarif görünüyor. Kırmızı tozluk ile giyilebilir. Yuvarlak yakalı ve tam kolludur. Uzun düğmeli plaket sarı üstte güzel görünüyor. Kurti üzerindeki kırmızı tasarım çok geleneksel görünüyor. Tüm etnik olaylara uygundur.

15. Amba Enterprises Orange Uzun Pakistanlı Kurti:

Amba Enterprises Turuncu Uzun Pakistanlı Kurti

Çok renkli baskılı uzun Pakistanlı kurti çok sevimli görünüyor. Tüm etnik durumlara uygundur. Siyah tayt ile kombinlenebilir. Kurta üzerindeki baskılar çok geleneksel. Yuvarlak yakalıdır ve %100 pamuktan üretilmiştir. Düğmeli iplik detayı, kurta’nın sade görünümüne katkıda bulunur..

Çok çeşitli Pakistanlı kurtiler çevrimiçi olarak mevcuttur. Boyuta göre bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Çiçek baskılı kurtiler çok geleneksel. Uzun kurtiler Pakistanlı çok sevimli görünüyor. Bu sevimli kurtaları sosyal toplantılarda giyerek bir moda ifadesi yapın. Bunlar, tam vücut kaplı kurtiler arayan kızlar için her zaman en iyi kurtiler. Bunu bir sonraki fırsatınız için mutlaka deneyin.