Gražūs Pakistano stiliaus kurtai yra geriausi visoms progoms. Juos galima įsigyti iš įvairių medžiagų, tokių kaip medvilnė, krepas, sintetika ir kt. Gražios ilgos kurtos yra tokios madingos ir gražios. Gražūs gėlių atspaudai ant kurtis prideda grožio.

Geriausias ir naujausias Pakistano Kurtis 2019 m .:

Čia yra keletas Pakistano kurtų, pasirinkite iš 15 geriausių Pakistano kurtų,

1. Ahalyaa Cotton Pakistani Style Print Kurta moterims:

„Ahalyaa Cotton Pakistani“ stiliaus spauda „Kurta“ moterims

Graži Pakistano mėlyna spauda kurta. Puikus šio kūrinio atspaudų derinys atrodo taip etniškai. Jis gali būti dėvimas ant bet kokių tų juodų antblauzdžių. Jis turi valties kaklą ir tris ketvirtas rankoves. Atspaudai yra tikrai magiški. Tinka visoms atsitiktinėms progoms

2. „Ahalyaa Lemon Green Floral Pakistani Cotton Kurti“:

„Ahalyaa Lemon Green Floral Pakistani Cotton Kurti“

Tai gražus citrinos žalia Pakistano kūrinys. Tai taip paprasta ir elegantiška. Jis turi valties kaklą ir tris ketvirtas rankoves. Mėlyni atspaudai ant žalios kurtos yra nuostabus derinys. Mėlyna detalė kūrinyje atrodo labai raminanti. Jis gali būti dėvimas su bet kokiomis mėlynomis kelnėmis ar salwar.

3. „Ahalyaa Cotton Pakistani Style Kurta“ moterims:

Ahalyaa Cotton Pakistano stiliaus Kurta moterims

Gražus mėlynos spalvos piešinys, dėvimas su juodomis kelnėmis. Jis atrodo labai elegantiškas ir puikiai tinka visiems atsitiktiniams renginiams. Valties kaklas ir trys ketvirtos rankovės atrodo labai klasikiškai. Juostelės ant kūrinio papildo kūrinio grožį. Puikus juostelių ir gėlių atspaudų derinys.

4. Ahalyaa geltonos garstyčios skaitmeninis spausdinimas Pakistano medvilnė Kurti:

Ahalyaa geltonos garstyčios skaitmeninis spausdinimas Pakistano medvilnė Kurti

Puiki medvilninė kurta su gražiu dizainu. Garstyčių kūrinyje yra gražių gėlių atspaudų. Jis turi valties kaklą ir tris ketvirtas rankoves. Puikiai dera prie juodų antblauzdžių. Gražios detalės prie sienų papildo Pakistano kurtos grožį.

5. La Firangi spausdinta moterų tiesi Kurta:

„La Firangi“ spausdinta moterų tiesa Kurta

Graži juoda spauda kurta. Tai tiesaus pjovimo kurta. Jis turi visą ilgį rankoves ir apvalų kaklą. Juodai baltas kurtos raštas atrodo taip šauniai. Jis idealiai tinka visoms progoms. Galima dėvėti ant juodų antblauzdžių. Pagaminta iš sintetinės medžiagos.

6. „La Firangi“ spausdinta moterų tiesi Kurta-rožinė:

„La Firangi“ spausdinta moterų tiesi Kurta-rožinė

Tai gražus tiesus kirpimas, rožinis ilgas kūrinys. Idealiai tinka oficialioms progoms. Jis turi apvalų kaklą ir visas rankoves. Pagaminta iš sintetinės medžiagos. Audinys minkštas ir sklandus. Jis gali būti suporuotas su tinkamais antblauzdžiais. Gėlių atspaudai ant kūrinio atrodo tokie elegantiški.

7. „La Firangi“ spausdinta moterų Anarkali Kurta (daugiaspalvė):

„La Firangi“ spausdinta moterų Anarkali Kurta (daugiaspalvė)

Šis gražus šviesiai žalios spalvos anarkali kurti tinka toms oficialioms progoms. Puikūs rožių atspaudai ant kurtis prideda ilgo Pakistano kurtis grožio. Kūrinys turi trumpas rankoves ir apvaliu kaklu. Jis gali būti derinamas su tinkamos spalvos antblauzdžiais. Tai suteikia didingą išvaizdą.

8. „Crown Nine“ siuvinėta moterų Pakistano Kurta (balta):

„Crown Nine“ siuvinėta moterų Pakistano Kurta (balta)

Šauniai atrodanti balta kurta. Kūrinyje yra uždaras kaklas su baltais siuvinėjimais. Mygtuko dėklas atrodo labai šauniai. Pagaminta iš Georgette medžiagos. Turi šonines kišenes, kurios suteikia gražią išvaizdą. Jis gali būti derinamas su gražiais baltais antblauzdžiais. Atrodo labai formaliai.

9. „Cloth Fashion Solid Women“ Pakistano Kurta (raudona):

Audinių mada Solid Women Pakistano Kurta (raudona)

Medvilninė raudona kurta su maloniu raštu. Jame yra trys ketvirtos rankovės ir šoniniai plyšiai. Geometrinės detalės atrodo labai šauniai. Tai suteikia liemenės išvaizdą virš kūrinio. Galima nešioti su raudonais antblauzdžiais. Maža sagutė su siūlų detalėmis yra labai graži.

10. „La Firangi Solid Women Straight Kurta“ (oranžinė):

„La Firangi Solid Women Straight Kurta“ (oranžinė)

Paprastas ir elegantiškas oranžinis kūrinys. Jis turi tris ketvirtas rankoves ir kvadratinį kaklą. Atrodo taip šauniai. Juoda detalė ant sienų ir kaklo atrodo labai gražiai. Galima derinti prie baltų antblauzdžių. Puiki tiesaus kirpimo kurta tinka visoms progoms.

11. La Firangi spausdinta moterų tiesi Kurta (daugiaspalvė):

La Firangi spausdinta moterų tiesi Kurta (daugiaspalvė)

Puikus daugiaspalvis kuta. Tai be rankovių ir atrodo taip šauniai. Įvairiaspalvę kurtą galima dėvėti ant baltų antblauzdžių. Tinka visiems atsitiktiniams renginiams. Skaidri liemenė ant „Kurti“ yra tokia šauni. Juoda skaidri detalė su siūlais ant sienos suteikia jai kitokį vaizdą.

12. „ZIYAA Women Straight Crepe Kurta“:

„ZIYAA“ moterų tiesus krepas „Kurta“

Juoda krepinė kurta. Jis turi valties kaklą ir tris ketvirtas rankoves. Spausdintos rankovės atrodo labai gražiai. Jis gali būti dėvimas su bet kokiais antblauzdžiais. Medžiaga tokia šalta ir sklandi. Tiesus kirpimas, kuris ilgai tinka visoms progoms. Šis ilgas kūrinys yra toks madingas. Atrodo labai stilingai.

13. „ZIYAA“ moterų mėlynos spalvos vientisas tiesus krepas „Kurta“:

ZIYAA Moterų mėlynos spalvos vientisas tiesus krepas Kurta

Puiki krepinė kurta, tinkanti visoms progoms. Jis turi valties kaklą ir tris ketvirtas rankoves. Turi šaltus pečius. Gražus tvirtas sidabro rėmelis ant rankovių suteikia kūriniui žavingą išvaizdą. Gražus mėlynas kūrinys gali būti dėvimas su bet kokiais sidabriniais antblauzdžiais. Sidabrinė detalė po kaklu yra graži.

14. Plius dydžio Kurtis Long Pakistano geltonos spalvos Kurtis:

Plius dydžio Kurtis Long Pakistano geltonos spalvos Kurtis

Šis aukščiausios kokybės geltonai atspausdintas kūrinys atrodo toks paprastas ir elegantiškas. Galima nešioti su raudonais antblauzdžiais. Jis turi apvalų kaklą ir visas rankoves. Ilgas sagties skydelis gražiai atrodo geltoname viršuje. Raudonas dizainas kuriant atrodo labai tradiciškai. Tai tinka visiems etniniams įvykiams.

15. „Amba Enterprises Orange Long Pakistani Kurti“:

„Amba Enterprises Orange Long Pakistani Kurti“

Įvairiaspalvis spausdintas ilgas Pakistano kūrinys atrodo toks žavingas. Tai tinka visoms etninėms progoms. Galima derinti prie juodų antblauzdžių. Kurtos atspaudai yra tokie tradiciniai. Jis turi apvalų kaklą ir pagamintas iš 100% medvilnės. Siūlo detalės su mygtukais papildo paprastą kurtos išvaizdą.

Platus Pakistano kurtų asortimentas yra prieinamas internete. Priklausomai nuo dydžio, galite pasirinkti bet kurį iš jų. Gėlių atspausdinti kurtai yra tokie tradiciniai. Ilgas Pakistano kurtis atrodo nuostabiai. Padarykite mados pareiškimą dėvėdami šias mielas kurtas socialiniuose susibūrimuose. Tai visada yra geriausi kurtai toms mergaitėms, kurios atrodo mažai kūno pridengtos kurtis. Būtinai išbandykite tai kitai progai.