Žiema vėl sugrįžo su šaltais vėjais, kurie jus drebins. Kartu su klimato kaita taip pat laikas keisti drabužių spinta, suteikiant jai drabužių, kurie tinkamai apsaugotų nuo šalčio ir pridėtų žiemos tendencijų. Kalbant apie moteris, jos dažniausiai priima žieminius kurtus, kurie žiemą tinkamai prižiūrėtų jų odą.

Geriausias ir naujausias Kurtis žiemai:

Čia būtina turėti naujausią žiemos kurtų kolekciją, iš kurios galėsite pasirinkti, kaip žiemą pasimėgauti savo spintele.

1. Kasdienis vilnonis Kurti žiemai:

Kasdienis vilnonis Kurti žiemai

Vilnoniai kurtai buvo gana populiarūs žiemoms. „Kurtis“ yra su languoto dizaino atspaudais su visomis rankovėmis ir apykaklės kaklu. Tiesiam kirpimui sukurtas šlaunies ilgis. Tai visiškai pagaminta iš medvilnės ir ši geriausiai tinka žiemos sezonui.

2. Christy Kurti žiemai:

Christy Kurti žiemai

Paprastas rožinės spalvos kūrinys pagamintas iš vilnos, todėl puikiai tinka dėvėti žiemą. Kūrinys yra siuvinėjamas priešingose ​​pusėse viršuje ir apačioje ilgomis rankovėmis. Jei žiemos sezonui ieškote rausvos spalvos kūrinio, tada jo tipo Christy kurti bus jūsų.

3. Kurti skėtis žiemai:

Kurti skėtis žiemai

Žieminių drabužių kurtų kolekcija būtų neišsami be pilko dizaino skėčio dizaino. Paprastam kūriniui suteikiama apvalios kaklo konstrukcija su visomis rankovėmis ir kelio ilgis, kurį taip pat galima nešioti ant antblauzdžių ir kojinių. Įsigykite tokio tipo kūrinius vėsiu sezonu, kad atrodytumėte ir jaustumėtės patogiai, tai geriausiai tinka kolegijos merginoms ar biuro moterims.

4. Velvet Kurti žiemai:

Velvet Kurti žiemai

Aksomas yra žavinga medžiaga žiemai dėvėti vedybų metu. Panašiai žiemos kurtai suteikiamas sidabrinis siuvinėjimo dizainas ilgomis rankovėmis, kuris puikiai tinka palazzo. Tai atrodo geriau ir vietoj to, kad vėsiu sezonu dėvėtų aptemptus drabužius, šis aksominės spalvos kūrinys visada bus geras pasirinkimas.

5. Tunika Kurti žiemai:

Tunika Kurti žiemai

Tunikos kūrinys, vilnonis, suteikia geriausią išvaizdą žiemoms. Kuriant čekius suteikiamos ilgos rankovės, prastos formos ir apvalus kaklas. Kūrinys taip pat turi suspaustą pabaigą su mini pjūviu abiejose pusėse. Merginos, kurios vėsiu sezonu atrodo kaip kombinezonai ar megztiniai, tada gali išbandyti šį tunikos kūrimo modelį artėjančiam žiemos sezonui.

6. Kardiganas Kurti moterims:

Kardiganas Kurti moterims

„Cardigan“ žiemos dizaino dizainas suteikia etninio ir vakarietiško stiliaus derinį. Kurti ilgomis rankovėmis suteikiamas nuožulnus apskrito dugno dizainas su užpildytu broilio kaklu. Šis kūrinys padeda užšaldyti žiemos sezoną, tai geriausiai tinka reguliariai naudoti šiomis dienomis. Įsigykite šį modelį ir bet kurioje internetinėje parduotuvėje.

7. „Center Cut Kurti“ žiemai:

„Center Cut Cut Kurti“ žiemai

Specialiai kolegijos paaugliams pristatytoje žiemos kūrimo kolekcijoje yra dizainas, pagamintas iš vilnonės medžiagos ir iškirptas centre. Rankovėms suteikiamas sulankstytas riešo dizainas. Tos merginos, kurioms reikia madingo kūrinio, kad sužavėtų jūsų brangųjį, tada merginos gali išbandyti šį unikalų kolekcijos stilių žiemos kurtis.

8. Megztinis Kurti dizainas:

Megztinis „Kurti Design“

Norite turėti savo gražią išvaizdą ir apsaugoti save! Sukurtas dizainas, įkvėptas megztinio išvaizdos, suteikia dėvėtojui nuostabią išvaizdą. Kūriniui suteiktas V formos kaklas su ilgomis susitraukusiomis rankovėmis. Jei žiemos sezono metu rengiate Kalėdų vakarėlį, atkreipkite dėmesį į šį stilių, galite padovanoti šį kūrinį ir savo draugams.

9. Suknelės stiliaus Kurti žiemai:

Suknelės stiliaus Kurti žiemai

Nori ir žiemą turėti tokią prabangią išvaizdą! Čia yra „voonik“ žiemos kūrinys, sukurtas įkvėpus chalatų. Paprastam kūriniui suteikiamas vilnos ir aksomo derinys. Šį kūrinį galite įsigyti ir ant džinsų; Išbandykite šį modelį, nes tai madingas stilius, kurį merginos gali lengvai išbandyti.

10. Megztas trikampis Kurti moterims:

Megztas trikampis Kurti moterims

Stilingam žiemos kurtis moterų kolekcijai suteikiamas megztas raštas, kuriam suteikiamas trikampis dizainas. Kurtai suteikiamas trikampio formos atvirų rankovių dizainas su vilnoniais pakabukais apatiniame krašte ir veidrodinis darbas kaklo pusėje. Tos merginos, kurios mėgsta pasivaikščioti ryte, gauna šį kūrinį, kad jūsų stilius taip pat būtų stilingas.

11. Alkaramas Kurti žiemai:

Alkaramas Kurti žiemai

Paprasta ir rafinuota išvaizda pasiekiama su gausia „Alkaram“ žieminių kurtų kolekcija moterims. Kūriniui suteikiamos šikšnosparnio stiliaus rankovės su atspausdinta V formos iškirpte.

12. Geometrinis Kurti žiemai:

Geometrinis Kurti žiemai

Žiemos kurtos moterims čia suteikia geometrinį dizainą šonuose ir iškirptę, kad suteiktų naują išvaizdą. Kūrinys taip pat pagamintas iš vilnos, su reljefine mėlynos ir rožinės spalvos išvaizda, kuri suteikia karališką išvaizdą.

13. Aguonų žiemos Kurti:

Aguonų žiemos Kurti

Kuriamas dizainas, suteikiantis jums ilgo megztinio išvaizdą, yra pagamintas iš grynos medvilnės medžiagos. Kūrinys yra padalintas į keturis deimanto formos pjūvius, kur viršutinė šoninė išvaizda yra rausvos spalvos ilgomis rankovėmis.

14. Rankų blokas žiemos Kurti:

Rankų blokas žiemos Kurti

Sukurtas dizainas, pagamintas iš dvigubos išvaizdos, suteikia medvilnės modelį. Kūrinio priekyje ir gale pateikiama nespalvota spausdinta išvaizda, o šonuose – paprasta anga su virvelėmis.

15. Vėjo žiemos Kurti:

Vėsus žiemos Kurti

Elegantiška „Voonik“ žiemos kūrinių kolekcija čia suteikia vėsią išvaizdą su nepriekaištinga medvilnės medžiaga. Kuriamai juodai spalvai priskiriamos oranžinės ir rudos spalvos trijų spalvų šoninės linijos su drugelio rankovėmis.

Nesvarbu, ar ieškote visiškai supakuoto, ar atviro dizaino, žiemos kūrimo dizainas suteikia jums kiekvieną pasitenkinimą. Pagrindinė kurtų atrakcija yra ilgas, liesas, uždaras kaklas su nepriekaištinga išvaizda.