Kurtis tinka visoms progoms. Ponios norėtų puikuotis tais gražiais etniniais kurtais kai kuriuose ypatinguose renginiuose. Peržiūrėkite šiuos madingus čia ir pasirinkite gražius etninius kurtus, priklausomai nuo dydžio.

Geriausia etninė Kurtis kolekcija:

Pasirinkite iš 15 geriausių etninių kūrinių dizaino,

1. Medvilnės Mangalgiri Yoke Zari dygsnio ilga Kurta:

Medvilnės Mangalgiri Yoke Zari dygsnio ilga Kurta

Gražios ilgos kurta žalios spalvos. Jis pagamintas iš mangalgiri medvilnės. Toks gražus etninis audinys. Patikrinkite šią žalią kurtą, kuri atrodo taip žavingai su antblauzdžių pora. „Zari“ rankovių ir kaklo pamušalas sukuria karališką išvaizdą. Jis turi apvalų kaklą ir smulkiai apsiūtas apačioje. Patikrinkite šiuos gražius etninius kurta dizainus.

2. AURELIA moterys, baltai atspausdintos tiesios Kurti:

AURELIA Moterys, baltos spalvos, atspausdintos tiesios Kurti

Tai graži baltai atspausdinta kurta. Turi rakto skylutės kaklą su užsegimu. Turi tiesų kirpimą ir šoninius plyšius. Galima nešioti su gražiais oranžiniais antblauzdžiais. Oranžiniai ir mėlyni atspaudai atrodo tokie etniniai. Tai toks gražus derinys. Jis pagamintas iš grynos medvilnės. Aurelija turi vieną geriausių etninių kurtų kolekciją.

3. Miraasa Kalamkari atspausdino Khadi Kurti eilutės modeliu:

Miraasa Kalamkari atspausdino Khadi Kurti linijos modeliu

Tai puikus khadi kurti. Jis turi kalamkario dizainą. Tai yra vieni geriausių etninių kurtų moterims. Jis turi apvalų kaklą su trimis ketvirtomis rankovėmis. „Khadi“ linas yra unikalus šiame kūrinyje. Kalamkarių atspaudai yra tokie gražūs. Jis gali būti dėvimas visomis progomis. Tai brangus rankų darbo turtas visoms mieloms moterims.

4. Indus Diva Loomnic Women Blue Hand staklės Ikat A-Line Kurta:

Indus Diva Loomnic Women Blue Hand staklės Ikat A-Line Kurta

Tai mėlynos A linijos rankinis staklės ikkat kurta. Jis turi apvalų kaklą, trumpas rankoves, tiesią apvadą, be plyšių, 1 kišenę. Prie šio gaminio pridedamas rankinis staklių ženklas, kuris yra Indijos vyriausybės iniciatyva suteikti rankų darbo gaminiams bendrą tapatybę. Tai 100% rankomis austas gaminys. Mėlynas „ikkat“ kūrinys tinka visoms progoms. Tamsiai ir šviesiai mėlynos spalvos derinys suteikia nuostabią išvaizdą. Tai geriausia etninė kurta moterims.

5. „Evam Women“ mėlynos spalvos A formos linijos Kurta:

„Evam Women“ mėlynos spalvos A formos linija „Kurta“

Puikus A linijos kūrinys su trimis ketvirtomis rankovėmis. Jame yra skaidrių plyšiai. Mėlyna ir raudona kūrinio kombinacija yra tokia tradicinė. Auksiniai vamzdžiai suteikia papildomą gražią išvaizdą. Tai dvigubas apvadas. Galima dėvėti su bet kuriomis baltomis kelnėmis. Tai geriausia nuostabiuose ilguose etniniuose kurtuose.

6. AKS moterų oranžinė siuvinėta tiesiai Kurti:

„AKS Women Orange“ siuvinėta tiesi Kurti

Oranžinė zari siuvinėjimo kurta, tinkanti visoms etninėms progoms. Turi tris ketvirtas rankoves. Jis turi šoninius plyšius ir dvigubą apvadą apačioje. Patikrinkite gražią oranžinės medvilnės kūrinį. Atrodo taip nuostabiai. Nuostabus dramblio siuvinėjimas po kaklu yra toks nuostabus. Galite dėvėti su gražiais rūmais. Patikrinkite šią etninę moterų kurtą.

7. Medvilninė siuvinėta mini Kurta:

Medvilninė siuvinėta mini Kurta

Medvilninė siuvinėta oranžinė kūrinys yra tokia graži etninė suknelė. Jis turi apvalų kaklą ir visas rankoves. Oranžinės ir raudonos spalvos derinys yra toks kietas. Siūlų darbas yra puikus su tais raudonais siuvinėtais raštais aplink kaklą ir rankoves. Tai suknelei suteikia gražios išvaizdos. Dėvėkite jį su raudonais antblauzdžiais ir tai būtų geriausia suknelė.

8. Medvilninis Satna Ajrak Yoke Long Kurta:

Medvilninis Satna Ajrak Yoke Long Kurta

Pažvelkite į šį gražų kaštoninį kūrinį. Jis pagamintas iš medvilnės ir turi tris ketvirtas rankoves. Jis turi kaušelio kaklą. Siuvinėjimas siūlais yra šaunus raštas aplink kaklą ir rankoves. Galite dėvėti su juodais rūmais. Gražus etninis Kurtis drabužis, kurį galima dėvėti bet kokiam renginiui.

9. „Pink Khadi Straight Kurti“:

Pink Khadi Straight Kurti

Rožinis etninis kūrinys su turtingais siuvinėjimais. Tinka visoms progoms. Jis turi tris ketvirtas rankoves ir dvigubą apsiūtą. Jis pagamintas iš Khadi. Baltos ir rožinės spalvos derinys atrodo toks malonus. Siuvinėjimas baltais siūlais yra puiki savybė. Atrodo taip šauniai ir maloniai.

10. „Green Poly Silk Aline Kurta“:

Žalias poli šilkas Aline Kurta

Gražus žalias poli šilko kūrinys atrodo labai šventiškai. Tai A formos kūrinys. Jis turi tris ketvirtas rankoves ir gali būti dėvimas su šilko palazzo. Tai tinka visiems etniniams įvykiams. Patikrinkite zari darbą, einantį per centrą. Tai suknelei suteikia papildomo patrauklumo.

11. Juodos medvilnės tiesiai Kurta:

Juoda medvilninė tiesi Kurta

Tai juodas medvilninis tiesus kūrinys, kurio rankovės ir aplink kaklą yra aukso spalvos. Tai atrodo taip patraukliai su tais gražiais rūmais. Jis yra apvaliu kaklu ir aukso rašto kūrinys papildo šio kūrinio grožį. Tai ilgas etninis kūrinys.

12. Shyra Angrakha Kurti – žalia & Persikas:

Shyra Angrakha Kurti - žalia & amp; Persikas

Tai yra vienas iš lažybų dėl etninių drabužių kurtų moterims. Puikus žalios ir persiko spalvos kūrinys su V formos kaklu ir gražiu auksiniu kraštu. Jis turi trumpas rankoves ir atrodo toks turtingas. Jis turi nuostabų spalvų derinį. Pateikiamas kryžminio raiščio raštas, kuris pagerina suknelės etninę išvaizdą. Tai geriausias etninis trumpas kurtis, kuris tinka visoms jaunoms moterims.

13. Riya Navy Blue atspausdintas Kurti:

Riya Navy Blue atspausdinta Kurti

Tamsiai mėlynas kūrinys yra tiesiog puikus visiems etniniams įvykiams. Suderinkite tai su salwar ar churidar. Šio tipo etninės medvilnės kurtis padarys stebuklus. Jis turi tris ketvirtas rankoves ir gražius spausdintus raštus ant kūno. Puikus rožinės ir mėlynos spalvos derinys. Puikiai dera su rožiniais antblauzdžiais ar salwar. Medžiaga yra minkšta medvilnė ir puikiai tinka tradiciniam dėvėjimui.

14. Ziya Red Spausdintas Kurti:

Ziya raudonai atspausdintas Kurti

Atrodykite kaip sapnas, vilkintis Ziyaa raudonos spalvos kūrinį. Šiame kūrinyje atrodykite elegantiškai ir stilingai bei mėgaukitės minkšto polietiško šilko audinio patogumu. Suporuokite jį su atitinkančiais antblauzdžiais ir sandalais, kad gautumėte komplimentus už savo madingą pasirinkimą. Pagaminta iš poli šilko. Jis turi valties kaklą ir tris ketvirtas rankoves. Suporuokite jį su rūmais.

15. „Global Desi“ daugiaspalvis atspausdintas spandex Kurt:

„Global Desi“ daugiaspalvis atspausdintas spandekso kurtas

Šis „Global Desi“ kūrinys su įvairiaspalviu etniniu atspaudu yra puikus pasirinkimas jūsų stiliui pagerinti. Sukurtas iš poliesterio elastano audinio, šis stilingas kūrinys su apvalia iškirpte suteiks puikų komfortą dėvint. Suderinkite jį su smėlio spalvos rūmais ir stilingais butais, kad užbaigtumėte savo išvaizdą. Jis turi visas rankoves ir juodas kūrinys su daugybe gražių atspaudų visame kūrinyje tinka progai.

Tai yra keletas geriausių etninių kurtų moterims, kurias galite pasirinkti internete. Priklausomai nuo dydžio, galite pasirinkti bet kurį iš šių kurtų iš geriausių prekės ženklų rinkoje. Atrodo stilingai ir tinka progai.