Mes visada norime pakeisti įprastus ir tipiškus aprangos kodus. Mes visada norime atrodyti kitaip ir atskirti nuo įprastos minios. Be to, mes stengiamės įprastai tradicinei aprangai suteikti vakarietišką ir naują išvaizdą. Kurtis yra tas drabužis, kuris kartkartėmis keičia savo išvaizdą. „Indo Western Kurtis“ yra karšta mėgstamiausia tarp kolegijų.

Geriausi ir naujausi „Indo Western Kurti“ dizainai:

Štai keletas stilių, pritaikytų pagal naujausius madingus stilius. Taigi ko tu lauki ?? Pasirinkite keletą, kad pakeistumėte savo drabužių spintą.

1. Dhoti stiliaus Kurti:

Dhoti stiliaus Kurti

Kaip rodo pavadinimas, šie Indo vakarų kūrimo viršūnės yra sukurtos taip, kad atrodytų kaip dhoti. Jis turi valties kaklą, išsiuvinėtą puošniais šilko siūlais. Klostės nukrenta nuo liemenės iki apačios, suteikdamos jai dhoti išvaizdą.

2. Uodegos kirpimas Kurti:

Uodegos kirpimas Kurti

Tai stilius yra madinga vakarėlio aprangos kurta. Jis yra trumpas priekyje ir ilgas gale, iš čia kilo pavadinimas „Tail Cut Kurti“. Tai labai geras indo-vakarietiškas drabužis jaunoms merginoms ir moterims. Galite suporuoti jį su antblauzdžiais, džinsais ir naudoti etninę striukę.

3. „Frock Style Kurti“:

Froko stiliaus Kurti

Tai puikus indo vakarietiškas Kurti stilius – The Frock Style Kurti. Pabaigoje jis yra tipiškas, kaip suknelė, ir suteikia jums mielą, linksmą mergaitišką išvaizdą. Jūsų draugai ir kolegos tikrai nustebs pamatę jus šiame avatare. Jis gali būti sujungtas su antblauzdžiais, megztiniais ar pėdkelnėmis. Aksesuarams galite rinktis žavesio apyrankes, subtilų karolį ir auskarus su dygliuotomis detalėmis.

4. „Off Shouldered Frock Kurti“:

„Off Shouldered Frock Kurti“

Šis „Kurti“ turi Carmen iškirptę ir daugybę surinkimų, kad suteiktų jam gražų įdegį. Priekyje jis yra šiek tiek trumpesnis nei gale. Jį galite derinti su antblauzdžiais, ilgais auskarais ir sandalais su pieštuku.

5. „Sky Blue Long Kurti“:

Dangaus mėlyna ilga Kurti

Tai ilgas Indo vakarinis krepinės medžiagos Kurtis. Dėl ilgo blyksnio grakščiai krinta. Tai dviejų atspalvių kūrinys su siuvinėjimu šilko siūlais, dengiančiu jungą. Suderinkite ją su atitinkančiais antblauzdžiais, ilgais kabančiais auskarais ir stilinga apyranke. Avalynei galite pasirinkti batus su pieštuku su kulnais arba sandalus.

6. Daugiaspalvis „Western Wear Kurti“:

Daugiaspalvis „Western Wear Kurti“

Tai visiškai akį traukiantis „Indo Western kurti“ dizainas. Pagaminta iš grynos viskozės medžiagos, šis daugiaspalvis kūrinys yra visiškai ultramodingas, suteikiantis jums išskirtinę išvaizdą. Puikus vakarėlis dėvi jums mielą išvaizdą. Taigi pirmyn ir įsigykite savo drabužių spinta.

7. „College Wear Indo Western Kurti“:

„College Wear Indo Western Kurti“

Dvigubas Indo Vakarų Kurti raštas – ir jūs galite pasirinkti savo ryškias spalvas šiam kūriniui. Dėvėkite sutrumpintas kelnes ir batus su pieštuko kulnais. Dėvėkite derančius auskarus ir stilingą apyrankę ir esate žvaigždė.

8. Apvalkalo rankovės Styled Kurti:

Apsiaustinės rankovėmis Stilingas Kurti

Neįtikėtinai madingas ir šaunus indo vakarietiško stiliaus Kurti. Jis turi „Cape“ stiliaus rankoves, siuvinėtas rankomis naudojant šilko siūlus, blizgučius ir karoliukus. Subtilus siuvinėtas gėlių ir lapų raštas suknelei suteikia malonės. Dėvėkite šią aprangą vakaro metu ir pridėkite jai žavesio.

9. „Raglan Neck Indo Western Kurti“:

„Raglan Neck Indo Western Kurti“

Tokia iškirptė suteikia kūriniui tikrai indo vakarietišką išvaizdą, nes ji yra perimta iš vakarietiško stiliaus. Naudokite ryškias ir kontrastingas spalvas, kad iškirptė atrodytų geriausiai. Minimalūs papuošalai išryškina suknelės grožį.

10. „Cowl Styled Kurti“:

„Cowl“ stiliaus Kurti

Tai glostantis drabužis su nuostabiu Indijos ir Vakarų stiliaus sujungimu. Šios suknelės akcentas yra gaubto iškirptė, suteikianti jai galingą išvaizdą. Dėvėkite gerai priglundantį kūrinį su gaubto kaklu, suderintu su pora chudidhar ir batų – tai suteiks jums labai intelektualią išvaizdą.

11. Fancy Layered Kurti:

Išgalvotas sluoksniuotas Kurti

Šis geltonos spalvos naujausias indo vakarietiško stiliaus kūrinys yra sluoksniuotas. Jis turi visą rankovių ilgį ir paprastą apvalų kaklą. Viršutiniame sluoksnyje yra subtilus gėlių dizainas, išsiuvinėtas vienoje pusėje, kad jis atrodytų meniškiau. Aukštakulniai ir madingi kabantys auskarai bei apyrankės leis jums atrodyti klasiškai protingai. Tai tinkama apranga vakarėliams ir renginiams.

12. Deep Blue Naujausias Indo Vakarų Kurtis:

Deep Blue Latest Indo Vakarų Kurtis

Šis „Deep Blue Kurti“ yra naujausias tendencijų kūrėjas „Indo Western Kurtis“ linijoje moterims. Kūrinys stilingai nukirptas nuo krūtinės linijos žemyn. Kūryba yra išsiuvinėta blizgučiais ir karoliukais, naudojant auksinius šilko siūlus. Dėvėkite jį su „Ghagra“ ar pora šilkinių „palazzo“ kelnių kartu su pora auksinių jhumkų ar liustra auskarų. Pridėkite jį prie auksinės spalvos sankabos ir būsite pavogti visų širdis.

13. Asimetriškas įvyniojimo stilius „Indo Western Kurti“:

Asimetriškas įvyniojimo stilius Indo Vakarų Kurti

Tai asimetriškas įvyniojimo stiliaus indo vakarietiškas kūrinys, kad atrodytumėte žaviai ir drąsiai. Ši suknelė turi prabangų tarptautinį stilių. Jis nepagražintas dizaino ir raštų, tačiau vis dar yra rafinuotas ir elegantiškas. Dėvėkite su kelnėmis ir paprastomis basutėmis ir voila, esate pasiruošę draugų vakarėliui.

14. Juodos ir auksinės gyvūnų spausdinimo kaftano stiliaus ilgas Kurti:

Juodos ir auksinės spalvos gyvūnų raštai Kaftan stiliaus ilgas Kurti

Išleiskite savo viduje esantį gyvūną dėvėdami šį juodos ir auksinės spalvos ilgą Kurti. Tai tikra suknelė ir labai patogi. Kartu su auksiniais žvilgančiais antblauzdžiais ir madingais papuošalais tikrai atkreipiate visų dėmesį vestuvių vakarėliuose ir renginiuose.

15. Balta Indo Vakarų Kurta su pridedamu mėlynu pečiu:

Balta Indo Vakarų Kurta su pridedamu mėlynu pečiu

Pasakiška „White Frock“ stiliaus kulkšnies ilgio kurta kartu su mėlynos ir baltos spalvos spaustukais. Šis sintezės drabužis yra labai madingas ir labai populiarus tarp kolegijų mergaičių ir vidutinio amžiaus moterų. Kūrinys turi paprastą apvalų kaklą, po kurio ant plokštelės yra mėlyni kutai. Mėlynas gūžčiojimas pečiais yra asimetriškas, o ant jo – snaigių atspaudas. Puiki suknelė šaltajam žiemos sezonui ir priverčia atrodyti kaip Snieguolė.

Šių laikų tendencija labiau susijusi su Indijos ir Vakarų stiliaus sinteze. Mes galime sukurti savo stilių, derindami ir derindami, naudodami tai, kas yra rinkoje, ir lengvai prieinama internete. Įprasti Indijos kurtai, sumaišyti su vakarietišku prisilietimu, neatsilieka nuo madingo stiliaus.