Anarkali kurtis savo vardą skolingas išgalvotam Anarkaliui istorinėje Mogolų imperatoriaus Akbaro eroje. Šis vardas žymi švelnumo, nekaltumo ir grožio savybes, susijusias su ponia, kuri dėvėjo Anarkalį. Šios išpūstos anarkali kurtos netrukus tapo madinga šio amžiaus moterų mada. Jo kolekcijose yra etninių, formalių, atsitiktinių ir daugiau „Anarkali“ dizainų.

Gražūs ir populiarūs „Anarkali Kurti“ dizainai moterims Indijoje:

Čia pateikiami keletas nuostabių geriausių „Anarkali Kurtis“ modelių moterims.

1. Aksominė aplikacija Anarkali Kurti:

Aksominė aplikacija Anarkali Kurti

Atraskite šią naują papūgos žalią spalvą „Anarkali kurtas“ moterims, kuri turi tamsiai mėlynos spalvos aksominę aksominę medžiagą. Jis taip pat dekoruotas kaštoninės spalvos kraštu, kuris yra taškinio stiliaus. Bendra kėbului naudojamos medžiagos kokybė yra visiškai tinklinė. Čia pateikta kaklo konstrukcija yra apykaklės tipo ir be rankovių. Neprivaloma, kad jei jums reikia mini rankovės, ji pateikiama su medžiaga, skirta susiūti pagal jūsų pageidavimą. Iš viso šie dalykai daro šį ypatingą kūrėjų vakarėlį šiuolaikišku ir tradiciškai puošniu.

2. Spausdinta rožinė Anarkali Kurti:

Spausdinta rožinė Anarkali Kurti

Dabar pažvelkite į šį gražų rožinį kūrinį, kurį sudaro „Kalamkari“ sukurtas korpusas, o kraštinė nudažyta rožine spalva. Viso kūno medžiaga yra medvilnė, o viršutinės kūno dalies dizainas sustiprintas klestinčiu Kalamkari stiliumi. Šių dviejų motyvų derinys daro jį patrauklų dėvėti iš karto. Ši medvilninė „Anarkali Kurta“ gali puikiai derėti su atitinkamos spalvos dugnu, kuris gali būti antblauzdžiai ar šlepetės. Ir jūs norite pasirinkti išvaizdą atitinkančią skarelę ar dupatą.

3. Anarkali Kurti su rankomis kuruotu siuvinėtu paltu:

Anarkali Kurti su rankomis kuruotu siuvinėtu paltu

Pasiruoškite turėti šią gražią raudoną medvilninę „Anarkali kurti“, kurią puošia gražiai išsiuvinėta liemenė. Suknelės raštas pagamintas iš susmulkintos medvilnės medžiagos, kuri suteikia šiai nepakartojamą išvaizdą. Paltas, visiškai kuruojamas rankomis, yra grynai tradicinis Radžastano siuvinėjimo modelis. „Anarkali Kurti“ dizainas vėl modernizuotas naudojant visų rankovių tendenciją. Apskritai, čia naudojama unikali spalva yra tik raudona. Taigi galime pasirinkti bet kokius tamsius dugno atspalvius, kurie geriausiai tiktų šiam „Anarkali“ medvilnės kūriniui. Tai gali būti odos spalvos antblauzdžiai, kaip parodyta paveikslėlyje, o gal tamsiai mėlynos, geltonos ar net juodos spalvos.

4. Juodas ir raudonas ilgas Anarkali Kurtis:

Juodas ir raudonas ilgas Anarkali Kurtis

Pažvelkite į šį juodą ir raudoną ilgą anarkali kurti. Šis modelis sukurtas su plačia siena su paukščio plano aplikacija ir patikrintais motyvais. Užmezgant ryšį, viršutinė kurta dalis taip pat sukurta taip, kad atitiktų išvaizdą. Tuo pačiu metu jūs išlaikote kūrinio korpusą paprastą. Jis turėtų labai gerai derėti su tomis pačiomis raudonomis šešėlėmis, kad apdaila atrodytų nuostabiai. Norėdami savo išvaizdai suteikti grožio, galite užbaigti pristatymą pasirinkdami tuos pačius raudono atspalvio aksesuarus, kurie tinka kuriamam dizainui ir išvaizdai.

5. Paprastas ir atspausdintas medvilninis veršelio ilgis Anarkali Kurti:

Paprastas ir atspausdintas medvilninis blauzdos ilgis Anarkali Kurti

Čia pateikiamas paprastos tamsiai mėlynos ir rausvos spalvos medžiagų derinys, kad būtų sukurtas modernus madingas „Anarkali kurti“ dizainas. Kaklo raštas yra tas, kuris visiškai uždaromas kaip apykaklės tipas, o čia pagamintos rankovės yra trys ketvirtadaliai. Šis medvilninis „Anarkali kurti“ yra skirtas atsitiktinei progai, ir bet kokio amžiaus moterys galėtų jį dėvėti. Tikrai nereikia jokių tikslingų aksesuarų, kurie dar labiau padidintų jūsų grožį naudojant šią aprangą. Nesutapkite šio „Kurti“ su mėgstamiausiais storuliais ir kelnėmis, kurios tikrai pavogtų šou.

6. „Navy Anarkali Kurti“ su liemeniu:

„Navy Anarkali Kurti“ su paltu

Griebkite šį madingą „Anarkali kurti“ moterims, turinčią unikalią, madingą liemenę su raštu rankovėmis. Kūrinio kraštas ir rankovės bei liemenė priklauso tai pačiai dizaino kategorijai. Šio paryškinto motyvo dizainas yra šiek tiek artimas dryžuotai raštuotai kelių spalvų formai. Šio kūrinio medžiaga yra labai patogi dėvėti. Čia atsižvelgiama tiek į dizainą, tiek į patogumą, kad būtų kuo geriau.

7. Trumpo ilgio geltona Anarkali Kurti:

Trumpo ilgio geltona Anarkali Kurti

Naršykite šį gražiai raštuotą trumpą „Anarkali kurti“, skirtą šiuolaikinėms paaugliams. Šis geltonos atspalvio gėlių kirpimo kūrinys priverčia į tai žiūrėti be jokių abejonių. Visas kūnas yra padengtas paprasta geltona medvilnine medžiaga ir paryškinančia kraštine, kurią sudaro ir juodos spalvos atspaudai, ir rausvos spalvos atspalvis. Išvaizda yra graži tik todėl, kad šis dizainas yra unikalus savo trumpo ilgio kurtų asortimente. Niekas netrukdo jį nusipirkti savo drabužių spinta.

8. Visos rankovės, atspausdintos Anarkali Kurti:

Visomis rankovėmis atspausdinta Anarkali Kurti

Šis akinantis mėlynos ir baltos spalvos Anarkali Kurti modelis yra dar vienas šios serijos aukščiausios klasės kolekcijos asortimentas. Jis gražiai suprojektuotas su to paties modelio atspaudais tiek rankovėse, tiek kraštuose. O kūrinio korpusas vėl puoštas kitu tinkamu raštu. Tai atrodo taip paprasta, o kartu ir autentiška. Juos dažniausiai renkasi moterys, kurioms įprastomis dienomis reikia dėvėti aprangą, bet ieškančios madingos kolekcijos. Rankovės yra viso ilgio, todėl jums nereikia ieškoti tinkamų priedų. Jie suteikia nuostabią ir kuklią išvaizdą tiems, kurie ją nešioja.

9. Burgundijos daugkartiniai kirpimai Anarkali Kurti:

Burgundijos daugkartiniai kirpimai Anarkali Kurti

Pažvelkite į šią „Anarkali Kurtis“ kolekciją, kad nepraleistumėte šio patrauklaus ir gražaus dizaino. Šio kūrinio įpjovos suprojektuotos taip, kad rankovėse naudojama medžiaga būtų skirta šiems įpjovimams, kad būtų sukurtas kontrastas tarp anarkalio pjūvių ir kūrinio korpuso. Ši konkreti kolekcija yra madinga tarp mergaičių, nes ir spalva, ir motyvai yra unikalūs. Bordo atspalvis yra vienas populiariausių tarp kitų madingų spalvų.

10. „Viscose Knit Party Wear“ Anarkali Kurti:

Viskozės trikotažo vakarėlio drabužiai Anarkali Kurti

Ar ieškote tobulos aprangos savo mėgstamai artėjančiai šeimos progai? Štai jūsų paieška baigiasi šiuo „Anarkali“ vakarėlio drabužių kūrimu. Šis žavus ir žavus anarkalio stiliaus kurtų pasirinkimas yra karšta šio sezono kolekcija. Čia patrauklus oranžinis atspalvis kartu su juoda spalva yra suporuotas. Juodos spalvos viskozės medžiaga yra megzta su visomis rankovėmis. Kūrinio korpusui buvo suteikta nepakartojama auksinė siena, kuri yra unikali. Apskritai, jei pasirinksite šią aprangą, tikrai sukūrėte kažką geriausio sau.

11. Pilka medvilnės mišrainė Anarkali Kurtis:

Pilka mišri medvilnė Anarkali Kurtis

Pažvelkite į šį gražiai suprojektuotą naujausią „anarkali kurti“. Pilkas atspalvis yra išskirtinai sumaišytas su atspausdinta viršutine rankovėmis. Šifono rūšies medžiaga naudojama visam pilkam kūnui, todėl jis sklandžiai krinta. Spausdintas viršus be rankovių su pilnu pilku kūriniu būtų išskirtinė jūsų mėgstamiausių kolekcija.

12. Grindų ilgio ypatinga proga Anarkali Kurti:

Grindų ilgio ypatinga proga Anarkali Kurti

Tai puiki kategorija ypatingoms progoms, pavyzdžiui, vestuvėms. Galima pasirinkti šį atspausdintą anarkali kurti, kuris yra nepaprastai suprojektuotas derinant dvi gražias spalvas. Atspausdintas aukso motyvų raštas gerai išryškintas ant juodos Georgette medžiagos. Pasirinktos rankovės yra pilnos rankos, ir tuo pačiu tai priskiriama viso ilgio kurtų kategorijai. Neabejojama, kad šis asortimentas pavogtų šou išvaizdą.

13. Tobula balta mišrainė „Anarkali Long Kurti“:

Puikus baltas mišrus „Anarkali Long Kurti“

Atraskite šias idealiai baltas paneles Anarkali Kurti, kurią sudaro auksinis nėrinių kraštas. Išskirtinis auksinės kreminės spalvos siūlų derinys suteikia stulbinančią išvaizdą. Rinkitės gerai prižiūrimus palaidus plaukus ir minimalius priedus, kad atrodytumėte paprastai, bet pasakiškai. Be to, šį elegantišką baltą anarkalį galite lengvai suderinti su tinkamomis antblauzdžiais.

14. Oranžinė medvilninė etninė apranga Anarkali Kurti:

Oranžinės medvilnės etniniai drabužiai Anarkali Kurti

Padarykite šį įspūdingą kurta dizainą savo nuožiūra, pasirinkdami jį kaip savo pasirinkimą. Ši „Anarkali Kurta“ moterims yra geriausias pasirinkimas kasdieniam ar net kasdieniam dėvėjimui. Trijų spalvų oranžinės, žalios ir ryškiai raudonos spalvos derinys leidžia atrodyti puriai. Šiems kolekcijų asortimentams dažniausiai teikia pirmenybę jaunimas, mėgstantis ryškius madingus atspalvius. Jį patogu nešioti pasirinkus mini rankoves.

15. Stulbinanti šiuolaikiška išvaizda Anarkali Kurti:

Stulbinanti šiuolaikiška išvaizda Anarkali Kurti

Dabar, paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, pažvelkite į šį nuostabų ir madingą modernizuotą atsitiktinį „Anarkali Kurti“. Tai gražus rožinio atspalvio kūrinys, turintis apykaklės tipo kaklą ir tris ketvirtas rankoves. Viskas paprasta, bet turi paprastą dviejų spalvų kraštą tiek rankovėse, tiek kūriniuose. Apvadą sudaro oranžiniai ir geltoni atspalviai, kurie iš esmės pabrėžia išvaizdą. Apykaklės tipo kaklas su unikalaus dizaino mygtukų aplikacija užbaigia nepaprastą apdailą. Tai madingiausias ir žaviausias šiuolaikinių moterų pasirinktas medvilnės kūrimo kolekcijos modelis.

Čia pateikiamos nuostabios ir išskirtinės kūrinių kolekcijos moterims, ieškančioms madingos divos. Dabar nedvejodami pasigaminkite bent vieną ar du savo. Visa tai ypatinga ir išskirtinai sukurta tam, kad jaustųsi išskirtinė to nešiojančiam.