Kurta, gardıroptan asla çıkmayacak tek kelimedir. Kurtalar hemen hemen herkesin giyim tarzında bulunur. Tasarımcılar, süregelen trendi takip etmek ve modada daha yeni giyinme stilleri elde etmek için her zaman hareket halindedir. Kadın ya da erkek ve tabii ki çocukları unutabilen herkes moda dünyasındaki modaya uygun değişikliklerle uyumlu olmak ister..

Kurtalar genellikle geleneksel / dini işlevler için giyilir. Ve erkekler genellikle bir çift kot pantolon ve ayakkabı için Kolhapuri ile takım kurma eğilimindedir..

2019 İçin Farklı Kırmızı Renk Kurti Tasarımları:

İşte büyük bir halk kalabalığında benzersiz görünmenize yardımcı olabilecek en iyi 15 kırmızı kurtiden bazıları,

1. Tasarımcı Kırmızı Kurti:

Tasarımcı Kırmızı Kurta

Popüler tasarımcıların kırmızı kurtaları bugünlerde bir moda ifadesidir; Herhangi bir renkte bir tasarımcı kurtaya sahip olmayı seçerseniz, özelleştirme ve tercihlerinizle birlikte en sevdiğiniz kırmızı kurti’yi alabilirsiniz. Giysilerinde özel gereksinimleri olan kişiler, kıyafetlerine kişisel dokunuşlarını eklemelerine yardımcı olduğu için kırmızı bir tasarım tercih etmelidir..

2. Kısa Kırmızı Kurti:

Kısa Kırmızı Kurti

Bir çift mavi kot pantolonlu kırmızı kısa kurti, gençler arasında moda açısından pastanın üzerine krema gibidir. Üniversite arkadaşlarınızla takılmaya gidiyorsanız, bu elbise aynı anda hem şık hem de benzersiz görünmenizi sağlar. Ayrıca, kendinizi rahat ve rahatlatıcı hissettirdiği için çalışırken giyilebilir..

3. Düz Kırmızı Kurti:

Düz Kırmızı Kurtiler

Kurta erkekler için olduğu kadar kadınlar için de bir moda. İster uzun ister kısa olsun düz kırmızı kurti tasarımı genç kızlar ve orta yaşlı bayanlar arasında oldukça popüler. İster iş yeriniz, ister arkadaşlarınızla takılın, her yerde giymek oldukça rahat. Çok maliyetli değil ve günümüzde herkesin ulaşabileceği bir yerde..

4. Gündelik Kırmızı Kurti:

Günlük Kırmızı Kurti

Bu düz kırmızı kurti tasarımları sadece hangout amaçlı olmadığı için, bir kişinin günlük çalışmasında rasgele giyilebileceğinden, durum hakkında endişelenmenize gerek yok. Bir iş yaparken veya kızlarla randevunuzdayken rahat ve rahatlatıcı hissettirir, bu da onu stil ifademizde benzersiz kılar..

5. Parti Giyim Kırmızı Kurti:

Parti Kıyafeti Kırmızı Kurti

Bir kurta giymiyorsanız, bir Hint düğünü işlevi için tam olarak hazır değilsiniz ve kırmızı renkli bir kurta, düğün işlevleri için mükemmel bir seçim olacaktır. Hint geleneklerimizi ve bir kişinin stil ifadesini mükemmel bir şekilde temsil eder..

6. Baskılı Kırmızı Kurtaş ve Kurtiler:

Baskılı Kırmızı Kurtaş ve Kurtiler

Baskılı kıyafetleri, zihinsel kişiliğimizin yanı sıra tarzımızı da yansıttığı için seviyoruz ve sosyal ortamlarda başkaları üzerinde benzersiz bir çekicilik bırakan kırmızı bir renk ona bir kıvılcım katıyor. Bu tür uzun baskılı kurtalar, ister çevrimiçi ister yakındaki mağazalar olsun, pazarlarda sular altında kalıyor ve ayrıca çok maliyetli değiller..

7. Pamuk Kırmızı Kurti:

Pamuk Kırmızı Kurti

Herkesin her tür elbiseyi giyemeyeceği doğrudur ama neyse ki herkesin giyebileceği çok az elbise vardır. Pamuk bazlı kurta tasarımı bunlardan biridir; lifi sayesinde hafif ve rahatlatıcı bir his verir. Hindistan’ın kavurucu sıcağında dayanmak için bir elbise olmalı.

8. Şervani Kırmızı Kurta:

Şervani Kırmızı Kurta

Düğün veya parti zamanı için iyi bir elbise modeli arıyorsanız, o zaman kırmızı renkli Sherwani her zaman iyi bir seçim olacaktır. Çoğunlukla sherwani modellerinde, slim fit tarzında iyi bir koleksiyon bulabilirsiniz, iyi bir kondisyona veya yüksekliğe sahip olan gençler, bir sonraki her fırsatta bu sherwani’yi tercih edebilirler..

9. Pencap Kırmızı Kurta:

Pencap Kırmızı Kurta

Punjabi’ler, ülkemizde ve dünya çapında yemek ve stil ifadeleriyle tanınmaktadır. Bu tür kurtalar genellikle Pencap bölgesinde yapılan ve iyi fiziği olan biri için inanılmaz derecede mükemmel görünen bir tür ayakkabı olan “Punjabi Nagra” ile giyilir..

10. Pathani Kırmızı Kurta:

Pathani Kırmızı Kurta

Sert bir yaka ve vücuda oturan kesim, vücut şeklinizi tamamlayan bir pathani kurtada en iyisidir. Bu tür elbiseler genellikle Kuzey Hindistan, Pakistan ve Afganistan halkları tarafından giyilir. Bu elbise, benzersizliği ve aksesuarları nedeniyle bugünlerde çok popüler hale geliyor..

11. Bhopali Kırmızı Kurta:

Bhopali Kırmızı Kurta

Geleneksel olarak Bhopal kraliyet aileleri tarafından giyilen bunlar artık genel halk için de mevcut. Kıyafetinize asil bir dokunuş katar ve halktan gelen tüm iltifatları cezbeder. Bu kurtalar piyasadan biraz çıktı, ancak son yıllarda dokusunda gerekli değişiklikle geri döndü..

12. Keten Markası Kırmızı Kurta:

Keten Markası Kırmızı Kurta

Keten kumaş kırmızı kurta pijama, bugünlerde gençler arasında çok popüler hale geliyor. Malzemesi çok emicidir ve Hindistan gibi bir ülkede serinliği ve tazeliği için değerlidir. Böyle bir durumda kırmızı keten kurta kılık değiştirmiş bir nimet olacaktır. Piyasada kolayca bulunur, ancak üreticiler maliyetini azaltmak için pamukla karıştırma eğiliminde olduklarından bazen saf keten elde etmek zordur, bu nedenle dikkatli olun.

13. Lucknowi Kırmızı Kurta:

Lucknowi Kırmızı Kurta

Chikan nakışı Lucknow’da ünlüdür ancak e-ticaret çağıyla birlikte dünyanın herhangi bir yerinde yaptırabilirsiniz. Bu kurtalar, ipek, şifon, ağ, pamuk vb. Gibi bir tekstil kumaşına nakış işleriyle tanınırlar. Kurtalarında nakış işlerini seven insanlar bunun için gitmeli ve kırmızı kurta, benzersiz ve şık olduğu için nakış için mükemmel olurdu..

14. Düz Kesimli Kırmızı Kurta:

Düz Kesim Kırmızı Kurta

Kolları biraz çekici görünmesi için doğrudan bileğe düşen basit bir düz kırmızı kurta, üzerinde genellikle basit tasarımlar yapılıyor. Sade ve sade kişiliğe sahip insanlar bu tarz elbiseleri tercih edebilirler çünkü bu kendi kişiliklerine yakışır ve kırmızı renk ona bir çekicilik katar..

15. Kadın Kırmızı Uzun Kurti:

Kadın Kırmızı Uzun Kurti

Bir kadın kırmızı bir elbise içinde çok daha güzel görünüyor ve eğer geleneksel bir Hint kırmızı uzun kurti ise. Bayanlar için bu kırmızı kurta, güzelliklerini arttırmaya gerçekten yardımcı oluyor ve günümüz moda dünyasına benzersiz bir kıvılcım katıyor. Şifon, pamuk, ipek vb. farklı tekstillerde kolayca bulunurlar..

Bir Kurta eski bir geleneksel elbise olabilir, ancak büyüleyici bir kırmızı renk ve tasarımlarda ve benzerlerinde küçük değişiklikler ile mevcut moda ifadelerimize uygun hale getirir. Birçok insan hala modası geçmiş bir kurta bulabilir, ancak yukarıda belirtilen 15 kurta tasarımı, Hint elbiseleri bir süreliğine piyasadan kaçabileceği, ancak asla modası geçmediği için stil ifadelerini değiştirebilir..