Pasiruoškite tyrinėti didžiausią aukščiausios klasės modelių ir dizaino auksinių kurtų katalogą. Čia galite rasti viską: nuo dizainerių kurtų iki Anarkali kurtis, paprastų kurtų iki spausdintų, trumpų kurtų iki ilgų kurtų, taip pat nuo tradicinių iki modernizuotų.

Geriausi „Golden Kurta“ dizainai moterims ir vyrams:

Jei ieškote tokio tipo drabužių, turėtumėte pažvelgti į šiuos 9 populiariausius auksinius kurti ar kurta dizainus,

1. Auksinis puoštas Kurti:

Auksiniu puoštu Kurti

Pažvelkite į šį modernų ir madingą kūrinį, pagamintą iš aukso atspalvio šilko medžiagos. Jis yra paprastas, kaklelyje ir rankovėse yra plonos karoliukų kraštinės. Šis trumpas aukso spalvos dizainas turi platų kaklą ir tris ketvirtas rankoves.

2. „Golden Silk Casual Kurti“:

„Golden Silk Casual Kurti“

Šis „Golden kurti“ be rankovių yra pagamintas iš žalio šilko medžiagos. Jis turi aptakų siuvinėjimo dizainą visame kurta išilgai. Kai kuriems etniniams prisilietimams kai kurie karoliukai taip pat pateikiami kaklo dizaine. Šis kūrinys priklauso trumpų kurtų kategorijai.

3. Auksinė ilga striukė Kurti:

Auksinė ilga striukė Kurti

Atraskite šį stilingą auksinį kūrinį, kurį sudaro minkšta ir lygi šilkinė medžiaga, vadinama tafta. Visoje pusėje yra blizgesio atspaudas, o priekinėje pusėje yra užtrauktuko anga. Šis trumpas kūrimo dizainas taip pat yra įvairių dydžių, tokių kaip S, M, L ir XL.

4. Auksinė smėlio spalvos ilga Kurti:

Auksinė smėlio spalvos ilga Kurti

Atkreipia jūsų dėmesį į šį ilgą auksinį kūrinį, kurio audinys pagamintas iš aukso atspalvio tinklinės medžiagos. Jame yra tipiškų pjūvių ir plyšių, kurie puikiai parodys jus. Ši suknelė su visomis rankovėmis gali būti nesuderinama su bet kokiais tamsiai užtamsintais antblauzdžiais.

5. „Poly Rayon Plain“ auksinis Kurti:

„Poly Rayon Plain“ auksinis Kurti

Čia yra auksinė apykaklė su apykakle, kurią sudaro trys ketvirtos rankovės. Jis naudojamas iš poliesterio audinio ir yra visiškai austas. Jis toks paprastas ir elegantiškas, kad jį galima pasirinkti kasdieniam dėvėjimui. Šio tipo kurtis yra visų keturių dydžių.

6. Auksinis siūlas siuvinėtas auksinis Kurti:

Auksinis siūlas siuvinėtas auksinis Kurti

Atkreipkite dėmesį į šį etninį auksinį kūrinį, kurį sudaro tradicinė žakardo medžiaga. Ant jo yra gražus ir nuostabus kremo atspalvio siuvinėjimas, todėl jis atrodo tikrai stulbinančiai. Šio tipo puošnūs kurtai yra plačiai pasirenkami kaip ypatingos progos drabužiai.

7. Ilgas dizaineris Golden Kurti:

Ilgas dizaineris „Golden Kurti“

Tiesiog pažvelkite į šį super ir modernų „Anarkali“ aukso kūrinį. Tai bėgimo medžiaga, visiškai išspausdinta iš auksinių gėlių. Tai pusiau rankovių ir grindų ilgio kūrimas, todėl atrodo tiesiog nepaprastai.

8. Šiuolaikinio dizaino auksinė Kurta vyrams:

Šiuolaikinio dizaino auksinė Kurta vyrams

Pasinaudokite šia nauja kolekcija vyrams, kurią sudaro auksinė kurta su tamsiai mėlynos spalvos juostelėmis. Jis gali būti dėvimas kaip etninis ir kaip kasdienis drabužis. Galite pasirinkti įvairius dydžius.

9. Vestuvių serija „Golden Kurta“ vyrams:

Vestuvių serija „Auksinė Kurta“ vyrams

Patikrinkite šią vestuvių auksinės kurtos kolekciją vyrams, kurioje pilna siuvinėjimo darbų priekinėje pusėje. Tai puikus pasirinkimas vyrų vestuvių kolekcijai. Ši turi savo skarą ir pižamą, kuri geriausiai užbaigia savo išvaizdą.

Per šiuos metus Kurtis išpopuliarėjo tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Jie yra plačiai pasirenkami dėl to, kad nešiojantiems suteikia vėsios, etninės ir atsitiktinės išvaizdos. Tos tautos, kurios nori įteikti dovaną savo brangiam broliui ar giminaičiui, tada gali pagalvoti apie šią auksinę kurtą kaip dovaną.