Atrodykite puikiai ir jauskitės patogiai naudodami šį platų įvairių atspalvių ir medžiagų „Kurti“ tunikų asortimentą. Moteriškus „Kurti“ tunikinius marškinėlius galima dėvėti su tinkamomis antblauzdžiais, megztiniais ir net džinsiniu audiniu, priklausomai nuo stiliaus.

Geriausios Indijos moterų tunikos viršūnės Georgette Kurti:

Norėdami gauti geriausią idėją apie tokių drabužių variantus, peržiūrėkite šią nuorodą, kad surastumėte 9 geriausius Indijos Kurti tunikos viršūnes,

1. Papuoštos jūros putų spalvos Kurti tunikos:

Papuoštos jūros putų spalvos Kurti tunikos

Šios gražiai puoštos moteriškos „Kurti Tunics“ yra geriausios iš geriausių kolekcijų. Tai toks modernus ir atrodo puikiai, kad tiktų bet kokiam stiliui. Jie yra trumpo ilgio kategorijos ir suteikia itin patogius dėvėtojams.

2. Spausdinto modelio trumpos Kurta tunikos:

Spausdinto modelio trumpos Kurta tunikos

Stebėkite šią jūros žaliai atspausdintą „Kurta“ tuniką, prie kurios pritvirtintos trys ketvirtos rankovės. Ši „Kurta Tunicis“ yra pakankamai trumpa, todėl ją galima laikyti marškinių tipo apranga, tinkamai pasirinkta prie džinsų. Jame nėra puošnių dekoracijų, todėl jis lengvai pasirenkamas kaip kasdienis drabužis.

3. Ryškiai raudonos aukštos žemos Kurti tunikos:

Ryškiai raudonos spalvos „High Low Kurti“ tunikos

Čia pateikiamas autentiškas ryškiai raudono atspalvio moterims skirtų „Kurti“ tunikų asortimentas. Jis turi tris ketvirtas rankoves ir yra ilgo tipo viršūnių. Jis turėtų būti dėvimas su antblauzdžiais ir yra puikus etninių drabužių rinkinys. Ši Georgette Kurti tunika turi taškelius, atspausdintus visoje medžiagoje, su mažu kirpimu.

4. Kurti tunikos iš sintetinių garbanotų rankovių:

Kurti tunikos iš sintetinių garbanotų rankovių

Atraskite šį nuostabų karališkosios mėlynos spalvos „Kurti Tunics“ asortimentą, kurio modelis taip pat pasižymi dideliu mažu kirpimu. Tai atrodo taip miela ir graži, nes ant jos išgraviruotas ryškus siuvinėjimas. Šią aprangą galite išbandyti ir su baltos spalvos antblauzdžiais.

5. Pilkos rankovės purpurinės Kurti tunikos:

Pilkos rankovės purpurinės Kurti tunikos

Tie, kurie mėgsta ieškoti Indijos moterų Kurtis ir tunikų kolekcijos, gali pasiimti šią gražiai suprojektuotą purpurinio atspalvio Kurti tuniką. Visoje jo pusėje yra unikalūs atspaudai ir visas rankovių modelis. Tai taip pat bus geras pasirinkimas jūsų biure.

6. Indijos Cum Vakarų stiliaus Kurti tunikos:

Indijos Cum Vakarų stiliaus Kurti tunikos

Pridėkite šią nuostabią Kurti tunikų kolekciją prie savo drabužių spintos, kuri yra modernaus pilko atspalvio su punktyrinėmis juostelėmis iš viršaus į apačią. Jis turi apykaklės tipo kaklą ir turi tris ketvirtas rankoves su unikaliu dizainu ir kirpimais.

7. Žalios medvilnės Kurti tunikos be rankovių:

Žalios medvilnės Kurti tunikos be rankovių

Pažvelkite į šias protingai atrodančias indiškos medvilnės tunikas „Kurtis“, kurių modelis yra be rankovių. Jis praturtintas įspūdingais siuvinėjimais netoli kaklo srities ir turi unikalius kūno įpjovimus, prilygstančius anarkali tipo maivymui. Bet tai priklauso trumpų kurtų kategorijai.

8. Siuvinėtos uždaro kaklo Kurti tunikos:

Siuvinėtos uždaro kaklo Kurti tunikos

Štai dar vienas pasirinkimas, kaip atrodyti moderniau ir stilingai. Tai ryškiai geltono atspalvio indiški „Kurti Tunics“ marškinėliai be rankovių, pakankamai drąsūs, kad išreikštų vėsų vaizdą. Ant jo prisiūtas nuostabus purslų siuvinėjimo dizainas. Ir gali būti derinamas su džinsais.

9. Gėlių rašto mėlynos Kurti tunikos:

Gėlių rašto mėlynos Kurti tunikos

Dabar pažvelk į šią šviesiai tamsiai mėlynos spalvos moterišką Kurti tuniką, papuoštą gėlių atspaudais iš visos medžiagos. Atspaudai yra kontrastingos mėlynos spalvos ir turi tris ketvirtas rankoves su unikaliu maivymu, kuris suteikia nuostabią išvaizdą visai aprangai.

Kas dar liko! Paimkite vieną iš aukščiau aprašytų kolekcijų sąraše ir parodykite savo grožį. Šios „Kurti Tunics“ būtų tobulas drabužis, leidžiantis gauti norimus diapazonus, kurių iš tikrųjų nusipelnėte.