Pripildykite savo drabužių spintą šiomis madingomis sidabro kurta kolekcijomis, kurios yra prieinamos tiek vyrams, tiek moterims. Ši blizganti spalva greičiausiai pasirinkta etninių drabužių progoms ir gali būti įvairių atspalvių, dydžių ir raštų.

Geriausi sidabro kurtos modeliai vyrams ir moterims:

Čia yra 9 geriausi sidabro kurta dizainai, kuriuos galite išbandyti,

1. Sidabro pilka vyrų Kurta:

Sidabro pilka vyriška Kurta

Patikrinkite šią gražiai atrodančią ir gražią sidabrinę kurtą vyrams, kurioje yra šiek tiek pilkos spalvos. Šis blizgus brokatinis šilko audinys kurta turi visas rankoves ir apykaklės tipo kaklą. Tai puikus pasirinkimas vestuvių priėmimui ar bet kuriai panašiai progai, kai reikalinga ilga kurta.

2. Paprasto dizaino vyrų sidabro Kurta:

Paprasto dizaino vyriška sidabrinė Kurta

Atraskite šią žavingą sidabro atspalvio kurtą, kurioje patvirtintas kiniškas apykaklės raštas. Čia naudojamas audinys yra gryno meno „Dupion“ šilkas ir yra susiuvamas pagal Sherwani modelio dizainą. Šios kurtos akcentas yra unikalūs pjūviai, turintys puikias kreives.

3. Žakardo medžiagų dizainerio vyrų Kurta:

Žakardo medžiagų dizainerio vyrų kurtas

Pažvelkite į šį gražiai susiūtą dizainerio vyrišką drabužį „Kurta“, kuriame apskritai naudojama žakardinė medžiaga. Komplektuojamas su pižamos rinkiniu, kuris puikiai tinka jo išvaizdai, ant kaklo ir rankovių yra siuvinėjimas sidabro siūlais.

4. „Eid Wear“ sidabrinės „Kurta“ kolekcija vyrams:

„Eid Wear“ sidabrinė „Kurta“ kolekcija vyrams

Dabar patraukite šią nuostabią sidabrinės kurta dizaino kolekciją, kuri naudojama dėvėti specialiame renginyje, pavyzdžiui, Eid ar kituose panašiuose festivaliuose. Jį sudaro juodo meno siuvinėjimas ir jis pagamintas iš šilko žaliavos. Siuvinėjimo raštas yra įspaustas meno ir akmens kūriniais.

5. Žalio šilko vyrų Kurti:

Žalio šilko vyrų Kurti

Mėgaukitės dėvėdami šią gražiai suprojektuotą kurtą, pagamintą iš šilko žaliavos. Šis sidabrinis kurta dizainas turi baltą pižamą, atitinkančią etninę išvaizdą. Ant jo nėra puošnių aplikacijų, be to, jis gali būti derinamas su kontrastingomis pižamos kelnėmis, tokiomis kaip tamsiai pilka, tamsiai mėlyna, juoda ir tt.

6. Dizaineris Silver Kurti moterims:

Dizaineris Silver Kurti moterims

Tai salwar kurta modelis, kuris yra sidabro atspalvio ir lengvai tinka moterų išvaizdai, naudojamai pagal etninio tipo drabužius. Jis gali būti derinamas su kontrastingais antblauzdžiais ar medvilninėmis kelnėmis, kurios vėl suteikia jai atnaujintą aprangą. Tai moterų kurta, kurios priekinėje pusėje yra atviras plyšys ir uždaras kaklo raštas.

7. Unikalaus kirpimo sidabro ir juodos spalvos moterų Kurti:

Unikalaus kirpimo sidabro ir juodos spalvos moterų kurtas

Atkreipkite dėmesį į šį unikalų kirpimą moterims, kuris yra ilgo tipo kūrinys. Jis turi mini rankoves ir kaip žymeklis, ant krūtinės naudoja juodos spalvos spausdintus raštus. Ir jis turi paprastą apvalų kaklą.

8. „Resham Work Silver Kurti“ moterims:

Resham Work Silver Kurti moterims

Naršykite šį neįtikėtinai sukurtą kūrinį moterims, kuriose yra įspaustas „Resham“ darbas. Jame naudojami juodi raišteliai kakle, rankovėse ir kūrinio krašte. Jame yra šoniniai plyšiai ir trys ketvirtos rankovės.

9. Kasdieniai dėvi sidabrinį vyrišką Kurti:

„Casual Wears“ sidabro spalvos „Kurta“ vyrams

Pažvelkite į šį paprastą kasdienį drabužių kurtą vyrams, kurių kakle ir rankovėse yra išskirtinis kaštoninės spalvos vamzdžių raštas. Nuo šiol ji gali būti nesuderinama su tobulai tinkančia kaštoninės atspalvio pižama. Ir tai yra puikus pasirinkimas kaip laisvalaikio apranga bet kokiems vakarėliams.

Nepraleiskite progos atnaujinti savo garderobą naudodami šį naują madingą ir madingą pasirinkimą šių akinančių drabužių. Sidabro atspalvio drabužiai, tokie kaip kurtas ir kurtis, yra daugelio mūsų mėgstamiausi.