Šiais laikais savo drabužių spintos kolekcijoje sunku rasti madą išmanančių moterų, kurių mėgstamiausias drabužis nebūtų kurti. Tie, kurie nori dėvėti paprastą ir lengviausią kolekciją, renkasi tokius drabužius.

Geriausi žalios spalvos „Kurta“ dizainai:

Čia yra keletas 9 geriausių žalių atspalvių Kurti ir kurta dizaino,

1. „Cotton Flex“ siuvinėjimas „Green Kurti“:

„Cotton Flex“ siuvinėjimas „Green Kurti“

Čia galite pamatyti, kad kūrinio korpusas yra smėlio spalvos, tačiau rankovės ir paryškinanti jo dalis yra ryškaus žalio atspalvio. Šis žalios spalvos dizainas labai tinka prie žalių antblauzdžių ir tinka įvairaus amžiaus moterims.

2. Medvilninė žalia Kurti:

Medvilninė žalia Kurti

Jei norite būti madinga, rinkitės šį žalios spalvos kūrinį, kuriame pilna rankovių. Kurto kaklas yra apykaklės tipo ir paryškintas tiek šviesiais, tiek tamsiais žaliais atspalviais. Šio kūrinio pjūviai tinkamai padės jums parodyti ir patobulinti savo kreives.

3. Auksiniai nėriniai su reljefiniu atspaudu žaliu Kurti:

Auksiniai nėriniai su reljefiniu atspaudu žaliu Kurti

Šį sezoną galite atrodyti pritrenkiančiai ir puošniai dėvėdami šį tamsiai žalią kūrinį. Jis yra įspaustas auksiniais nėriniais ir yra išspausdintas miniatiūrinėmis auksinėmis gėlėmis. Tai puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui.

4. Spausdintas ir siuvinėtas kasdienis trumpas Kurti:

Spausdinta ir siuvinėta kasdieninė trumpa Kurti

Sveikiname šį šviesiai žalią kūrinį su aukso spalvos siūlų siuvinėjimu, išryškinančiu jo grožį. Jis taip pat turi kelių gėlių dizainą, siuvinėtą tamsiai žaliais siūlais visoje medžiagoje. Šis „Parrot Green Kurti“ yra tik šilko medvilnė ir priskiriamas trumpų kurtų kategorijai.

5. Apykaklės kaklas paprastas žalias Kurti:

Apykaklės kaklas paprastas žalias Kurti

Pasinaudokite šia nauja madinga butelių žalios spalvos „Kurti“ kolekcija, kuri yra visiškai paprasta ir susideda tik iš mygtuko aplikacijos priekinėje pusėje. Jis turi tris ketvirtas rankoves ir apykaklės tipo kaklą. Jis taip pat turi įvairių plyšių ir pjūvių, apibūdinančių jo paprastumą.

6. Uždaryta kaklo medvilnės žalia Kurti:

Uždaro kaklo medvilnės žalia Kurti

Naršykite šio jūros žalio kūrinio grožį, kuris yra pernelyg modernus ir stilingas. Ant jo nėra atspausdintų piešinių ir jis yra visiškai paprastas, todėl atrodo stilingai ir elegantiškai. Nuostabaus šios ilgos aprangos grožio nuopelnas lengvai priklauso nuo išskirtinių šio konkretaus kūrinio kreivių ir įpjovų.

7. Georgette Mehandi Green Kurti:

Georgette Mehandi Green Kurti

Dabar pažvelkite į šią gražią mehndi žalią spalvą, kurios dizainas yra visiškai uždengtas. Jis turi visas rankoves, o šis dizaineris kuria dvi siuvinėjimo gėlių dizaino aplikacijas. Jei pasirenkate šį unikalaus, stilingo dizaino kūrinį, papildomų grožio priedų nereikia.

8. Tamsiai žalia brokatinė Kurta vyrams:

Tamsiai žalia brokatinė Kurta vyrams

Čia yra naujausia tamsiai žalios kurta dizaino kolekcija vyrams, pagaminta iš žalio šilko. Ši kurta turi atitinkančią pižamą, o jos grožis yra visiškai paprastas dizainas. Kaklo dizainas turi keletą siuvinėjimo siūlų. Puikiai tinka bet kokioms tradicinėms ir iškilmingoms progoms.

9. „Cotton Formal Wear Kurta“ vyrams:

Medvilninė oficiali dėvėjimo Kurta vyrams

Paimkite šią oficialią vyrišką žalią kurtos pižamą, kuri yra modernaus atspalvio. Medžiaga pagaminta iš visiškai medvilnės ir yra ilgo tipo kurta. Ši papūgos žalia kurta puikiai tinka bet kokiai progai susiburti tarp draugų ir šeimos narių.

Kiekvieną kartą, kai galite vaikščioti vilkėdami šią žalių atspalvių kurtų ir kurtų kolekciją, visur žavėkitės žavingais žvilgsniais. Šie gatavi „kurti“ drabužiai yra tinkamai dekoruoti skirtingais raštais, kad gautumėte patrauklią išvaizdą.