Günümüzde gardırop koleksiyonunda en sevdiği kıyafeti kurti olmayan modaya duyarlı kadın bulmak zor. Sade ve en hafif koleksiyonu giymek isteyenler bu tarz kıyafetleri tercih ediyor..

En İyi Yeşil Renk Kurta Tasarımları:

İşte En İyi 9 Yeşil Gölgeli Kurti ve kurta tasarımları,

1. Pamuklu Esnek Nakış Yeşil Kurti:

Pamuklu Flex Nakış Yeşil Kurti

Burada kurti’nin gövdesinin bej rengi olduğunu ancak kolların ve vurgulanan kısmının çarpıcı yeşil gölgede olduğunu görebilirsiniz. Bu yeşil kurti tasarımı, yeşil tozluklarla çok iyi gider ve her yaştan kadın için uygundur..

2. Pamuk Baskılı Yeşil Kurti:

Pamuk Baskılı Yeşil Kurti

Modaya uygun olmak istiyorsanız, kollarla dolu bu yeşil renkli kurti tasarımına gidin. Kurti’nin yakası yaka tipinde olup, yeşilin hem açık hem de koyu tonlarıyla vurgulanmıştır. Bu kurti’nin kesimleri, eğrilerinizi göstermenize ve geliştirmenize uygun şekilde yardımcı olacaktır..

3. Altın Dantel Kabartmalı Baskılı Yeşil Kurti:

Altın Dantel Kabartmalı Baskılı Yeşil Kurti

Bu koyu yeşil kurti giyerek bu sezon çarpıcı ve muhteşem görünebilirsiniz. Altın dantel ile kabartılmıştır ve her tarafında altın çiçek minyatürleri ile basılmıştır. Günlük giyim için mükemmeldir.

4. Baskılı ve İşlemeli Günlük Kısa Kurti:

Baskılı ve İşlemeli Günlük Şort Kurti

Güzelliğini vurgulayan altın iplik işlemeli bu açık yeşil kurtiye hoş geldiniz. Ayrıca, malzemenin her yerinde koyu yeşil iplik işlemeli çoklu çiçek tasarımına sahiptir. Bu Parrot Green Kurti tamamen ipek pamuktur ve kısa kurtiler kategorisine girer..

5. Yaka Boyun Düz Yeşil Kurti:

Yaka Yaka Düz Yeşil Kurti

Tamamen sade ve ön yüzünde sadece düğme aplikesinden oluşan bu yeni trend şişe yeşili Kurti koleksiyonunu kapın. Dörtte üç kollu ve yaka tipi bir boynu var. Ayrıca sadeliğini açıklamak için çeşitli yarıklar ve kesikler var..

6. Kapalı Boyunlu Pamuklu Yeşil Kurti:

Kapalı Yaka Pamuklu Yeşil Kurti

Çok modern ve şık olan bu deniz yeşili kurti’nin güzelliğini keşfedin. Üzerinde baskılı tasarım yoktur ve tamamen sadedir, bu da şık ve zarif görünmesini sağlar. Bu uzun kıyafetin çarpıcı güzelliğinin kredisi, bu kurti’nin kendine özgü kıvrımlarına ve kesimlerine kolayca gider..

7. Georgette Mehandi Yeşil Kurti:

Georgette Mehandi Yeşil Kurti

Şimdi tamamen kapalı boyun tasarımına sahip bu güzel mehndi yeşil renkli kurtiye bir göz atın. Tam kollu ve bu tasarımcı kurti, iki adet nakış çiçek desenli aplikeye sahip. Bu eşsiz şık tasarımı tercih ederseniz, güzelliğinizi geliştirmek için ekstra aksesuar gerekmez..

8. Erkekler için Koyu Yeşil Brokar Kurta:

Erkekler için Koyu Yeşil Brokar Kurta

İşte erkekler için ham ipekten yapılmış en yeni koyu yeşil kurta tasarımı koleksiyonu. Bu kurta, eşleşen pijamalarına sahiptir ve güzelliği, tamamen sade bir tasarım olmasıdır. Boyun tasarımı olarak birkaç nakış ipliğine sahiptir. Geleneksel ve törensel durumlar için mükemmel uyum sağlar.

9. Erkekler için Pamuk Resmi Giyim Kurta:

Erkekler için Pamuk Resmi Giyim Kurta

Modern bir yeşil tonunda olan bu resmi giyim erkek yeşil kurta pijamalarını ele alın. Malzemesi tamamen pamuklu olup uzun tip kurtadır. Bu papağan yeşili kurta, arkadaşlar ve aile üyeleri arasında bir araya gelmek için her fırsatta mükemmel uyum sağlar..

Bu yeşil gölgeli kurta ve kurti koleksiyonunu giyerek her yürüdüğünüzde her yerde takdire şayan bakışlar elde edin. Kurti’nin bu hazır giyimleri, akılda kalıcı bir görünüm elde etmek için farklı desenlerle uygun şekilde dekore edilmiştir..