Indiška apranga yra labai įdomi ir priverčia vyrą atrodyti protingai. „Kurtos pižama“ yra madinga apranga, kurią galima dėvėti tiek oficialiomis progomis, tiek tiesiog atsitiktinai. Pabandykite patekti į vieną iš šių porų ir tikrai pasuksite galvas. Nesvarbu, ar tai būtų šventė, ar vestuvių ceremonija, kurta pižama yra esminis vyrų drabužis. Medvilninė medžiaga daro drabužį labiau kvėpuojantį ir puikiai tinka Indijos oro sąlygoms.

Stilingi medvilniniai „Kurta“ pižamos modeliai vyrams:

Peržiūrėkite šią 9 geriausių medvilninių kurta pižamų.

1. Oficiali medvilnės Kurta pižama:

Oficiali medvilnės Kurta pižama

Ši oficiali medvilninė kurtos pižama yra tobulas renginio ar ceremonijos drabužis. Indijos drabužiai yra pagaminti iš grynos medvilnės, kuri yra baltos spalvos. Balta spalva puikiai tinka vasarai ir ypatingoms progoms. Galite pasirinkti kurtą su kišenėmis abiejuose galuose.

2. Siuvinėta kaklo Kurta pižama:

Siuvinėta kaklo Kurta pižama

Tai šauni medvilninė kurta pižama vyrui, išsiuvinėta ties kaklo linija. Atkreipdama dėmesį į kaklą, ši kurta daro drąsų įspūdį. Siuvinėjimas yra subtilus ir unikalus Indijos amatininkams.

3. Plona medvilninė Kurta pižama:

Plonos medvilnės Kurta pižama

Pasirinkite šią mėlyną grynos medvilnės kurta pižamą, kuri yra plona karštam ir drėgnam orui. Pižamos ir kurta rinkinys taip pat gali būti kontrastingų spalvų. Mėlynos ir baltos spalvos derinys yra puikus pasirinkimas. Jie puikiai tiks vasarai ir gali būti tiek atsitiktiniai, tiek oficialūs.

4. Kurta pižama su trumpomis rankovėmis:

Kurta pižama trumpomis rankovėmis

Čia yra graži balta medvilninė kurta pižama, kuri vietoj tradicinių ilgų rankovių turi trumpas rankoves. Jie puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui. Kurtą galite susiūti struktūrizuotai, kad galėtumėte atrodyti prašmatniai.

5. Priekinė atvira Kurta pižama:

Priekinė atvira Kurta pižama

Išbandykite šią madingą priekinę baltą kurtos pižamą vyrams. Ši kurta turi priekyje atidaromus mygtukus, kurie puikiai tinka oficialiai išvaizdai. Rankovės taip pat baigiasi sagomis. Tai atrodo labai madinga ir sėkminga.

6. Priekinė siuvinėta Kurta:

Priekyje siuvinėta Kurta

Jei norite savo vakarėliui ko nors įdomaus, galite išbandyti šią juodos medvilnės kurta pižamą. Kurta pagaminta iš grynos medvilnės ir paryškinta baltais siuvinėjimais. Dizainas prasideda nuo kaklo linijos ir tęsiasi iki juosmens priekyje.

7. Tradicinė medvilninė Kurta pižama:

Tradicinė medvilninė Kurta pižama

Jūs visada galite laikyti tradicinės medvilnės kurta pižamos rinkinį kaip oficialų drabužį. Tradiciniame rinkinyje taip pat bus dupata. Tai dėvima virš dešinio peties ir paprastai yra labai paprasta. Šis konkretus yra tinklelis, o galuose yra kutai.

8. Spausdinta medvilninė Kurta pižama:

Spausdinta medvilninė Kurta pižama

Saugokitės šių gražių spausdintų medvilninių kurta pižamų, kurios yra madingos. Paveikslėlyje yra tradicinio žodžio „Om“ spausdinimas. Galite turėti indų stiliaus spaudinius, todėl labai tinka kasdieniam dėvėjimui.

9. Priekinė kišeninė Kurta:

Priekinė kišenė Kurta

Pasirinkite šią stulbinančią medvilninę baltą kurtos pižamą gerai pastatytam vyrui. Ši kurta turi priekines kišenes, todėl atrodo labai seksualiai. Kurtos pižama, pagaminta iš grynos medvilnės, suteikia struktūriško ir gerai susiuvamo drabužio išvaizdą. Kurtos pižamą galite turėti įvairių spalvų, pavyzdžiui, pastelinių.

Medvilninė kurta pižama yra nuostabi indiška apranga, kuri puikiai atrodo visiems vyrams. Ilga kurta suteikia žmogui ilgį, o struktūrizuotas drabužis leidžia atrodyti žvaliai. Galite rinktis iš baltos ir kitų spalvų, kurios tiks jūsų progai.