Kurtas galima įsigyti iš įvairių medžiagų; kaip gorgetas, šilkas, medvilnė, aksomas ir daugelis kitų. Iš visų šių medžiagų aksomas yra audinys, kuris neabejotinai pakelia beveik bet kokią aprangą. Aksominė kurta populiarėja, kai šiais laikais dėvi etniniai ir vakarėliai. Tai suteikia jums stilingą ir karališką išvaizdą. Dėvėdami šiuos aksominius kurtus, kiekviena proga būsite traukos centras.

Geriausi ir naujausi „Velvet Kurta“ modeliai moterims ir vyrams:

Žemiau pateikiami 9 populiariausi „Velvet kurta“ dizainai, kuriuos galite dėvėti visoms progoms,

1. Mėlynas aksomas siuvinėtas Kurti:

Mėlynas aksomas siuvinėtas Kurti

Šis gražus aksominis kūrinys yra su povo siuvinėjimu, suteikia elegantišką išvaizdą. Tai vakarėlio drabužiai, taip pat galite dėvėti kaip etninę aprangą. Geriausias derinys su šiuo kūriniu yra aptempti rausvi antblauzdžiai arba švarkeliai. Jis tinka visiems kūno tipams.

2. „Black Velvet Indo Western Kurta“ pižama:

„Black Velvet Indo Western Kurta“ pižama

Ši puiki juoda kurta vyrams yra komplektuojama su juoda pižama, tinkama vakarėlio aprangai. Tai suteikia žvalų vaizdą. Šis indo vakarietiškas dizainas suteikia jums elegantišką išvaizdą.

3. „Navy Blue A Line Velvet Kurti“:

Tamsiai mėlyna „A Line Velvet Kurti“

Tamsiai mėlynos spalvos „A-line kurti“ yra įvairovė. Šie aksominiai ilgi kurtis yra geras pasirinkimas kaip etninis drabužis. Komplekte yra V formos kaklas, trumpos rankovės ir platėjantis apačia. Su juo galite dėvėti aptemptus antblauzdžius ar šlepetes. Būk unikalus, dėvėdamas kažką ypatingo

4. „Blue Silk Velvet Kurti“ su siuvinėjimu:

Mėlyno šilko aksominis Kurti su siuvinėjimu

Šis Pakistano aksominis kurtas yra puikus pasirinkimas, kad galėtumėte spindėti tarp kitų. Gražus siuvinėjimas ir dizainas suteikia jam geriausią išvaizdą ir gali būti dėvimi kaip vakarėlio drabužis. Geriausias derinys su šiuo kūriniu bus palazzos. Tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori būti stilingi.

5. Juodoji aksominė Kurta:

Juodasis aksomas Kurta

Ši juoda aksominė kurta moterims yra vakarėlio drabužis. Jūs dėvite jį su kreminiais palazzo ar antblauzdžiais. Šis V formos kaklo kūrinys yra su gražiais akmenimis ir suteikia jums nuostabią išvaizdą. Dėvėkite jį vakarėliui ar festivaliui ir būkite išskirtiniai.

6. Siuvinėtas tiesiai supjaustytas aksomas ir tinklas Kurti:

Siuvinėtas tiesio pjūvio aksomas ir tinklas Kurti

Šis puikus vakarėlio drabužis yra su aksomine medžiaga ir tinklinėmis rankovėmis. Šie mėlynos spalvos stilingi aksominiai kurtai yra geriausias pasirinkimas, norint būti vakarėlio žvaigžde. Visų akys bus nukreiptos į tave. Geriausias derinys yra aptemptos antblauzdžiai ar šlepetės.

7. „Indo Western Velvet Kurta“:

„Indo Western Velvet Kurta“

Ši vyrų indo-vakarų juoda kurta yra vakarėlio apranga. Geriausias derinys su šia kurta yra raudona pižama. Komplekte yra gražūs akmens darbai, o ilgis bus iki kelių. Šie aksominiai kurta dizainai yra su Swarovski ir zardoshi akmens dirbiniais. Šis yra geriausias tarp naujausių aksominių kūrinių.

8. Aksominis smaragdas Kurta:

Aksominis smaragdas Kurta

Ši graži smaragdo spalvos kurta yra vakarėlio drabužis. Tai daro jūsų išvaizdą elegantišką ir jūs galite išsiskirti iš minios savo unikaliu apsirengimo stiliumi. Tokiu būdu galite dėvėti kreminės spalvos pižamą ir tinka visiems kūno tipams. Šis aksominio dizaino dizainas šiandien tampa žinomas.

9. Moters aksomas Kurti:

Moteriškas aksomas Kurti

Šis atspausdintas aksominis kūrinys yra vakarėlio drabužis. Geriausias derinys su šiuo kūriniu yra antblauzdžiai ir švarkeliai. Jūs galite dėvėti tai visoms progoms, kad padidintumėte savo grožį.

Tai yra keletas geriausių aksominių kūrinių, kuriuos galima dėvėti, ir tai suteikia jums nuostabią išvaizdą. Atsiradus naujo amžiaus madingiems dizainams, nesilaikykite senų tendencijų ar dizaino. Išbandykite ką nors naujo aksominėje kurtoje. Tai pagerins jūsų išvaizdą. Jūsų aprangos stilius atspindi jūsų požiūrį ir asmenybę.