Kurtas yra šiuolaikinis požiūris, todėl dauguma moterų jaučia komfortą. Jie galbūt koledžo lankytojai ar namų šeimininkai, kurtas ir kurtis būtų tobula apranga kiekvienam iš jų. Tai taip pat tiems, kurie yra labai išrankūs atspalviams.

Geriausi pilki Kurta ir Kurti dizainai moterims ir vyrams Indijoje:

Čia yra 9 geriausios pilkos spalvos kurta ir kurti dizaino kolekcijos moterims ir vyrams,

1. Meno šilko pilkos spalvos vyrų Kurta:

Meno šilko pilkos spalvos vyriška Kurta

Sužinokite, kas naujo šioje pilkos spalvos vyrų kurtoje. Tai ypatingas tiesus kirpimas, kuris suteikiamas nuo pečių iki kurtos galo. Ir jis turi visas rankoves su maloniu ir žaviu siuvinėjimo darbu kakle ir apykakle. Šios pilkos spalvos kurta audinys yra grynas meno šilkas.

2. Vestuvių drabužiai „Maloniai pilka vyriška Kurta“:

Vestuvių drabužiai Maloniai pilka vyrų Kurta

Pažvelkite į šią nuostabią pilką kurtą vyrams, kurie yra plačiai pasirinkti kaip puikus drabužis santuokos priėmimui. Kurtoje čia nėra naudojamas specialus darbas, tačiau jis turi išskirtinę ir sensacingą išvaizdą. Šis pilkas kurta formenas buvo austas naudojant brokatinę medžiagą, pagamintą iš pilko šilko audinio. Be to, ji turi juodos spalvos pižamą ir „dupatta“, kuri pagerina jos išvaizdą.

3. „Dupion Silk“ vyrų pilka vyrų „Kurta“:

„Dupion Silk“ vyrų pilka vyrų „Kurta“

Atkreipkite dėmesį į šį naują pilką kurta dizainą vyrams, kurie atrodo dieviškai. Jis neturi ypatingo kūrybiškumo modelio dizaino, tačiau ypatingas šios kurtos dalykas yra jo paties audinys. Šiai kurtai naudojama medžiaga yra tradicinis dvigubo meno šilkas ir stori šilko medvilniniai juodos spalvos nėriniai kaklui.

4. „Party Wear Cotton Grey Kurta“ pižama:

„Party Wear Cotton Grey Kurta“ pižama

Čia yra nauja madinga medvilnės pilkos spalvos kurta vyrams, kurią galima lengvai panaudoti vykstančiam vakarėliui. Jis turi visas rankoves ir juodas juosteles, kad pabrėžtų jo žvilgsnį. Šio pilko kurta dizaino vyrams yra įvairių dydžių, todėl bet kokio tipo žmonėms patogu pasirinkti šią aprangą kaip norimą.

5. Pilkos medvilnės Kurti ilgomis rankovėmis:

Pilka medvilninė Kurti ilgomis rankovėmis

Šios moteriškos pilkos rankovės su medvilnine pilka ilga kurtis būtų ryškiausias pasirinkimas tarp jaunų ponių. Kurtos rankovės ir apačia turi baltas ir pilkas juosteles, todėl tai yra geriausia jo dalis. Audinys, naudojamas šiai gražiai ir elegantiškai kurtai, yra žalias šilkas.

6. Poli medvilnės šviesiai pilka atspalvio ponios Kurti:

Poli medvilnės šviesiai pilko atspalvio ponios Kurti

Norite pasirinkti paprastą ir pagrindinį medvilnės kūrinio dizainą moterims? Tada galite apžiūrėti šią aprangą, po kurios galite priimti sprendimą ją įsigyti. Šis paprastas pilkas kūrinys yra toks paprastas, kaip atrodo, tuo pat metu jis taip pat yra kuklus. Jis pagamintas iš medvilnės ir turi šviesesnį pilką atspalvį.

7. Moterų tiesaus kirpimo pilka medvilninė Kurta:

Moteriškos tiesios kirpimo pilkos medvilnės Kurta

Padėkite jums atrodyti moderniai ir stilingai su šio naujo dizaino medvilnės pilkos spalvos kurta moterims. Jis yra be rankovių, o naudojamas audinys yra žaliavinė medvilnė. Visoje medžiagoje yra atspausdintas dizainas, todėl jis atrodo unikaliau.

8. Priekinis plyšys atviras moterų pilka spalva Kurtis:

Priekinis plyšys atviras, pilkos spalvos Kurtis

Naršykite šį šiuolaikišką ir pilką pilkų spalvų kūrinį moterims, kurios yra iš trijų ketvirtų rankovių. Jis turi dryžių rašto dizainą tiek rankovėse, tiek visas kūnas yra paprastas. Priekyje yra atviras plyšys, todėl jis atrodo elegantiškas.

9. Moterų puošta madinga pilka Kurti:

Moterų puošta madinga pilka Kurti

Čia yra gražiausias moterų kūrimo modelis, kurį galima lengvai suderinti su mėlynu džinsiu ar bet kokiu kelnių stiliumi. Viename kampe yra paprastas siuvinėjimo darbas, o kakle yra susiuvamas nėrinių raštas. Šis pilkos spalvos dizainas labiausiai patiks tarp jaunų merginų.

Tiems, kurie pamišę dėl pilkų atspalvių, jie gali lengvai rasti geriausią pasirinkimą iš aukščiau pateikto aprašymo vaizdo nuorodų. Čia pateiktos 9 populiariausios pilkos spalvos kolekcijos būtų nuostabiausios ir išskirtinės tarp kitų naujų modernių kūrinių.