Tradiciniai drabužiai yra neatskiriama kiekvieno indėnų drabužių spintos dalis. Kurta pižama su įvairių tipų liemenėmis/„Nehru Jacket“/„Koti/Bundi“ yra indų drabužių siela. Dėvėdami šį etninį derinį, jūs atgaivinsite išvaizdą. Eksperimentuokite su savo išvaizda ir stiliumi su skirtingų atspalvių „n“ audinių striukėmis ir puoselėkite savo stilių per šventes, tokias kaip „Diwali“, „puja“ ir kiti renginiai.

Naujausia „Kurta“ pižama su liemenės dizainu vyrams vestuvėse:

9 geriausios „Kurta“ pižamos su liemene padeda susiaurinti stilingų, tačiau šiuolaikiškų etninių drabužių paiešką,

1. Sensacingas oranžinis Desi-Aandaaz:

Sensacingas oranžinis Desi-Aandaaz

Šis stilingas kurta pižamos ir liemenės derinys idealiai tinka šventinėms progoms. Savarankiško dizaino šilko „Nehru“ striukė yra visiškai pamušalu, priekyje yra dvi kišenės ir mandarino apykaklė. „Churidar“ turi juosmenį su raišteliu. Oranžinė, reguliariai priglundanti kurta su šoniniais plyšiais ir pilnomis rankovėmis, turi šonines kišenes ir apvalų kaklą.

2. Banarasi Babu Desi Libas:

Banarasi Babu Desi Libas

Išskirtinis vyrų kurta liemenės ir pižamos rinkinys, skirtas šventėms. Ilgos rankovės kurta su šoniniais plyšiais, apvaliu kaklu ir churidar yra susiūtos iš 100% rankų darbo „Banarasi“ paprasto pynimo trapaus šilko. Kaštoninės spalvos aukso spalvos dizainerio liemenė su dviem užsegtomis kišenėmis priekyje ir Nehru apykakle virš šilkinės kurtos suteikia išskirtinį turtingą išskirtinį vaizdą bet kokiame oficialiame susibūrime..

3. Nawabi Desi-andaaz:

Nawabi Desi-andaaz

Patraukli mono mėlyna meninė šilko kurta su brokatiniais kraštais ilgomis rankovėmis ir aukso spalvos meno šilko churidar pižama su raišteliu. Šį kostiumą papildo auksinė ir mėlyna brokatinė „Nehru“ striukė su šoninėmis kišenėmis. Ši liemenė su pakistanietiška kurta pižama puikiai tinka Eid, Diwali ar jūsų brolio, sesers ar draugo sangeet/sužadėtuvių ceremonijai.

4. „Blue Desi Hues“ stilius:

„Blue Desi Hues“ stilius

Ši vyriška kurta pižama su liemene apima savarankiškai atspausdintą susmulkintą šilko pilkai mėlyną kurtą su visomis rankovėmis ir mandarino apykaklę. „Churidar“ pagamintas iš sumaišyto šilko su užtrauktuku. Striukė leidžia stilingai stovėti atskirai, 3 sagutės, užsegamos kišenės ir apykaklė. Nešiokite savo nuostabų stilių bet kokiai ypatingai progai ir atrodykite įspūdingai.

5. Juodoji priklausomybė Desi Pehnava:

Juodoji priklausomybė Desi Pehnava

Meilė juodai kurta pižamai su juosmens kailiu apibrėžia jūsų elektrinį buvimą bet kokiuose susibūrimuose. Juodos A linijos šilko mišinys kurta su tiesiu apvadu, šoniniais plyšiais ir ilgomis rankovėmis bei juodas churidar su užtrauktuku. Juoda savarankiško dizaino liemenė su mandarino apykakle dar labiau sustiprina stulbinančią išvaizdą ir tampa elito susibūrimų gyvenimu.

6. Švytėjimas auksiniu Desi stiliumi:

Švytėjimas auksiniu Desi stiliumi

Į šį vyriškos kurtos liemenės ir pižamos rinkinio derinį įeina aukso spalvos poliesterio A formos kurta su ilgomis rankovėmis, apvaliu kaklu ir išlenktu apvadu bei to paties audinio churidar. Tekstūruota „Nehru“ striukė su žakardo audiniu yra išskirtinio dizaino su trumpomis sagutėmis ir mandarino apykakle. Šis auksinis ryšys tikrai pritrauktų svečių dėmesį, komplimentus.

7. Kunigaikščio Angrakha stilius:

Kunigaikščio Angrakha stilius

Į šį kostiumą įeina dviguba kurta kurta su ilgomis rankovėmis, šoniniais plyšiais ir apvaliu kaklu. „Churidar“ taip pat gaminamas iš to paties audinio. Šis rinkinys turi unikalų angrakha stiliaus tamsiai tamsų brokatą Bundi/liemenę su potli mygtukais. Šis išskirtinis striukės stilius tikrai pagerintų jūsų buvimą.

8. Regal Elegance Desi Poshak:

Regal Elegance Desi Poshak

Nepriekaištinga balta kurta pižama su liemene projektuoja jūsų pasitikėjimą savimi, jūsų siekį tobulumo. Puiki, gerai pritaikyta apverčiama pusstriukė su mandarino apykakle yra pagaminta iš 100% lininio audinio ir yra juodos ir pilkos spalvos. Komplekte taip pat yra baltos kurta ir churidar siuvamos iš medvilninio audinio. Tai sutaupytų vietos keliaujant.

9. „Blush Pink Desi Libas“:

Skaistalai Pink Desi Libas

Šią rožinę kombinaciją sudaro plonai priglundanti šviesi marginta striukė su motyvais, mandarino apykaklė ir užsegamas priekinis mygtukas. Galite klijuoti ją su plonomis, šilko rožinėmis kurtomis ilgomis rankovėmis ir balta churidar. Ši kurta pižama su liemens kailiu suteiks jums vėsią ir patogią išvaizdą bet kokiam šventiniam renginiui aplink ašarą.

Mada yra jūsų asmenybės pratęsimas ir atspindys. Mūsų tradicinis indiškas drabužis, kurta pižama su liemenėmis tampa neabejotinu aprangos kodu švenčių ir kitų renginių metu, kurie švenčiami draugų ar šeimos rate. Net vakariečiai ar turistai, lankantys Indiją, mėgsta juos parsivežti su savimi.